Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

trailer z Jasonem

 

 

jestem ciekaw ceny postaci z dlc, bo  maja kosztowac tyle co goro czyli 21zl/sztuka to dla kogos zainteresowanego samymi postaci oplacaloby sie kupowac je osobno niz brac season pass gdzie cene podbijaja paczki z dodatkowymi strojami

Odnośnik do komentarza

ta czesc to fajny balans pomiedzy wesola bijatyka, a bardzo skillowa (jak np guilty gear)

 

ja sie dalej w multi lapie jak trafiam na jakies mniej polularne postacie w mniej popularnych wariacjach, ze zachowuje sie jak dziecko we mgle bo po prostu nie mam pojecia czego sie spodziewac - niby 24postacie ale przez te 3 style to jest praktycznie tak na prawde 72postacie do nauczenia przynajmniej tego jak sie zachowuja

 

balans tez nie jest zly, sa oczywiscie bezuzyteczne wariacje ale juz pelno razy w multi trafialem na wymiataczy postaciami, o ktorych w zyciu bym nie pomyslal, ze maja takie mozliwosci

 

hejtowany scorpion w inferno jest przegiety ale tylko w sytuacji jak przeciwnik nie ogarnia bloku i mechaniki - wtedy faktycznie 2 specjalami mozna zniszczyc i dlatego tak wielu nim gra, w starciu z pro wcale az tak hiper turbo przegiety nie jest

Odnośnik do komentarza

Jakby kto nie wiedział to typek na gamefaqs znalazł sposób na odblokowanie strojów, które dotychczas można było zdobyć tylko w apce na iPhona.

 

http://www.gamefaqs.com/boards/802908-mortal-kombat-x/71769364

Tu wszystko ładnie wytłumaczone. Poszukajcie sobie w komentarzach jakich graczy na wasz paltformie/regionie platformie trzeba kliknąć żeby coś odblokować, przykładowo dla PS4 EU SiksoniX (koło 20 miejsca ranking pvp) mi odblokował mima cage, rolnika jaxa i kilka klasycznych strojów.

Oprócz tego wpada sporo teł, ikonek i innych pierdół.

 

Śpieszcie się zanim spaczują.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jason będzie kosztował więcej niż 21 zł, bo dodatkowo dostajemy 3 wdzianka. Poza tym, season pass kosztuje 125 zł. A ponoć sp miał być tańszy, niż pojedyncze dodatki. Obstawiam, że każda postać będzie kosztować koło 35 zł. No nic, ja myślę że wezmę season pass.

Odnośnik do komentarza

nie prawda , za 125zl w season pass dostajesz 4 postacie i osobno 4 paczki strojow i do tego tygodniowa eksluzywnosc na kazda z tych rzeczy (po prostu sezonowcy dostaja to po pobrania tydzien wczesniej niz reszta)

 

kupujac postac osobno za te 21zl dostajesz sama postac bez strojow, stroje do kupienia sa osobno, dlatego jak interesuja cie tylko postacie to wyjdzie ci to taniej niz season pass, jak chcesz stroje i postacie to wyjdzie ci drozej niz season pass

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...