Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Takiego czegoś jeszcze nie miałem. Gram sobie w SC IV a tu bez ostrzeżenia zwiecha (żadnych artefaktów po prostu freeze). Myślę sobie "ee tam na pewno nic poważnego". Resetuje konsolę, uruchamiam ponownie SC IV i już na ekranie startowym gra wita mnie zwiechą. Reset, wyciągam płytkę - żadnych rys. Postanowiłem uruchomić jakieś demo - działa, uruchamiam Halo 3 - działa. Powracam zatem do SC IV i zwiecha! Gra za każdym razem wiesza się już na ekranie startowym, czasem dojdę nawet do menu. Konsola stała się wybredna czy coś? RROD nie uświadczyłem. Ktoś ma podobne doświadczenia?

 

EDIT1: No teraz już każda gra się wiesza ale nadal brak RROD xP

 

EDIT2: No wreszcie konsola się zdecydowała i pokazała RROD, coś długo jej to zajęło xP

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam, czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jaką awarię mam zgłosić na infolinii, bo nie za bardzo wiem co się dzieje z moją konsolą <_<

nie zależnie od tego czy gra jest z dysku (demo) czy z płyty pojawiają się różne dziwne rzeczy, ich ilość narasta w miarę nagrzewania się konsoli, aha i jeszcze jedno czy wentylatory w X360 po jakimś czasie od uruchomienia konsoli zaczynają zwiększać obroty, bo wydaje mi się że tak tylko teraz nie mam jak sprawdzić u mnie od początku do pół godziny po uruchomieniu mają tą samą prędkość, więcej czasu nie mogę sprawdzić bo konsola się wiesza :huh:

a to zdjęcia owych przypadłości:

pełna wersja gry z płyty:

71db9c08b6b0cbe9.jpg

 

a to już wersje demo:

8b2a065c313df56d.jpg

 

03a1dba92632527c.jpg6e624c198a873098.jpg

 

53599db52206af5c.jpg5beed97cc8f41b28.jpg

 

proszę o pomoc :)

 

jeszcze jedno w halo 3 nic się nie dzieje aż w końcu się zwiesza, forza 2 podobnie do pgr-a, bioshock też ma lekkie odchylenia od normy, ale każda gra bez wyjątków się zwiesza

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza

Dead Rising mi świta.

A tak w ogóle to tylko 1 screen z PGR pokazuje (tak mi się wydaje) jakieś błędy, reszta na pierwszy rzut oka wygląda normalnie :hmm:

Na pozostałych zdjęciach są przekłamania (artefakty). Powiedz na infolinii że wyskakują Ci na ekranie artefakty.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

tak to dead rising ^_^

o właśnie tak myślałem że to są artefakty, dzięki za podpowiedź ;)

jeszcze w bioshocku dzieja sie dziwne rzeczy

tutaj sie ciagnie cos czarnego mniej wiecej od reki:

6ba5b47e011e69b6.jpg

 

a tu przebija sie rozowy kolor albo nieraz w ogole robi sie przezroczyste:

eff44ed1e4e83d5f.jpg

 

czyli zglaszam jutro na infolini ze pojawiaja sie artefakty na ekranie ^_^

jeszcze raz dzieki za pomoc

 

aha popatrz Fisiu na 4 screen z pgra na asfalt na samym dole ekranu po lewej stronie troszke sie "skrzywił", po lewej jest w miare ok ;)

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza

dziwna sprawa panowie.

kupilem premium 60 gb z hdmi, uzytkuje go ze dwa tygodnie dosc intensywnie :D

w momencie przycisniecia 'open' plytka wyskakuje zaje'biscie szybko tak ze czasami wypada z x'a a jak wciskam z powrotem, to zacina sie i dalej nie idzie.

nie czyta plytek, tylko kure'wnie rzezi, pozatym wszystko git.

mozna wsunac tacke recznie ale to mi nie odpowiada.

przyjma mi to w media na gwarancji ?

pozdro elo

 

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam 60 gb gdzies od 10 dni i na wkladanego w nie Liteona nie narzekam, naped chodzi ciszej niz w kupionej rok temu 360 kumpla, sama konsola po 4-5 godzinach katowania jest z tyl tylko lekko ciepla, nie ma co porownywac do 90nm wersji. Do 14 dni musza wymienic, potem infolinia M$.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
aha popatrz Fisiu na 4 screen z pgra na asfalt na samym dole ekranu po lewej stronie troszke sie "skrzywił", po lewej jest w miare ok ;)

No ja właśnie mówiłem o tym prawym, o wykrzywionym asfalcie. Na lewym to nic nie widzę. Są to artefakty na 99%.

Bioshock na dole nie kumam, a górne to wyraźne przekłamanie obrazu - chyba, że chodzi o to różowe wysoko nad literami MIR.

Próbowałeś na innych kablach podpinać Xa? Spróbuj różnych kabli i może różnych rozdziałek. Chociaż ja jakbym coś takiego zobaczył to nawet bym się nie wachał dzwonić na infolinię.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Ja tez mam 60 gb gdzies od 10 dni i na wkladanego w nie Liteona nie narzekam, naped chodzi ciszej niz w kupionej rok temu 360 kumpla, sama konsola po 4-5 godzinach katowania jest z tyl tylko lekko ciepla, nie ma co porownywac do 90nm wersji. Do 14 dni musza wymienic, potem infolinia M$.

hehe to git pocieszyles mnie, o dziwo dzisiaj wszystko dziala jak nalezy o_O

zobacze czy dam rade zakatowac x'a w 2 dni :D

 

Odnośnik do komentarza
aha popatrz Fisiu na 4 screen z pgra na asfalt na samym dole ekranu po lewej stronie troszke sie "skrzywił", po lewej jest w miare ok ;)

No ja właśnie mówiłem o tym prawym, o wykrzywionym asfalcie. Na lewym to nic nie widzę. Są to artefakty na 99%.

Bioshock na dole nie kumam, a górne to wyraźne przekłamanie obrazu - chyba, że chodzi o to różowe wysoko nad literami MIR.

Próbowałeś na innych kablach podpinać Xa? Spróbuj różnych kabli i może różnych rozdziałek. Chociaż ja jakbym coś takiego zobaczył to nawet bym się nie wachał dzwonić na infolinię.

w bioshocku ten caly rozowy kolor co tam jest to nie powinien byc, w oryginale to jest normalna powierzchnia, cos jak mur, probowalem juz na wszystkich kablach jakie mam w domu i na kazdej rozdzialce zawsze jest to samo, wczoraj nawet carcasone zaczelo bzikowac:)

dzisiaj wyslalem konsole do serwisu, reklamacje zglaszalem przez neta, wiec musze czekac co oni zrobia na serwisie, jak wroci do mnie dam znac co i jak:)

Odnośnik do komentarza

nie wiem co masz na mysli ze to tylko MS, X1 od konkurencji z bezawaryjnoscia odroznial sie od innych konsol

PS3 tez juz przychodza do napraw i na dluzsza mete PS powinno sie zblizyc do awaryjnosci Falcona, lub jaspera

problem jest tylko taki ze X360 poza gwarancja sie tanio naprawia jak i sama konsola jest mega tania a Ps3 ma masakryczne koszty napraw a i sama konsola jest juz 2 razy drozsza...

nie ma co prowadzic niekonczacych sie dyskusji o tej awaryjnosc bo jest o niebo lepiej, a sprzet kazdy ma jakas awaryjnosc i nei ma cudow zeby nic nikomu nigdy sie nie popsulo w zadnym sprzecie...

tym samym to oczywiste ze beda zdazaly sie Falcony z awariami tak samo jak przyszle lepsze wydania tej konsoli...

 

Odnośnik do komentarza

Mały problem : /

swieci sie 3ecia kreseczka i wyskakuje błąd E73 -że niby port Ethernetowy,,,

Ale przy wyłączeniu konsoli słychac ze srodka jakies 'tykniecie' ,nie bardzo wiem co mam z tym zrobic, konsoli nie obejmuje serwis >.>

A odlaczenie/podlaczenie i inne bzdety nic nie zmieniają p_p

 

Ktoś wie co to dokladnie moze byc i ile ewentualna naprawa moze wynosic?

 

Btw.problem dotyczy X360 Halo Edition

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...