Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nindżasy dostaną klasyczne stroje z jedynki :) z chęcią zapłacę

W MK9 te stroje z jedynki nie wyglądały zbyt rewelacyjnie. Były zbyt proste, a grafikom z tego studia trudno przychodzi robienie ładnych modeli, kiedy stroje nie składają się z miliona elementów.

 

Blah... Ja zamówiłem preorder na PSN i muszę czekać do godziny 0:00 :/

 

 

Za klasycznego Ermaca sam bym zaplacil.

 

Najlepiej takiego, który by nie latał jak głupi :P

 

pierwsze slysze by w mk9 byly fatale eksluzywne dla ubranek

W MK9 mogłeś kupić KLASSIC PACK. Dzięki temu np. Sub dostawał strój z MK1 + klasyczne Fatality z wyrywaniem kręgosłupa.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dla Reptaila:

 

 

FATALITY 1 - Acid Yak: F, F, D, U, FK (Sweep)
FATALITY 2 - Weight Loss: D, D, F, B, FP (Sweep)
FATALITY 3 - Tasty: B, B, F, D, BLOCK (Jump) - Requires Classic Reptile costume unlocked

 

To samo jest chyba dla Scorpiona. Zobacz sobie w liscie ciosow w mk9, dla nich jest 3 fatality i bedziesz mial ??? jesli nie masz dlc

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję, że nindżasy dostaną klasyczne stroje z jedynki :) z chęcią zapłacę

W MK9 te stroje z jedynki nie wyglądały zbyt rewelacyjnie. Były zbyt proste, a grafikom z tego studia trudno przychodzi robienie ładnych modeli, kiedy stroje nie składają się z miliona elementów.

.

Z tego co widziałem i pamietam były super. Imo im prostsze stroje ninjasow tym lepiej oni wyglądają.
Odnośnik do komentarza

Pograłem troche online. W sobote było bardzo słabo, lagi takie, że zstanawiałem się czy ja w ogóle kieruje postacią, natomiast w niedziele wieczorkiem już było bardzo miodnie, wychodziło wszystko tak jak należy. Szybko wyszukuje przeciwników, przed walką dostajemy info ile nasz rywal wygrał/przegrał pojedynków, jego lvl osobisty i frakcyjny i czy przyjmujemy wyzwanie czy nie. Są walki teamowe 3vs3 i 5vs5, niektóre zadania dnia mozna zrobić tylko walcząc online. 

 

ps. Mój ulubiony fighter to Erron Black, jak by ktoś chciał do niego drugie fatality to jest w krypcie z pająkami -8,27, aha i są do odblokowania na pewno stroje z 9, synio znalazł w krypcie Skorpiona MK9

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby zadbali o gierkę dłużej niż MK9. Gierka dostała parę postaci, kilka razy dostawała jakieś poprawki, ale dość szybko przestali ją wspierać. Wolałbym żeby prócz tego kiepskiego pakietu z Predatorem itp, dali później jeszcze kilka innych klasycznych postaci, których ewidentnie brakuje w tej części (np. Smoke).

Pewnie nie kupiłbym ich wszystkich, ale wolałbym żeby coś się działo przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

nie no od wczoraj wieczora jest mega wyraznie lepiej na serwerach jesli chodzi o synchronizacje danych i lagi w rozgrywce sieciowej, smiem nawet twierdzic, ze tu i teraz jest lepiej niz w mk9 przez pierwsze pare miesiecy jesli chodzi o lagi w sieci

 

obadamy co to sie jutro stanie jak caly swiat sie rzuci na oficjalna premiere, do teraz np wiele trybow w wojnie frakcji dalej jest zablokowane

 

kto kochal mk9 niech smialo kupuje mkx - sam sie balem a na prawde boonowi wyszla kolejna swietna czesc az ociekajaca zawartoscia

Odnośnik do komentarza

nie no od wczoraj wieczora jest mega wyraznie lepiej na serwerach jesli chodzi o synchronizacje danych i lagi w rozgrywce sieciowej, smiem nawet twierdzic, ze tu i teraz jest lepiej niz w mk9 przez pierwsze pare miesiecy jesli chodzi o lagi w sieci

 

obadamy co to sie jutro stanie jak caly swiat sie rzuci na oficjalna premiere, do teraz np wiele trybow w wojnie frakcji dalej jest zablokowane

 

kto kochal mk9 niech smialo kupuje mkx - sam sie balem a na prawde boonowi wyszla kolejna swietna czesc az ociekajaca zawartoscia

 

Ficuś szykuj się niedługo na wpierdol :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza

wczoraj w nocy serwery juz fajnie dzialaly - w multi gra sie swietnie, wszystko sie szybko synchronizuje, o dziwo dalej 3 tryby w wojnie frakcji sa niedostepne

 

co ciekawe sa tez skroty do sklepu - reklamuja postacie z dlc i wprowadzili mikrotranzakcje - mozna kupic zetony na latwe fatality lub od razu odblokowac cala zawartosc krypty :D

 

jezu jaki ja slaby jestem w ta gra - to ludzkie pojecie przechodzi, w ogole krzyzak w ds4 < krzyzak w ds3

Odnośnik do komentarza

Ogólnie coś im chyba siadło. Frakcje nie działają oraz dzienne wyzwania. Ogólnie jeśli chodzi o samą gre online to na 10walk mogę śmiało powiedzieć że jest tragicznie :D Nie rozumiem dlaczego na XO nie ma dedyków. KI śmiało wykorzystuje dedyki co jest niesamowite jak ta gra śmiga bez laga. Tutaj za to są problemy z wyprowadzeniem ciosu na czas podczas robienia comba. Jest bez wątpienia lepiej niż było w MK9. Ale mimo wszystko.. niech to działa choć trochę jak SF czy KI.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...