Skocz do zawartości

Co teraz męczysz na PSX`ie


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Po roku przerwy wracam do mojej przygodówkowej krucjaty. Ostatnio udało mi się zakupić obydwie Dracule (Ressurection i Last Santuary) w wersji "orydżinal" i wczoraj w późnych godzinach wieczornych obadałem jedynkę - przyznam, że klimat masakruje, a grafa i filmiki do dziś nie mają się czego wstydzić - naprawdę po tylu latach oprawa wygląda bardzo przyzwoicie. Polecam fanom klimatycznych przygodówek fpp.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po raz czwarty przechodze Final Fantasy VII. Po 7mce biare sie po raz kolejny za VIII i IX. Jedyne czego brakuje tej czesci to sterowania analogiem.

Dokładnie, teraz też bawię że z FFVII i trochę drażni brak analoga. W kolekcji mam jeszcze FFVIII, ale nie wiem czy będę sobie odświeżał tę przygodę bo jednak te 70h gameplayu to trochę dużo, a do ogrania mam jeszcze dwie Zeldy z N64 :).

A wracając do FFVII to gra zaskakuje na każdym kroku. Jest to mój największy konsolowy grzech że przechodzę tę grę dopiero teraz. Strasznie żałuję że nie miałem okazji jej dorwać za dzieciaka bo pewnie miałbym więcej czasu i zapału żeby rozkminiać ją na 100% jak było w przypadku FFVIII.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Frustrująca momentami też jest - nie powiem, ale wreszcie dałem rade i ukończyłem singla. Poza tym uświadomiłem sobie, czemu w latach świetności PSXa to była jedna z moich ulubionych gier (pomijając oczywiście partyjki multi z kumplami). Mam na myśli fajny kolorowy design i niewiele mu ustępującą muzę, które nadają grze niebywałego uroku. No i te piszczące głosiki rozbrajają ^_^ Wielu fanów klasycznych Bomberów psioczyło na izometryczną kamerę i małą widoczność na niektórych miejscach poszczególnych map, ale dla mnie wpływało to pozytywnie na rozgrywkę nadając jej nieco randomowy charakter, przez co emocje podczas pięcioosobowej sesji sięgały zenitu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio odświeżałem sobie dwie pierwsze części Street Fightera Alpha (dwójkę ogrywałem po raz pierwszy, ale jako że jestem fanem serii, było to dla mnie wręcz obowiązkiem). Tylko jedna akcja w przypadku drugiej części wywołała u mnie delikatny bulwers - z tyłu pudełka Crapcom szumnie reklamuje tryb Gallery, a w grze go nima - fajnie.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę gracie na PlayStation czy używacie emulatora? :(

Też mam dwa szaraki. Mój pierwszy ma już na karku 13 lat bezawaryjnej pracy. A drugiego dokupiłem jakoś niedawno. Ok. 5-6 miesięcy temu do kolekcji.

A wracając do wątku tematu to chyba pora wrócić do Vagrant Story bo ostatnio nie dokończyłem tego tytułu, a fabuła mnie zaintrygowała i chciałbym poznać jej finał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Vagranta w końcu nie zmęczyłem, ale do łask powrócił Tekken 3, gdzie po odblokowaniu wszystkich postaci namiętnie ciśniemy z kolegami na dwa pady.

A na warsztat wziąłem MGS'a, jakiś miesiąc temu nabyłem 2 i 3 część na PS2 i stwierdziłem że to dobry moment na odświeżenie całej trylogii (MGS4 jeszcze trochę poczeka bo nie mam PS3). Czeka mnie druga potyczka z Vulcan Ravenem, więc już dużo do końca nie zostało.

Odnośnik do komentarza

A mi koleś na Allegro sprzedał Tekkena 3 w platynowej edycji :(. Zbieram hity, ale w pierwszych wersjach. Na zdjęciu było co innego, ale nie wyglądało to na real foto. Ech... chyba sprzedam i będę polował na pierwszą edycję:). Tak czy siak, odpaliłem, volume podgłośniłem, obejrzałem do końca intro i gram tymi podstawowymi fighterami. Fajna podróż do Bożego Narodzenia '98, kiedy to dostałem "trójeczkę".

Odnośnik do komentarza

A mi koleś na Allegro sprzedał Tekkena 3 w platynowej edycji :(. Zbieram hity, ale w pierwszych wersjach. Na zdjęciu było co innego, ale nie wyglądało to na real foto. Ech... chyba sprzedam i będę polował na pierwszą edycję :). Tak czy siak, odpaliłem, volume podgłośniłem, obejrzałem do końca intro i gram tymi podstawowymi fighterami. Fajna podróż do Bożego Narodzenia '98, kiedy to dostałem "trójeczkę".

Warto poszukać Tekken'a 3 w pierwszym wydaniu jest w miarę dobrze dostępną grą i jeszcze nie ma problemu ze znalezieniem premierówki. Kiedyś miałem kilka gier w platynce i wymieniłem wszystkie na black label, warto...bardzo zacnie prezentują się na półce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...