Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pokojach w ogóle nie widzę kresek połaczenia, albo kęci się kółeczko albo są 3 puste paski. Ktoś jeszcze ma taki problem? W TTT2 gra się bez problemu, tutaj jest dramat póki co.

Z tymi kreskami jest tak że trzeba nieco dłużej poczekać aż się w końcu załadują tak samo z kręcącym się kółeczkiem. 

Osobiście nie wchodzę w mecze gdzie nie ma mnie niż 2kresek bo inaczej to już nie ma powodu do gry. Jest jedynie frustracja spowodowana lagiem. Ale to nie zmienia faktu że mimo wszystko jest smutek. Sam Ed Boon powiedział że usprawnili kod sieciowy po doświadczeniach z MK9 i Injustice. Co jest wręcz zabawne ale wcale tego nie widać.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że jak jest takie słabe połączenie to tania gra zyskuje niesamowicie. Z niektórymi spamo-łajzami nie idzie wygrać przez te opóźnienia.

 

W MK9 też były lekkie opóźnienia, ale nie aż takie. Tzn tamten system był chyba lekko łagodniejszy jeśli chodzi o opóźnienie. Teraz trudno nawet o wbicie specjala.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że jak jest takie słabe połączenie to tania gra zyskuje niesamowicie. Z niektórymi spamo-łajzami nie idzie wygrać przez te opóźnienia.

 

W MK9 też były lekkie opóźnienia, ale nie aż takie. Tzn tamten system był chyba lekko łagodniejszy jeśli chodzi o opóźnienie. Teraz trudno nawet o wbicie specjala.

Podczas premiery MK9 był praktycznie niegrywalny podczas premiery : D Pamiętam do dziś jaki miałem to pokaz slajdów podczas gry. Dopiero po jakimś to długim czasie naprawili.

Odnośnik do komentarza

 

 

Też wam gra crashuje na PS4, w menu po 30 sec wywala do menu z błedem :/

Na oficjalnych forach gry kilka osób się na to skarżyło więc nie jestes sam.

 

Wydadzą jakiegoś patcha żeby to naprawić ? Jeśli nie to sprzedaje i (pipi) z tą grą.

 

Mam to samo, kilka lub kilkanaście crashy na jedno podejście do gry, najbardziej to wkurza w online, bo liczy mecze jako przegrane i przy wieżach, szczególnie na ostatnim piętrze tez potrafi doprowadzić do szału wściekłości. Wczoraj miałem crasha w krypcie który uszkodził save. Ciekawe jest to, że cały progres we frakcjach przepada, tak jak byśmy tam nigdy nic nie wywalczyli, od nowa trzeba wybierać frakcje i startować od 1 lvl. Myślałem, że takie dane trzymają gdzieś na swoich serwerach a nie lokalnie na dyskach graczy. Śmierdzi tu jakimś mydleniem oczu z tymi rankingami, tracisz save i w rankingach Cię nie ma.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Zgadza się Ficuś, miałem save ale na usb zrobiony dzień wcześniej, chmura jest dosyć ograniczona i już nie zapisują mi się nowe savey z braku miejsca. Muszę tam zostawić stany tylko z priorytetowych gier.

 

Dzisiaj rano widziałem, że jest inwazja zaświatów i w końcu działają wygaszone opcje we frakcjach. nie miałem czasu tego rano sprawdzić ale może ktoś już miał okazje to uruchomić i podzieli się wrażeniami ? 

Odnośnik do komentarza

Pany, tez tak macie ze jak dajecie na Info o frakcjach tam gdzie jest Profil Czlonka i Wyzwania to wyzwania z poprzednich dni mam 0ukonczonych, Tylko z DZIS mam na zielono 3 ukonczone. A jestem pewny ze wczoraj tez wykonalem wyzwania. Ale znow jak dam na Profil czlonka i na Twoje Punkty wojenne OD POCZATKU to mam ze za wyzwania frakcyjne mam np 1.400PW wiec jest naliczone z kilku dni chyba ale w histori tego nie widac...

Edytowane przez keczu78
Odnośnik do komentarza

spokojnie, gra dopiero co wyszla, pewnie jeszcze nie jeden patch wyjdzie i tak jest wg mnie (albo dotychczas mialem szczescie) jest o wiele wiele lepiej niz w MK9 bylo w ogole, tam przeciez poczatkowo to byl slideshow online

 

 

Rozumiem, ale nie po to place 60 euro zeby otrzymac z(pipi)any produkt i czekac miesiace na patche. Jestem ciekaw czy ten problem rozwiaza..

Odnośnik do komentarza

No online nadal działa jak (pipi) i w(pipi)iają niemiłosiernie goście, którzy biorą postacie z najszybszymi projectilami i spamują z końca ekranu :( Ciężkie życie Kotal Khana na lagu. Chyba muszę rozejrzeć się za postacią lag friendly, która napierdala mega szybko i ma teleporty.

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio w sieci gram sub zero z wariacji z lodowa oslona - idealne dla napierajacych przeciwnikow, co chwile wpadaja, zamarzaja a ja spokojnie karze combem, niestety nie dziala to na przeciwnikow z teleportami bo jak zrobia go w momencie jak ja sadze oslone to laduje za moimi plecami :( :(

 

btw dzis mialem odblokowane te tryby wojny frakcji (wieza frakcji i boss - millena na sterydach i jej nie pokonalem) ale dalej jedna opcja byla niedostepna

Odnośnik do komentarza

Im dłużej gram tym bardziej widzę zwalony balans. Niektóre postacie mają fajne komba mixujące góra-dół podczas, gdy reszta ma użyteczne chainy jedynie na środek i dlatego mój Kotal dostaje baty przez brak jakiegokolwiek sensownego wakeupa i mixów. Pressing po knockdownie od szybkich postaci jest totalnie przesrany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

te wojny frakcyjne nie dzialaja chyba do konca tak jak powinny - np wyzwania dniowe, wypelniam je dziennie, exp w historii sie zapisuje ale juz w historii wyzwan w dniach poprzedzajaych gdzie to wypelnilem pisze mi, ze zrobilem 0 wyzwan

 

wczoraj tez w inwazji, dalej jedna opcja byla niedostepna, zaliczylem wieze inwazji i tez wyzwanie nie zrobilo sie zielone (swoja droga bajer z walka na bujajacej sie arenie), bossa niestety nie ubilem - przegieta dla mnie byla ta millena

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...