Skocz do zawartości

Wii news


BartX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

Ale to nie gracze są celem tej konsoli. Nowa konsola za 350 zł? Coś fantastycznego :)

 

Ceny gier od samego Nintendo są chore. I ciężko je zdobyć. Do mojej kolekcji niedługo się kolejna do pożyczania ustawia powoli, bo jednak za te 350 zł zdecydowanie warto Wii kupić

Odnośnik do komentarza

Na razie powiedziano, że wyjdzie w Kanadzie. Nic innego nie powiedziano. Oficjalne oświadczenie Nintendo brzmi: "Wii Mini będzie dostępne tylko w Kanadzie. Nie ma informacji na temat innych regionów". Jak będzie informacja na temat innych regionów, to pogadamy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Żeby się kłócić przez pięć stron o to, co znaczy proste zdanie po angielsku? Nie, dzięki, masz od tego temat wojen konsolowych, tam sobie możesz szaleć. Jeśli ktoś umie czytać, jest dokładnie tak jak napisałem. Zapowiedziano w Kanadzie, nie zapowiedziano nigdzie indziej.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wiesz, porada jest jak zawsze - podręczniki czytania ze zrozumieniem dla sześciolatków, potem powrót do dyskutowania na forum.

 

 

Zapowiedziano w Kanadzie. Nie zapowiedziano u nas. W Kanadzie będzie na Święta. U nas nie zapowiedziano. To naprawdę nie jest trudne. Nie mam nic do dodania. Jeśli ktoś rozumie te zdania, zapraszam do dalszego komentowania na temat Wii Mini.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Jeżeli jest napisane, że konsola jest EKSKLUZYWNIE na ŚWIĘTA w Kanadzie, to znaczy, że po skończeniu świąt nie będzie ekskluzywnie w Kanadzie. To chyba samo przez siebie oznacza premierę, bądź jej zapowiedź, na innych rynkach. Wiem, że obrażając ludzi tuszujesz swoją miałkość intelektualną, ale nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Kolejny „news” tego typu: Wii Shop Channel będzie zamknięty. Nie od razu, niemniej jednak właśnie jesteśmy świadkami tego jak pewne gry po prostu znikają na zawsze i później można się już tylko ratować emulatorami i ripami. Smutna przyszłość.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...