Skocz do zawartości

Co teraz męczysz na PSX`ie


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Historia kiedy Nanaki dowiaduje się, że jego ojcem jest Seto jest zawsze genialna i chwyta mnie za serducho... Bawimy się teraz w FF7 jak można wywnioskować :)

 

Jesteś szybki jak błyskawica w przechodzeniu gier. Może zamienimy się czasem, brakuje mi swobodnego grania jak kiedyś :/

 

By nie off top.... zamierzam pykać w AC3 Electrosphere. Genialna grafika i grywalność pełna miodu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj Astérix. Klasyk... :D

 

shy4jeszcze się pytasz. Pewnie że daje radę. Wkrótce ruszy ŚwiatPSX TV to zobaczysz wideo recenzję :]. Narazie jest tylko wstępny projekt poradnika, bo mało ludzi jest grtą zainteresowanych.

 

Krótka recenzja mojego autorstwa (link podaję w celach informacyjnych) http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=4034.

Edytowane przez ExGamer
Odnośnik do komentarza

Ponieważ spaliło się PS2 (z wiadomych przyczyn) oraz padło PS3 (z przyczyn niezrozumianych) zacząłem pogrywać w Tomb Raidera 2. 12 lat temu, gdy nie było internetu a znalezienie opisu wiązało się z poświęceniem zbyt dużej ilości czasu (jestem leniwy), zaciąłem się w pewnym miejscu i zupełnie zniechęciłem się do dalszej gry. Teraz, gdy wróciłem do tego miejsca, rozwiązanie zagadki zajęło mi niecałe 5 minut. Samo dotarcie do tego momentu gry zabrało mi znacznie mniej czasu niż przed 12 laty. Zupełnie inne myślenie i podejście do gry. Jest to dowód na to, że to nie gry są coraz prostsze tylko gracze są coraz efektywniejsi w ich przechodzeniu.

Odnośnik do komentarza

Historia kiedy Nanaki dowiaduje się, że jego ojcem jest Seto jest zawsze genialna i chwyta mnie za serducho... Bawimy się teraz w FF7 jak można wywnioskować :)

 

Jesteś szybki jak błyskawica w przechodzeniu gier. Może zamienimy się czasem, brakuje mi swobodnego grania jak kiedyś :/

 

By nie off top.... zamierzam pykać w AC3 Electrosphere. Genialna grafika i grywalność pełna miodu.

Nie do końca. Szybko przeleciałem Spyro i kontynuowałem historię w FF7. Teraz znowu zapierdziel na uczelni, a cżłowieka ciągnie aby przyciąć sobie w coś.

 

Żeby nie było OT: oglądam filmiki z różnych gier z PSX'a na YT :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...