Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

PS3 ma złącze hdmi i te standardowe od czasów PSX.Pewnie Ci chodzi jak można podłączyć PS3 do tv

 

1.do zwykłego SD można podłączyć kablem z chinchami z zestawu,kablem euro lub rgb

2.by uzyskać obraz w HD podłączamy kablem component ,DVI(do monitorów)

3.By uzyskać obraz w Full HD podłączamy hdmi

 

W przypadku 1 i 2 kable będą różnić się końcówkami z jednej strony,od strony PS3 będzie to zawsze to "standardowe od czasów PSX" wtyczka

W 3 przypadku oba koncówki kabla będą takie same i podłączymy je pod ten drugi otwór PS3 :)

 

W przypadku tego monitora by uzyskać obraz w HD trzeba podłączyć przez kabel component lub DVI.W obu przypadkach obraz pójdzie max w 1080i,by było pełne FULL HD(1080p) potrzeba HDMI.

 

Oba kable do kupienia w internecie lub w sklepach.

 

PS.Czekam na opinię kogoś co taki monitor posiada i pochwiali się jak prezentuje się na nim obraz

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o monitorki to z czytym sumieniem moge polecic 24 calowego Samsunga 2493HM albo 26 calowego 2693HM - mialem okazje przetestowac zarowno Pleja jak i 360tke - obraz rewelka. Zero smug, szybki czas rekcji - bardzo dobry kontrast. Zastanawialem sie mocno nad 32 calowym TVkiem (720p) - ale po zapoznaniu sie z monitorami Samsunga zdecydowalem sie na 2693HM.

 

Odnośnik do komentarza

Ficuś nie kupuj tego monitora (szajsu) !

:evil:

Mój wujek buł dzisiaj u mnie a on pracował w komputroniku i zna się na monitorach i innych sprzętach bardzo dobrze :D

Pytałem się go czy ten monitor jest dobry . Powiedział że byłby dobry gdybyś go kupił ze stanów zjednoczonych

Bo do Polski trafiają modele używane a potem naprawiane . A potem mówią że są nowe .

Więc ja odradzam (ostrzegam) ! :angry2:

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich !

Czytając ten temat znalazłem obiecujący TV LCD Panasonic Lx70, który zdaniem ludzi np na "skąpcu" jest b. dobry. Chciałem się zapytać czy ktoś może posiada ten TV, ponieważ zależy mi oczywiście na TV odpowiednim do mojego X360 ;) Już znalazłem go w Media u mnie w Łodzi i (niestety) muszę wybrać 26 cali bo mój pokój jest za mały na 32... Więc boję się że jednak różnica między 32 a 26 będzie na tyle duża że się zawiodę.. Jak już pewnie widać, jestem zielony w tym temacie, dlatego bardzo był bym wdzięczny za Waszą pomoc :) Drugą sprawą jest to że mam X360 Core, więc brak przewodów do podłączenia do lepszego TV. Mogli byście mi doradzić, jaki kabel będzie do tego TV odpowiedni do podłączenia z X360?

Bardzo bym prosił o pomoc i z góry wielkie dzięki :)!!

Pozdro 4 ALL!!

Odnośnik do komentarza

Witam, nosze się z zamiarem kupna PS3 a co się z tym wiąże telewizora LCD. Jako że moja wiedza na temat telewizorów jest nie jest za duża, z początku myślałem o Sony Bravia, no bo skoro konsola Sony to i telewizor tej samej firmy ;). Poczytałem i poprzeglądałem forum a także parę innych serwisów i wpadł mi w oko Philips 32PFL7862D które ma wiele pozytywnych opinii i jestem na niego raczej zdecydowany. Posiadam także ps2 i na pewno na tym LCD będę na niej grał, bo mój stary telewizor i LCD nie zmieszczą się w pokoju. Więc chcąc się upewnić już ostatecznie mam pytanie, czy ten Philips zaoferuje mi ładne doznania wizualne w PS3 ;), w programach z satelity (cyfra +) oraz w grach na ps2 (component) bo ma dużo możliwości. A może jakiś inny w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Witam, nosze się z zamiarem kupna PS3 a co się z tym wiąże telewizora LCD. Jako że moja wiedza na temat telewizorów jest nie jest za duża, z początku myślałem o Sony Bravia, no bo skoro konsola Sony to i telewizor tej samej firmy ;). Poczytałem i poprzeglądałem forum a także parę innych serwisów i wpadł mi w oko Philips 32PFL7862D które ma wiele pozytywnych opinii i jestem na niego raczej zdecydowany. Posiadam także ps2 i na pewno na tym LCD będę na niej grał, bo mój stary telewizor i LCD nie zmieszczą się w pokoju. Więc chcąc się upewnić już ostatecznie mam pytanie, czy ten Philips zaoferuje mi ładne doznania wizualne w PS3 ;), w programach z satelity (cyfra +) oraz w grach na ps2 (component) bo ma dużo możliwości. A może jakiś inny w podobnej cenie.

Nie bierz Philipsa, nie wiem kto i gdzie poleca, ale to druga, jeśli nie trzecia liga. Sony, Samsung, Toshiba rozejrzyj się za czymś tych firm.

Odnośnik do komentarza

Nie bierz Philipsa, nie wiem kto i gdzie poleca, ale to druga, jeśli nie trzecia liga. Sony, Samsung, Toshiba rozejrzyj się za czymś tych firm.

Dobry jesteś, ten konkretny Philips jest zaraz po Panasie LX70 w kwestii obrazu i jako jeden z nielicznych nie powoduje overskanu (dla mnie w Panasie to problem który go dyskwalifikuje w przedbiegu). Wybierałem dla siebie tv przez 4 miesiące, masę czytałem, jeszcze więcej oglądałem i ten stał się jedynym słusznym wyborem.

Pisałem ogólnie o Phlipsach, a nie o tym konkretnym modelu, może i jest bardzo dobry, nie wiem. Ta marka ssie na całej linii w LCD, dlatego zawsze odradzam, a sam zaprzestałem czytania o ich nowych tv.

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

Philips na pewno nie ssie. Jedynie to jego marketing w Polsce kuleje, do tego sprzedawczyki na największym polskim forum hd nie mają w ofecie philipsa.

 

Wystarczy sprawdzić recenzję w bardziej cywilizowanych krajach. Philips góruje jeżeli chodzi o jakość i technologie zastosowane w TV LCD. Tutaj nie ma porównania do masówki samsunga.

 

 

Bardzo fajny i obiektywny test

 

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=7150

 

http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2...-42in-LCD-TV/p1

 

http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2...-32in-LCD-TV/p1

Edytowane przez mobie
Odnośnik do komentarza

Philipsy za granica faktycznie są zabójcze jeśli chodzi o obraz, to co ja widzę w polskich sklepach woła o pomstę do nieba, wywaliłbym osobę odpowiedzialną za marketing z ich polskiej placówki. a może akcjonariuszy firmy zadowala taki poziom sprzedaży no to ich wina, to jedna sprawa a druga to produkty w polskich sklepach, są to gorsze modele albo starsze na tle których konkurencja wypada bardziej kolorowo, np. sharp i toshiba u nas też są egzotyczne a jednak ceną i wykonaniem oraz samym obrazem są nieco lepsze.

 

Anyway szukając tv FULL HD / 46 cali / 100 hz pod:

 

1 ps3

2 kompa

3 ps2

4 ngc

5 dvd/bd

 

co byście polecili ?? :closedeyes:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź :) a wiesz może jeszcze na co mam zwracać uwagę w kupnie tego kabla? Pytam ponieważ patrzyłem na allegro i jest ich sporo, ale za to przedział cen jest bardzo duży, np. 19 zł albo 199 zł, więc nie wiem od czego jest to zależne :( Eh ja to jestem jednak bardzo zielony O_o a TV który sobie wybrałem do kupna to Samsung LCD LE 26 A451 ponieważ słyszałem że do X-a 360 jest na prawdę dobry :) Mam nadzieję że się nie zawiodę ;P

Pozdr 4 All i jeszcze raz dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Właśnie z tym mam niestety problem, ponieważ wszystkie kable, które znalazłem w wysyłkowych sklepach albo na Allegro to są firmy typu BigBen itp. ale żadne nie były oryginalnymi wyrobami Microsoft... albo Ja po prostu jestem ślepy, co by pewnie się nie mijało z prawdą O_o Jak byście dorwali originalny kabel component z Microsoftu to bardzo bym Was prosił o przesłanie np. linka. Bardzo będę Wam wdzięczny :)) Z góry dziękuje!

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

nWo z Samsunga F86 już zrezygnowałeś? :P Z tego co pamiętam to jgo też chciałeś mieć :)

Popatrz też na Pioneera Kuro, może nie będzie full hd ale telewizory świetne.

albo http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/287323 z tą cieniutką ramką to po prostu kosmos :)

 

Co do Philipsów to nie powiedziałbym, że to (pipi). Te z wyższej pólki są naprawde z wyższej półki, a te z niższej(/średniej) są też niczego sobie. U mnie w wiosce w sklepach widziałem jak grają i byłem bardzo zadowolony, obraz nawet lepszy od Samsungów. Najlepiej zobaczyć samemu i się przekonać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...