Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaIgrekO
czyli już lepiej pewnie wziąć Sony Bravia D 3000K niż tego Samsunga w cenie koło 3-4 tysi? A może znasz jakieś lepsze modele w tej cenie?

 

No i mam za swoje. Bardzo trudne pytanie...

Sam musisz się zastanowić czego oczekujesz od takiego TV i do czego będzie Ci służył.

Ja się ustosunkowałem do tych 3 modeli które wymieniłeś.

Osobiście bym polecił Serię W Sony, Serię 6 Samsunga właśnie i/lub Panasonica LZD85.

Chyba że Cie stać na serię X to śmiało łykaj! ("czasem" się psują :P )

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

psują się czy nie to gwara sony obejmuje 5 lat na ten model a ja wciąż odkładam na niego szmal. mam już na samsunga LE46F86BD ale jednak go nie kupie, patrze natomiast systematycznie jak cena X3500 spada, już można go kupić za cenę poniżej magicznych 9000pln + 100pln za transport. poczekam jeszcze do października i kupie bo póki co w wakacje grać na razie nie zamierzam, strata czasu. ale zimowymi wieczorami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Ostatnio wpadło mi trochę grosza i postanowiłem kupić jakiś jakiś nowy ekran tylko nie wiem czy brać tv hd czy może jakiś monitor.

U matki w pokoju stoi sobie lg 26 na którym gra wiadomo wyglądają lepiej niż na moim sd 21 tylko pozostaje kwestia dvd, na tym lg tvripy z hd prezentują się raczej kiepsko a seriali to może oglądam więcej niż gram. Nie wiem czy to wina tego tv czy na każdym dvd po czinczach słabo wygląda.

Nie mam takiej opcji, żeby trzymać 2 tv w pokoju, jeden do gier a drugi do dvd.

Może jakiś monitor będzie lepszy?

Co byście kupili na moim miejscu za 2K?

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
psują się czy nie to gwara sony obejmuje 5 lat na ten model a ja wciąż odkładam na niego szmal. mam już na samsunga LE46F86BD ale jednak go nie kupie, patrze natomiast systematycznie jak cena X3500 spada, już można go kupić za cenę poniżej magicznych 9000pln + 100pln za transport. poczekam jeszcze do października i kupie bo póki co w wakacje grać na razie nie zamierzam, strata czasu. ale zimowymi wieczorami :twisted:

Gwarancja na 5 lat - ta promocja jest do 30 czerwca (czas promocji ograniczony ofkoz :) i TV trzeba nabyć najpóźniej właśnie 30 czerwca i go zarejestrować (to ważne!). W normalnych warunkach masz 2 lata i koniec kropka. Następna akcja promocyjna albo pod koniec roku będzie albo dopiero w przyszłym.

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
chyba jednak wezmę tego soniaka KDL-40X3000, zastanawiam się tylko czym różni się seria X3000 od X3500?

 

a co do gwarancji na 5 lat, to np w video-top co prawda kosztuje 369, ale nie widzę żadnego wymagania że tv musi być zakupiony do końca czerwca

Ludzie - my tu Mówimy o gwarancji którą Sony daje na 5 lat czy o PŁATNYM przedłużaniu gwarancji? Sony ma promocje NA WSZYSTKIE modele - jeśli TV zostanie zakupiony między 15 Maja a 30 Czerwca dostaje GRATIS gwarancje na 5 lat. Żadna firma nie daje gwarancji na TV na 5 lat od tak sobie. Ja też mogę iść do EURO i ZA KASE przedłużyć gwarancję na 3,4,5 lat na DOWOLNY TV.

BTW: Jak sie nie ma do czego przyczepić to się zawsze szuka na siłę? (ja kończę temat - nara!)

Odnośnik do komentarza

masz złe informacje, gwarancje na tv sony przedłuża się bezpośrednio u nich samych. kupując tv masz zawsze 1 rok u każdego producenta czasami niektórzy dają dwa lata. sony na każdy tv da tobie 5 lat gwarancji bez względu na model czy to D czy X, tylko że właśnie to trzeba załatwiać bezpośrednio u nich a nie przez sklep.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio wpadło mi trochę grosza i postanowiłem kupić jakiś jakiś nowy ekran tylko nie wiem czy brać tv hd czy może jakiś monitor.

U matki w pokoju stoi sobie lg 26 na którym gra wiadomo wyglądają lepiej niż na moim sd 21 tylko pozostaje kwestia dvd, na tym lg tvripy z hd prezentują się raczej kiepsko a seriali to może oglądam więcej niż gram. Nie wiem czy to wina tego tv czy na każdym dvd po czinczach słabo wygląda.

Nie mam takiej opcji, żeby trzymać 2 tv w pokoju, jeden do gier a drugi do dvd.

Może jakiś monitor będzie lepszy?

Co byście kupili na moim miejscu za 2K?

 

jeśli dysponujesz kwotą do 2k, zdecydowanie polecam ten TV: http://www.ceneo.pl/1423030

 

Jak za tę cenę (około 1,7k) z taką przekątną (32") nie znajdziesz niczego o lepszych parametrach. Jasność na bardzo dobrym poziomie (500 cd/m2), jednak kompletnie rozwalający jest niesamowity wręcz kontrast jak na ten przedział cenowy. 15 000:1 to wartości jakie osiągają telewizory z wyższego pułapu cenowego, a naprawdę spora ilość funkcji i ustawień dopełnia "ideału". Widziałem ten tv w MM i od razu podjąłem decyzję o kupnie, teraz czekam na kuriera. Dam znać jak się prezentuje w "praniu" :)

 

Odnośnik do komentarza

A mam do was proste pytanie . Otoz kumpel posiada juz jakis czas samsunga 32'' model N81.

Obraz imo na nim jest piekny i wiecej bym nie chcial dlatego pytanie jest takie ( zwiazane z kupnem tv'ka ktorego chce kupic )

Czy model Samsunga 37 A451C1 generuje lepszy obraz od modelu N81 ? Jezeli jest nawet taki sam to wiem ze go napewno biore ; )

Odnośnik do komentarza

Wiele opinii znajdziesz na ceneo czy skapcu. Moze nie jest to najlepsze miejsce do szukania opinii, ale czegos tam dowiedziec sie mozna. Jakies testy w internecie na pewno tez sa, zwlaszcza, ze to jeden z bardziej udanych modeli Samsunga i dosc popularny.

A napinki w tamtym poscie nie bylo, tak jakby co. ;)

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

Spoko Panowie :)

 

Telewizor jest dobry, sam go uzywam. akurat kosztuje 1900 zl. Udany model Samsunga, oczywiscie nie z najwyzszej polki. Dobry kontrast, odswezenie, calkiem dobre katy i jasnosc. Sporo ustawien obrazu (na deafult'owych nie da sie grac). Dzwiek dosc dobry, ale ja przerzucilem sie na osobne glosniki. A nawet z telwizja SD radzi sobie calkiem dobrze. Testow nie ma, ale jak patrzylem to na calym swiecie ludzie go polecaja, takze na forum xbox.com itp.

Za ta cene nic lepszego nie bedzie. A jak masz 2,500 to juz mozna cos duzo lepszego znalesc :)

Odnośnik do komentarza
Krótka piłka. Mam kwote ~2000. Potrzebuje jakiś TV do mojej 360tki. 32 cale max. www.euro.com.pl <-- poleccie coś od nich bo u nich mam zamiar wziąść na raty. Narazie na oku mam tylko http://www.euro.com.pl/telewizory-lcd-i-pl...2a330-lcd.bhtml Parametry ma znośne. Ktoś go sprawdzał?

Tylko powiedz mi po jaki hooj tak przepłacac? 2200zł za ten telewizor w tym sklepie co ty mówisz.

 

 

 

 

A tutaj 1600zł

 

http://www.ceneo.pl/1543587

 

Nie warto kupowac w tak duzych sklepach, bo oni muszą miec sporą marze od tego co sprzedają. Najlepszy przykładem jest krakowski Sirius, wchodzisz do sklepu, lokal 25metrów kwardatowych, pare pudeł na ziemi, 2 biurka , 2 gosci, wszystko zamawiane na bieżąco z hurtowni, przychodzisz mówisz co chcesz i po 2tyg odbierasz. Ja w ten sposob kupiłem telewizor sonego 40" full hd za 3300zł, który w mediamarkcie kosztuje 6999zł.

Odnośnik do komentarza
Spoko Panowie :)

 

Telewizor jest dobry, sam go uzywam. akurat kosztuje 1900 zl. Udany model Samsunga, oczywiscie nie z najwyzszej polki. Dobry kontrast, odswezenie, calkiem dobre katy i jasnosc. Sporo ustawien obrazu (na deafult'owych nie da sie grac). Dzwiek dosc dobry, ale ja przerzucilem sie na osobne glosniki. A nawet z telwizja SD radzi sobie calkiem dobrze. Testow nie ma, ale jak patrzylem to na calym swiecie ludzie go polecaja, takze na forum xbox.com itp.

Za ta cene nic lepszego nie bedzie. A jak masz 2,500 to juz mozna cos duzo lepszego znalesc :)

 

W sierpniu wyślę ci PW o optymalne ustawienia obrazu. Będę mógł na ciebie liczyć?

Odnośnik do komentarza
Ofkoz. Nie ma problemu. ;)

 

Siruis - dobry sklep, sam tam kupowalem o 1/2 tanszy TV niz w MM itp. Zamowilem z hurtowni, a odebralem we Wroclawskim punkcie. Nie ma co kupowac w duzych sklepach. ;)

No dokładnie, w kazdym większym miescie mają punkt gdzie mozna odebrac wczesniej zamówiony sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Ja kupuję głównie przez sklepy wystawiające się na allegro, taki TV kosztuje tam ok. 1800zł. Kupiłem tak np. Xboxa.

Tego akurat bym sie wystrzegał. Lepiej kupowac w sklepie internetowym a odbierac osobiscie. Bo sory, ze to powiem ale dla mnie kupowanie jakiejkolwiek elektroniki powyzej 500zł przez internet + wysyłka poczta/kurierem to czysta glupota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...