Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla wielu osób, które grały w GTA IV fabuła w tej grze jest prosta jeśli nie prostacka a misje nudne i bez polotu. Ja osobiście świetnie bawiłem się zarówno w GTA IV jak i Fable właśnie ze względu na to, że klimatem pozwoliły mi się wczuć w postać. Dzięki temu chciało się ciągnąć fabułę do końca by wiedzieć jak to się skończy.

Ale porównywać tych dwóch gier bym nie porównywał. To dwa inne światy, klimaty, każdy z własnymi smaczkami.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem tą grę kilka dni temu i...wsiąkłem! Dawno żadna gra nie skłoniła mnie do całodziennego posiedzenia :D Ogrom możliwości, ciekawe pomysły, baśniowy design połączony z pastelowymi barwami- to wystarczyło by mnie kupić. Co prawda jest kilka bugów, fabuła też nie pierwszego sortu, ale jako całość jak dla mnie to wyśmienita gra!

Odnośnik do komentarza

Fable II to jedna z gier które po kupnie 360tki zamierzałem sobie od razu wykombinować więc mam trzy pytania:

1) czy wersja z polskimi napisami jest kompatybilna z DLC? Bo wiem, że DLC są w 100% po angielsku i wiem, że np. polski Fallout 3 jest pozbawiony downloadu. Więc jak sprawa ma się z Fable? Bo szczerze mówiąc z polskimi napisami łatwiej byłoby mi się wczuć w klimat.

2) myślicie że lepiej kupić używaną grę i ściągnąć DLC (jeśli spodoba mi się podstawka) czy lepiej poczekać na GOTy które lada chwila będzie dostępne (chyba, że już jest o czym nie wiem). Wiem z kolei, że GOTy jest/będzie na razie tylko po angielsku.

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza

1) Oba dodatki działają z polską wersją. Nowe nazwy (postaci, budynki, przedmioty i questy) są w angielskiej wersji językowej. Jeżeli coś jest już gdzieś w Albionie, to będzie w języku jaki masz aktualnie ustawiony w grze.

2) Jeżeli GOTY zawierać ma oba dodatki, o śmiało czekaj. Chyba, że będzie trwało miesiącami. Wtedy lepiej będzie zainwestować teraz.

Odnośnik do komentarza

Ma zawierać oba dodatki, a właściwie zawiera bo gra jest już dokupiona między innymi w sklepie PE ;) Teraz dylemat bo dodatki to 1200 MS points, 4200 punktów kosztuje 150zł na allegro, samo Fable używane z polskimi napisami by kosztowało jakieś 80. A GOTy w sklepie PE 179zł czyli w sumie całkiem opłacalnie no ale minusem jest brak lokalizacji. Stąd mam jeszcze jedno pytanie - rozumiem, że jakbym kupił i ściągnął DLC a potem usunął z dysku bo np. nie miałbym na coś miejsca to na swoim koncie i danej konsoli (dysku) mogę je ściągać ile chcę bez dodatkowych opłat czy tylko raz?

Odnośnik do komentarza

No to przesądzone gdzie kupuję i za ile :P Skoro macie GOTY to możecie napisać gdzie kupiliście? Albo inaczej - czy każda wersja PAL GOTY posiada polskie napisy do wyboru? Bo gdy sklep PE wystawił aukcję z grą na allegro było napisane, że wersja angielska :P

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza

Sam jestem ciekaw, ale pewnie kupienie GOTY bardziej będzie się opłacać biorąc pod uwagę ceny MS Pointsów w Polsce. Narazie pograłem w pierwszy Epizod, bardzo mi odpowiada klimat gry, tylko grafika sprawia lekko wrażenie jakby było to lekko podrasowane Fable 1, ale nie przeszkadza to aż tak :P Czekam, aż będę mógł odebrać swoją pełną wersję ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...