Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

btw, online ponoc na razie dziala tak jak dzialal na poczatku w mk9..., story na max 3h, w sieci na razie kazdy wali scorpionem bo dostal cios od smoke'a z mk9 z tym teleportem co wskakuje w jedna strone ekranu, a wyskakuje z drugiej, w mk10 dodatkowo podbija t oprzeciwnika przez co mozna tak zaczynac duze juggle

 

Scorpion zawsze miał ten teleport (chyba nawet od jedynki go ma). W MK9 też się chyba zaczynało nim jakieś kombinacje (teleport, potem nożyki i jazda).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale wracajac jeszcze do dlugosci story to w MK9 tez nie trawalo to chyba jakos dlugo, ze 4h? Cos mi sie tak kojarzy, byloby wiec tylko 1h krocej.

 

4h to chyba same walki z Goro + Shao ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

jak sie znalo sposob to final fight to byl banal - jak skukalem co i jak na youtube to go z zamknietymi oczami za kazdym razem przechodzilem, ale po bozemu to ja pier.dole - moj skill byl za maly, przegiety byl w c.h.uj

 

Na jakim poziomie trudności był taki przegięty?

Odnośnik do komentarza

W MK9 Shao był śmiesznie łatwy oczywiście jak się wpadło na przeskakiwanie gościa i wklepanie combosa, albo dla leniwych łychy. Sam na to wpadłem po kilku walkach i nie było z nim problemu nawet na najwyższym poziomie.

 

Wracając do MKX, jak online działa tak jak działał w MK9 to jezu jakie szczęście że nie wziąłem preo, bo bym się tylko wkur.wił. Paściarską grafikę w story bym przełknął, ale brak tagowania i do tego lagujący online to już niet.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Jestem na świeżo ze Story z MK9 (wczoraj wieczorem sobie odświeżałem). Jeśli chodzi o długość, to bardzo mocno zależy to od tego ile rund sobie ustawiłeś. Jak masz mecze po jednej rundzie (do pierwszego wina), to Story można przejść bardzo szybko.

Dodatkowo ten czas wydłużają mecze, w których nieznajomą postacią trzeba zabić 2 kolesi na jednym życiu.

 

Goro i Kintaro to easy mode, bo mają mało życia, ale Shao po wyjściu z wprawy trochę mi sprawił trudności. Jakbym znał trochę kombinacje Liu i Raidenem pewnie poszło by sprawniej (już pomijając to że o 4 kończyłem i już trochę oczy się kleiły).

 

 

...ogólnie jakbym chciał przejść to w poniżej 3h to nie było by problemów też :)

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Poprzedniego Mortala kupiłem dla samego gameplay'u po wrażeniach z wersji demo. Story mode był dla mnie dodatkiem, który po odkryciu zaliczyłem na duży plus jeśli chodzi o poprzednią część. No ale bardzo możliwe, że w pełni będą w stanie zrozumieć to ludzie którzy kupowali Secret Service'y i Kompedium Wiedzy. Po reszcie się tego nie spodziewam nawet (;

Odnośnik do komentarza

Jeśli online na PS3 nie będzie zrąbany jak w poprzedniej części, będą w niego grali ludzie, a story mode będzie co najmniej tak dobre jak u poprzednika, to może nawet kupię grę w okolicach premiery lub zaraz po.

Na jednym z trailerów był taki sample muzyczny a la pierwsza część filmu. Jakby były takie chińskie bębny, flety i gitarowe riffy - to dla samego muzycznego klimatu chciałbym w to grać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...