Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, takie zagadnienie: po 2 godzinkach z COD:WaW (w trakcie gry) X360 wykrzaczył mi się w taki sposób: obraz był widoczny, a gra dalej śmigała (brak zwiechy), ale całość ekranu usieczona było szeregiem artefaktów (kolorowa "paćka" na całości).

 

Zresetowałem sprzęt i jest OK. Czy to zwiastun zgonu? Error74 jak mniemam?

 

najprawdopodobniej blad E74- ja tak samo mialem:

artefakty->restart->e74

 

dzwonil kurier- jutro bede mial konsole :D

czekalem rowne 13 dni

Odnośnik do komentarza
Panowie, takie zagadnienie: po 2 godzinkach z COD:WaW (w trakcie gry) X360 wykrzaczył mi się w taki sposób: obraz był widoczny, a gra dalej śmigała (brak zwiechy), ale całość ekranu usieczona było szeregiem artefaktów (kolorowa "paćka" na całości).

 

Zresetowałem sprzęt i jest OK. Czy to zwiastun zgonu? Error74 jak mniemam?

 

najprawdopodobniej blad E74- ja tak samo mialem:

artefakty->restart->e74

 

dzwonil kurier- jutro bede mial konsole :D

czekalem rowne 13 dni

 

Noooo... dokładnie! Artefakty. Restart - jeszcze gorzej. Kolejny restart - ekran cały czerwony. Chwila wytchnienia i e74.

Konsolka już w Krośniewicach... po prawie miesięcznym odwyku do mnie wraca :/

Odnośnik do komentarza
Kurde, mam wysłać im skan paragonu. Niestety go nie posiadam, a najgorsze ze gwarancją nadal jest ważna bo konsole kupiłem w lutym 2007r. Mam wielka prosbe - mógłby ktoś zeskanowac lub zrobic zdjęcie swojego paragonu lub faktury. Jeśli tak wrzuccie tu albo podeslijcie mi na meila b.wolowiec92@gmail.com

 

Bardzo proszę !

 

Ponawiam. Mogę na kogoś liczyć ? Wysłanie paragonu nie wpływa na Twoją gwarancję.

 

Proszę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Joł,

konsola coś ostatnio często pokazuje mi "odtwórz DVD" mimo, że w środku znajduje się gra. Dzieje się tak z Viva Pinata i Forza 2. Z soul caliburem jeszcze nie miałem takich problemów.

 

Co to oznacza, siada laser czy co?

 

Najgorsze, że nie mam już gwarancji, i przymierzałem się do flasha. Ale chyba będę musiał zrezygnować, bo po co tracić kasę jeśli niedługo czytnik padnie.

Odnośnik do komentarza

konsola padła po 1,5 roku.Mam ofc ROD i kod bledu 0020.Co to oznacza i czy da się coś z tym jeszcze zrobić?Mam gwarancje więc to nie problem,ale zbliża sie SF IV i niechętnie zostane bez konsoli.

 

Zawsze dają miesiąc golda przy odbiorze konsoli?

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza
konsola padła po 1,5 roku.Mam ofc ROD i kod bledu 0020.Co to oznacza i czy da się coś z tym jeszcze zrobić?Mam gwarancje więc to nie problem,ale zbliża sie SF IV i niechętnie zostane bez konsoli.

 

Zawsze dają miesiąc golda przy odbiorze konsoli?

 

Odesłać do Microsoftu. Teraz są oszczędni jeśli chodzi o rozdawanie darmowych giftów, maja tam na infolinii listę w jakim przypadku można go dostać - przykładowo "konsola padła po raz trzeci w obrębie gwarancji" - zapytaj się czy dadzą cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

No to zadzwoniłem na infolinie i jakiś tam facet powiedział mi, że konsola nie ma już gwarancji i zapytał czy mam dowód zakupu. Powiedziałem iż naturalnie a on na to, że mam przesłać. I tak też zrobiłem. Tylko tak teraz myślę że moja konsolka ARCADE ma date produkcji 2007.09.07. więc jak może nie mieć gwarancji? Poza tym konsolki w wersji arcade są dostępne na rynku bodajże od listopada 2007 więc gwarancje muszą mieć !! Poza tym znalazłem na necie 2 kolesi z takim samym problemem. Wysylali dowody zakupu około miesiąc temu i czekają na jakiekolwiek info od MS. Czy mam powpdy do niepokoju ??

Problem z konsolka jest taki, że nie czyta płyt.

Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj elite zaczął wariować. Gram i zwiecha, dźwięk został normalnie, ale obraz się przyciął i pad dostał wibracji. Nie wyskoczył żaden błąd, żadne czerwone diody, nic. Zresetowałem wszystko pięknie, chwilę zostawiłem go w dashu, wróciłem i znów obraz przycięty i nic się nie da zrobić. Jeszcze 2 razy mi się coś takiego zrobiło. Wszystkie kable są dociśnięte, nigdy nie było żadnych problemów. Pewnie nic sam z tym nie zrobię, ale nie zaszkodzi zapytać.

Odnośnik do komentarza
Mój sprzęt też dziś zdechł. Produkcja IX 2006, w użyciu od IX 2007. RROD. Zadzwonię do nich w poniedziałek bo dziś nieczynne. To już będzie druga wizyta boxa w Czechach, wcześniej padł napęd dvd. Wymiana płyty głównej ?

Teraz jeżdżą do Niemiec, a po moich przeżyciach to i burdel maja większy w centrali...

Odnośnik do komentarza
Mi dzisiaj elite zaczął wariować. Gram i zwiecha, dźwięk został normalnie, ale obraz się przyciął i pad dostał wibracji. Nie wyskoczył żaden błąd, żadne czerwone diody, nic. Zresetowałem wszystko pięknie, chwilę zostawiłem go w dashu, wróciłem i znów obraz przycięty i nic się nie da zrobić. Jeszcze 2 razy mi się coś takiego zrobiło. Wszystkie kable są dociśnięte, nigdy nie było żadnych problemów. Pewnie nic sam z tym nie zrobię, ale nie zaszkodzi zapytać.

 

 

Miałem ten sam problem jakiś miesiąc temu... kilka zawiech na UNO, 2 na Burnoucie i raz w dashu po czym wszystko ustąpiło i od tamtego czasu spokój ^_^

Odnośnik do komentarza
Mi dzisiaj elite zaczął wariować. Gram i zwiecha, dźwięk został normalnie, ale obraz się przyciął i pad dostał wibracji. Nie wyskoczył żaden błąd, żadne czerwone diody, nic. Zresetowałem wszystko pięknie, chwilę zostawiłem go w dashu, wróciłem i znów obraz przycięty i nic się nie da zrobić. Jeszcze 2 razy mi się coś takiego zrobiło. Wszystkie kable są dociśnięte, nigdy nie było żadnych problemów. Pewnie nic sam z tym nie zrobię, ale nie zaszkodzi zapytać.

 

 

Miałem ten sam problem jakiś miesiąc temu... kilka zawiech na UNO, 2 na Burnoucie i raz w dashu po czym wszystko ustąpiło i od tamtego czasu spokój ^_^

Ja dostałem RRODa na następny dzień...

Odnośnik do komentarza
Joł,

konsola coś ostatnio często pokazuje mi "odtwórz DVD" mimo, że w środku znajduje się gra. Dzieje się tak z Viva Pinata i Forza 2. Z soul caliburem jeszcze nie miałem takich problemów.

 

Co to oznacza, siada laser czy co?

 

Najgorsze, że nie mam już gwarancji, i przymierzałem się do flasha. Ale chyba będę musiał zrezygnować, bo po co tracić kasę jeśli niedługo czytnik padnie.

 

No mnie tak się działo... a po 3 miechach unplayable disc, potem przestało, a potem po 5 na stałe unplayable disc zagościł

 

Odnośnik do komentarza

 

Joł,

konsola coś ostatnio często pokazuje mi "odtwórz DVD" mimo, że w środku znajduje się gra. Dzieje się tak z Viva Pinata i Forza 2. Z soul caliburem jeszcze nie miałem takich problemów.

 

Co to oznacza, siada laser czy co?

Mam to samo. Forza 2 i Viva piniata nie działają z płyty. Tzn działają ale wywala co jakis czas losowo "Cannot read disk". Moim zdaniem to wina NXe bo te dwie gry mam od dawna i wczesniej działały bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...