Skocz do zawartości

Mercenaries 2: World in Flames


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale właśnie z tą grą jest tak jak z kiepskim filmem... zwiastun zawsze można zrobić rewelacyjny...

a poźniej po obejrzeniu filmu dochodzi sie do wniosku, że lepiej było poprzestać na zwiastunie :)

to co wciąga w tej gierce to złudzenie jakie robi, ma potencjał i każdy spodziewa się czegoś dobrego...

ale nic takiego nie nastąpi w pełnej wesji...

 

Mercenaries 2 cierpi na ten sam problem co kiedyś Assassins Creed i tyle.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Gra nie jest zła. W pewnych momentach jest nawet genialna. Jedynie w Mercs 2 można zobaczyć taką demolkę. Problem w tym, że od po przedniej części nic się nie zmieniło. Elementy, które powinny zostać poprawione zostały nieruszone. Jedyne co uległo poprawie to grafika i efekty. Fizyka została bez zmian. Sterowanie i AI zaliczyło cięcia przez co współpraca z sojusznikami stała się uciążliwa. A może tylko ja nie wiem jak:

a) wysiąść z pojazdu zostawiając resztę ekipy w środku,

b) kazać wyjść innym z pojazdu.

Ta druga opcja i tak nie ma sensu w tej części bo NPC mają problemy z wejściem do prowadzonego przez nas pojazdu. W pierwszej części załadowanie 6 chłopa do APC nie stanowiło większego problemu. I chociaż nie stanowili oni jakiejkolwiek siły ogniowej potrafili trochę namieszać i dać nam czas na przejęcie czołgu itp.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czas zagiąć kilku recenzentów. O Mercs 2 pisano, że jest grą niedopracowaną, pełną błędów i niedociągnięć. Nikt jednak nie napisał co jest główną, a właściwie jedyną poważną, wadą tego tytułu. Nie są to błędy w kodzie gry, którymi mogłaby się "pochwalić" każda inna produkcja. Nudne momenty, w których "siada" akcja i nie wiadomo co zrobić dalej też nie zdarzają się często. Największym problemem jest zburzenie samej idei gry. W Mercs 2 nie można praktycznie zginąć a nasze poczynania nie mają wpływu na wynik rozgrywki. Gra bardzo szybko traci sens i przestaje bawić. Nie ma znaczenia jaką strategię wybierzemy bo i tak nie możemy przegrać. A nawet jeśli powinie się nam noga to gra nie jest przerywana. Nie ma znaczenia czy zaatakujemy z powietrza czy lądu, czy wybierzemy broń palną czy ciężką artylerię, czy popełnimy jakiś błąd czy nie. Gra, w której wychodzimy bez szwanku z palącego się pojazdu i przeżywamy upadek z wysokości 2000 m jest pozbawiona sensu. Jedyne co robi niezmienne wrażenie to plastyczność wybuchów jak i samego otoczenia. Naprawdę ma się poczucie uczestniczenia w konflikcie zbrojnym. Problem w tym, że gra powinna być grą a nie ruchomymi obrazami. Same wybuchy, które są wykonane genialnie szybko powszednieją. Ile razy można oglądać tą samą scenę?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To nie wszystko. Nowy update zawiera nowe kody, 6 dodatkowych postaci oraz trofea. Podobno również została zdjęta blokada regionalna. Niech mnie ktoś doda do listy w celu sprawdzenia. Dodatek nie waży wiele 24 mb. Wszystko jest na oficjalnej stronie.

mercs2.com

 

Notka z oficjalnej strony:

-6 nowych grywalnych postaci: Blanco, Fiona, Eva, Ewan i inni.

-wsparcie dla trybu multiplayer, ZNIESIENIE BLOKADY REGIONALNEJ

-dostępne kody: nieskończona amunicja, odblokowanie wszystkich zasobów itp.

-TROFEA, !!!przed wczytaniem któregokolwiek z kodów trzeba zrobić nowy save bo trofea zostają wtedy zablokowane!!!

 

http://www.pandemicstudios.com/mercenaries/cheats.php

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

kupujesz u któregoś z przedstawicieli frakcji z którymi jesteś w sojuszu.Czy ktoś wie dlaczego za cholerę nie mogę się podłączyć do nikogo do COOPa w multi pomimo że mam połaczenie z serwerem EA succesfull a nawet widze nicki ludzi którzy grają? wyskakuje błąd że nie można się połączyc i chu... Grę zakupiłem w Irlandi.

Odnośnik do komentarza
kupujesz u któregoś z przedstawicieli frakcji z którymi jesteś w sojuszu.Czy ktoś wie dlaczego za cholerę nie mogę się podłączyć do nikogo do COOPa w multi pomimo że mam połaczenie z serwerem EA succesfull a nawet widze nicki ludzi którzy grają? wyskakuje błąd że nie można się połączyc i chu... Grę zakupiłem w Irlandi.

 

Problemy z serwerami EA? mi brakują dwa trofea online do platyny, zapodaj requesta w weekend i spróbujemy się do siebie połączyć, może się uda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...