Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Imo najgorsze zakończenie to

jak Ethan strzela sobie w łeb na grobie Shauna, gdy jest z Madison, mocne.

 

 

A i tak najgorzej ma

Jayden, praktycznie każde jego zakończenie jest "pesymistyczne".

 

 

Ale ja nie o tym. Nie wiem w co gra Cage (w HR ;p) ale nie rozumiem jego polityki odnośnie dlc. Najpierw przed premierą było głośno o dodatkowych epizodach itd. Teraz mijają 3 miesiące od premiery a o dlc kompletna cisza....

Jak w takim tempie chce wydawać je, to powodzenia.

 

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę narzekał na brak dlc.

Odnośnik do komentarza

swietna gra. bledy w gameplayu itd mnie nie ruszaja, potrafie przymknac na to oko.

 

 

scenariusz swietny, trzymajacy w napieciu, tak samo jak wiele scen :) zakonczenie mialem chyba najlepsze mozliwe

 

ethan ratuje syna i kupuje nowe mieszkanie, madison pisze ksiazke, jayden zabija szelbiego i zostaje bohaterem

 

 

drugi raz nie gram, nie chce sobie psuc dobrego wrazenia, pie.przyc sie z trofeami itd. lubie takie gry, fahrenheita i heavy rain stawiam kilka polek wyzej niz jakies go.wniane przygodowki typu uncharted. pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam Problem:

 

Podczas sceny z udcieńciem palca przez ethana nie zrobilem tego , dalej podczas ucieczki złapała mnie policja . Teraz jestem na komisariacie i musze uwolnić ethana Jaydenem tylko nie wiem gdzie są klucze do kajdanek pomocy!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Na biurku tego policjanta w "hali głównej". Obok tego biurka urzęduje Blake.

 

Odnośnik do komentarza

Co do bugow w grze to spotkalem sie tylko z dwoma:

- dzwiek przycial sie max 4 razy w ciagu calej gry

- grajac Shelbym kiedy szedl odwiedzic prostytutke zacial sie na samym poczatku epizodu, konieczny reset

 

Jednak to co draznilo(wrecz irytowalo, zarowno mnie jak i moja panne) mnie najbardziej, to problemy ze sterowaniem sixasisem. Mianowicie mamy np machnac padem do gory i kupsztal - macham jak glupi a tu gra nie wylapuje, czy to delikatnie macham, czy az nad glowe czy przy konsoli, czy z daleka - nie zawsze skubana lapie ruch.

Tez tak macie?

 

Co do samej gry to masakra, jak zaczalem tak nie skonczylem poki nie zobaczylem finalu opowiesci :) Teraz odstawiam na jakies 2 tygodnie, zeby zmierzyc sie z trofeami.

Odnośnik do komentarza

Co do bugow w grze to spotkalem sie tylko z dwoma:

- dzwiek przycial sie max 4 razy w ciagu calej gry

- grajac Shelbym kiedy szedl odwiedzic prostytutke zacial sie na samym poczatku epizodu, konieczny reset

 

Jednak to co draznilo(wrecz irytowalo, zarowno mnie jak i moja panne) mnie najbardziej, to problemy ze sterowaniem sixasisem. Mianowicie mamy np machnac padem do gory i kupsztal - macham jak glupi a tu gra nie wylapuje, czy to delikatnie macham, czy az nad glowe czy przy konsoli, czy z daleka - nie zawsze skubana lapie ruch.

Tez tak macie?

 

Co do samej gry to masakra, jak zaczalem tak nie skonczylem poki nie zobaczylem finalu opowiesci :) Teraz odstawiam na jakies 2 tygodnie, zeby zmierzyc sie z trofeami.

 

Hmm ja nie mialem w sumie zadnych bugow. A z padem tez nie mialem zadnych problemow, wszystko dzialalo idealnie.

Odnośnik do komentarza

 

http://gameinformer....inite-hold.aspx Heavy Rain DLC On Indefinite Hold

 

 

Przynajmniej mamy pewność, że byłaby to faktycznie nowa, dodatkowa zawartość, a nie coś wyciętego z gry. Cholera. Szkoda. Jedyne DLC, które kupiłbym w dniu premiery bez zastanowienia, to muszą je anulować(bo wątpię żeby do nich kiedyś powrócili :unsure: ).

Odnośnik do komentarza

Czuje się między innymi wywołany do tablicy ;p

 

Ale jeżeli chodzi o mnie nigdy nie zasłaniałem się dlc. Pisałem, że może to (to w sensie jakiś wątek, motyw) wyjaśnią, rozwiną ale nie jest to potrzebne, nie wymaga wyjaśnień tudzież jest wyjaśnione.

 

Jestem usprawiedliwiony.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O, gdzie są ci, którzy krytykowali osoby wytykające HR błędy w scenariuszu, twierdząc, że "DLC wszystko naprawi"?

koso to ty pytałeś o jazdy Ethana, narzekając ze nie było to wyjaśnione. Otóż było, po prostu schizofremia. HR nie był podziurawiony, zawodził za to w innych aspektach

Odnośnik do komentarza

W zasadzie w jednym- ale bardzo istotnym aspekcie. Ta gra jest obraźliwie dla gracza wręcz ŁATWA.

 

Przykład? Bójka w pokoju prostytutki. By ją przegrać trzeba odłożyć pada. Dałem zagrać cioci (sterowanie hardcore) i sobie bez problemu poradziła (choć kilka błędów zrobiła). Kilka fragmentów źle wyreżyserowano- np pościg po autostradzie. Odłóż pada i zobacz co się stanie. Otóż nic się nie stanie, co najwyżej po kilku minutach "nic nie robienia" etan nie dostanie wskazówki. Poczułem się wtedy jakbym zupełónie nie kontrolował tej gry, jakby to sie w 90 % działo smo a czasem łaskawie pozwalało mi coś tam zdecydowć.

 

To wszystko widać ale dopiero gdy gra sie drugi raz. Pierwsza sesja jest mega klimatyczna, wtedy myslisz, ze masz wpływ na wszystko.

 

 

A co do wypowiedzi Ksoa to powtórzę: niewiem gdzie Poznaniak widzi te niescisłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...