Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

T260HD to monitor (przekątna 16:10). Wybierz raczej coś z tego:

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/312635

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/312638

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/322791

Z Samsungów masz serie A5, A6, A7; już A5 jest świetna, z Sony seria W4000. Ogólnie jeśli się nie znasz, a chcesz coś innego, to wybieraj spośród 32' z rozdzielczością 1920x1080 dobrych marek, to wszystko są nowe i dobre modele, bo Full HD na 32' jest dopiero od zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza

Pytanie jeszcze tylko czy DO 2k(sztywno do 2k) i czy chce wysyłkowo czy gdzieś u siebie. Ja np. jak kupowałem to wolałem dopłacić 50 zł od najtańszego sklepu w necie i kupić u siebie w mieście. Może jakbym dołożył 100 zł to miałbym A551, ale wysyłkowo i od najtańszego sklepu(co niestety nie znaczy najlepszy).

Odnośnik do komentarza

Co do sklepu to chodzi Ci o dostepnosc, serwis, gwarancje czy cos innego ? Bo najtaniej znalazlem za niecale 1800zl. ale musialbym brac wysylkowo bo jestem z Lodzi. Jesli chodzi o cene, to tak, 2000zl i nie wiecej, bo musi mi starczyc jeszcze na konsole... Tylko tak sie zastanawiam, czy nie poczekac, az cena ps3 spadnie, ale z kolei kiedy to nastapi ? :|

Czyli co, ten Samsung A5 bylby chyba najkorzystniejszy ? Dla mnie to i tak juz bedzie luksus, zawsze gralem na starych albo malych tv na moim PS2. Chlebak + HD to ja widuje tylko w Empiku :)

Odnośnik do komentarza

A5 jest jak najbardziej wystarczający z modeli Samsunga w tej wielkości, sam mam dwa TV z tej serii i 32' świetnie sprawdza się z konsolą.

Podałem linki do sklepów tylko jako przykład, gdzie kupisz to od ciebie zależy. Klasyczne sklepy mają tą zaletę, że jak coś od razu jest nie tak (uszkodzenia, martwe piksele) to zawozisz i wymieniasz, a nie wydzwaniasz prosząc o kuriera.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Co do sklepu to chodzi Ci o dostepnosc, serwis, gwarancje czy cos innego ? Bo najtaniej znalazlem za niecale 1800zl. ale musialbym brac wysylkowo bo jestem z Lodzi. Jesli chodzi o cene, to tak, 2000zl i nie wiecej, bo musi mi starczyc jeszcze na konsole... Tylko tak sie zastanawiam, czy nie poczekac, az cena ps3 spadnie, ale z kolei kiedy to nastapi ? :|

Czyli co, ten Samsung A5 bylby chyba najkorzystniejszy ? Dla mnie to i tak juz bedzie luksus, zawsze gralem na starych albo malych tv na moim PS2. Chlebak + HD to ja widuje tylko w Empiku :)

 

Tak, będzie bardzo dobry. Fakt faktem, że full hd tu nie uświadczysz(za mały ekran), ale i tak będzie sprawował się dobrze.

Choć pamiętaj, że niekoniecznie jest najlepszy, ale ma go dużo osób i sobie chwalą. Najlepiej popatrz, co ci jest potrzebne z parametrów i dobierz TV do swoich potrzeb, ew. daj tutaj linka i ktoś oceni. :)

 

A5 jest jak najbardziej wystarczający z modeli Samsunga w tej wielkości, sam mam dwa TV z tej serii i 32' świetnie sprawdza się z konsolą.

Podałem linki do sklepów tylko jako przykład, gdzie kupisz to od ciebie zależy. Klasyczne sklepy mają tą zaletę, że jak coś od razu jest nie tak (uszkodzenia, martwe piksele) to zawozisz i wymieniasz, a nie wydzwaniasz prosząc o kuriera.

 

Ja niestety mam 1 martwego, albo sub-piksela(przy ciemnym tle jest ciemny, a przy jasnym czerwony). Ale całe szczęście jest praktycznie niewidoczny i na górze ekranu.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza
A5 jest jak najbardziej wystarczający z modeli Samsunga w tej wielkości, sam mam dwa TV z tej serii i 32' świetnie sprawdza się z konsolą.

Podałem linki do sklepów tylko jako przykład, gdzie kupisz to od ciebie zależy. Klasyczne sklepy mają tą zaletę, że jak coś od razu jest nie tak (uszkodzenia, martwe piksele) to zawozisz i wymieniasz, a nie wydzwaniasz prosząc o kuriera.

Dobrze gada, A551 ma błyszczącą matryca która powinna odbijać światło(utrudniać oglądanie w dzień) ale tak nie jest za to kolory są żywsze niż na innych tv w tej klasie(sprawdzałem na Toshi Xf350PG(full hd) i samsungu 32A330 z matową matrycą.

Odnośnik do komentarza
przekonaliscie mnie :) kupie tego samsunga, ale chyba poczekam, az ps3 troche stanieje

No to przyszła kolej na mnie. Szukam panelu 26" (większy ze względu na warunki mieszkaniowe nie wchodzi w grę), 720p w zupełności wystarczy, a poza tym to wiadomo - w miarę przyzwoity kontrast, jasność i kont widzenia no i jeszcze tylko żeby zwykła analogowa kablówka wygladąło mozliwie jak najmniej obleśnie :)

Fundsze niestety dość ograniczone - 1800 to maks

 

W przyszłości telewizor miałby wspólgrać z PS3 jesli ma to jakiekolwiek znaczenie. Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza

w 26' nie ma za dużego wyboru

-SONY KDL-26U4000

-JVC LT-26DA9BU

-SOny KDL-26B4050

-SONY KDL-26S4000

-SAMSUNG 26" T260HD (monitor z tunerem)

-SHARP LC-26D44

-TOSHIBA 26AV500

-SAMSUNG LE26A330 (mogę ci go polecić 2 tyg kupiłem ten model tylko 32" i sprawuje sie wyśmienicie)

-PANASONIC TX-26LX80

-Sharp LC26SB25E

-SAMSUNG 26A451 (mój faworyt)

wszystkie mieszczą sie w twojej granicy chociaż większość jets w cenach 1300-1600

Edytowane przez zwierzakX360
Odnośnik do komentarza

No dokładnie a poza tym jak mówi że większy mu nie wejdzie to znaczy że nie wejdzie. Koleś miał ten sam problem i po zastanowieniu wybraliśmy dla niego LE26A451. Nie wiem czy od tamtej pory wyszło coś lepszego. Jeszcze zobacz A456, różnią się chyba jakimś tunerem albo innych szczegółem. W każdym razie jego A451 ma 3 wejścia HDMI.

 

Ja sam bym brał go, gdybym kupował 26''.

Odnośnik do komentarza

hej

wiecie może jak duża i na czyja korzyść jest różnica w obrazie Tv bravia Z4500 i W4500??

ktorego wybrac?

ważny jest dla mnie odbiór dvd, gier i telewizji naziemnej[sredni sygnał] w jak najlepszej jakości..

a może ewentualne alternatywy dal wymienionych? przekątna 46 cali.

czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!

 

Edytowane przez patryk13
Odnośnik do komentarza

szukam monitora do 1000zl, jaki najlepszy w tym przedziale cenowym? oczywiscie monitor glownie do grania na ps3 - dobra jaksc obrazu, niski czas reakcji, wielkosc 22 lub 24 cale, cena: mniej wiecej 1000zl, prosze o doradzenie

 

dotychczas znalazlem np takie cuda: Getaway FHD2400, Samsung SyncMaster T240, Acer P244W, ...

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

Witam . Chcę kupić telewizor LCD , czy ktoś ma te oto modele i może mi coś o nich powiedzieć . Gdy wyjdzie na Playstation 3 jakaś fajna gra ( na razie brak , lecz Final Fantasy się zbliża ) będę go używał z plejstacją właśnie . Telewizja kłamie więc prawie nie oglądam . Posiadam kolekcję dvd ok 60 tytułów i wciąż kupuję filmy w tym formacie , a PS3 da mi możliwość upscalingu . Ma ktoś te oto modele :

 

Panasonic TX-32LX85

Sharp LC-32D65E

Sharp LC-32D44E

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...