Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Na powierzchni Gran Pulse nawet po popnięciu Lon Gui jest jeszcze jeden Adamantoise, jeśli za punkty odniesienia można uznać wzgórze gdzie parkuje kilka "ptaków" oraz punkt, gdzie King Behemoth walczy z przerośniętym psem to Adamantoise chodzi sobie między tymi dwoma punktami (tak na oko). Łatwo go z daleka zauważyć :P Jedyny minus to konieczność każdorazowego podbiegania do żółwia co trwa zdecydowanie dłużej, niż w Edenie.

Edytowane przez Pablo
Odnośnik do komentarza

Ja zabijalem zolwia z jedna postacia posiadajaca drugi tier broni, pozostale 1 tier z jobami na COM, RAV, COM (light, hope, fang) i tez dalo rade go zabic (bez uzywania army of one). Kluczem do sukcsu jest cancelowanie paradigm tak zeby nastepna kolejka ladowala sie z pelnym paskiem ATB.

Czytaj ze zrozumieniem misiek - mój sposób to opis walki BEZ używania shroud'sów. :]

 

Jak juz masz napawde silna druzyme to nie uzywasz summona bo to tylko strata czasu...

Jak sie farmi ingoty na kase przy save poincie w Edenie to o wiele bardziej opłaca sie przywołać summona na początku walki - jak żółw dropnie to kawałek dalej masz dwóch żółnierzy a jeszcze kawałek dalej, za behemotami 3 żołnierzy; z odpowiednim equipem te dwie walki dają Ci z powrotem 3 TP potrzebne do przywołania summona. Po takiej wycieczce wracasz do save pointu, save, reset, load i powtórka - nie ma szybszego sposobu na farmowanie kasy.

 

No to tak jak ja... Na poczatku walki wrzucam 3x SYN, przy czym Light na pierwszych lvl ma braive i faith, wiec w ciagu dwoch kolejek mam calosc potrzebych buffow :)

 

Shroudsow uzywalem wczesniej, jak bylem na jeden szlag od zolwia ;)

Odnośnik do komentarza

Ano, jak głebiej przemyslec całą sprawe to moj sposob nie jest doskonały, haste z itemow nie jest potrzebny, styknie zaczac walke ustawieniem 3xSyn i jeśli jesteśmy w stanie przeżyć pierwsze stąpniecie żółwia to czasu jest aż nadto żeby zbuffować drużyne.

 

Anyway, Dahaka prosił o rady co do zastosoawania Army of Two - cały mó post był własnie temu poświecony. :) Nie upieram sie, że żółwia nie da sie inaczej zabic niz moim sposobem bo na pewno sie da. Ja po prostu chcialem to robic jak najszybciej i bez grzebania w equipe co każdą walke. Stąd auto-haste i itemy na boost przy nabijaniu TP; dzieki temu nie musialem skakać po ustawieniach i equipie podczas farmowania kasy.

 

Jak ktoś chce ubijać żółwie na czas na pewno znajdzie szybszy sposób od mojego. :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy tekturowa edycja FFXIII to jakaś limitowana edycja? Ile ta edycja może być warta?

 

fotki:

 

http://i43.tinypic.com/v6hl4n.jpg

 

http://i41.tinypic.com/2pouxxd.jpg

 

Wygląda na tą samą limitke jaką można dorwać wszędzie, poza okładką (całkiem ciekawa imo).

Normalnie w limitce było pudełko z grą, 2 naklejki L'cie, artbooczek i coś w stylu pocztówek.

Zapomniałeś o pseudo soundtrack'u ^_^ Ogólnie wbrew temu co pisali w PE, owa limitka jest totalnym gównem - chudziutki artbook, 2 badziewne stickery i 3 dwustronne wydruczki Eidolonów wraz z bohaterami. Kicha totalna, jak to się mówi - jaka gra taka limitka... :rolleyes:

 

Ja za swoją zapłaciłem niecałe 200zł, z uwagi na unikatową obwolutę powinieneś wyciągnąć dużo więcej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jak to jest ze skanowaniem - Libra ?

Na poczatku pewnej walki zeskanowalem zwyklego przeciwnika Psicom Ranger, a i tak nie ma "ptaszka" przy jego nazwie z Datalogu - wiec informacje o nim sa niekompletne. Zazwyczaj po skanowaniu jest, ale zdazylo mi sie kilka razy, ze nie bylo i nie bardzo wiem jaka jest przyczyna.

 

Moze wiecie cos na ten temat ?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie odnośnie tego trofea za wszystkie bronie i accesory. Dokładnie z tym trofi chodzi o to że trzeba mieć każdy rodzaj broni i accesory i każde z nich dopakowac do maxa czy trzeba je tylko posiadać??

 

No ja sie z tym walnalem bo mialem wszystkie bronie, ale zapomnialem, ze trzeba je upgrade'owac do tier 2 i w tym momencie brakowalo mi ze 2 mln :P sooo...wracam do kolekcjonowania Platinum Ingot'ow bleeeeee

Odnośnik do komentarza

Dosłownie kilka sekund mniej i bym zrobił ostatnią misję za pierwszym razem na 5*... Aż mi szkoda czasu podchodzić do niej drugi raz z gold watchem.

 

Po 74h zostało mi tylko rozwalenie Long Gui, ostatniego bossa na 5* i najgorsze - zrobienie ostatecznych broni dla wszystkich. Niestety to ostatnie pewnie sobie odpuszczę, bo Strange Journey czeka.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Jestem właśnie w Gran Puls i zastanawia mnie, w jaki sposób mogę zrobić ostateczne bronie? Np broń dla Hope mam na 11 levelu i nie wiem do którego należy dojść żeby móc przejść na wyższy poziom takiej broni.. Mam w zestawie parę componentów, które w opisie mają że służą do "transformacji", ale niestety nadal nie mogę ich użyć ;( Już sam nie wiem.. Czy ja coś źle robię? Proszę, pomóżcie. Z góry dziękuje!

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...