Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś może jeszcze Fable 2 albo pamięta skąd dorwać "mizerną marchew" (puny carrot)? Brakuje mi do zrobienia achivka z Knothole Island. W sieci znalazłem, że mogę kupić ją na rynku i na starówce Bowerston (u handlarzy produktami rolnymi). Niestety, moi kupcy są tak wypasieni, że sprzedają tylko marchew trzy, cztero i pięciogwiazdkowe, czyli domową, wodną i boską (ta która mnie interesuje jest pewnie jedno lub dwugwiazdkowa). Znalazłem też kupca w Oakfield i miał "lepsze" wersje marchwi. Wykupywałem im cały asortyment, podnosiłem ceny na straganach i nic.

W zamian mogę poratować pieniędzmi, wypasioną bronią, lub czymś podobnym.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może jeszcze Fable 2 albo pamięta skąd dorwać "mizerną marchew" (puny carrot)? Brakuje mi do zrobienia achivka z Knothole Island. W sieci znalazłem, że mogę kupić ją na rynku i na starówce Bowerston (u handlarzy produktami rolnymi). Niestety, moi kupcy są tak wypasieni, że sprzedają tylko marchew trzy, cztero i pięciogwiazdkowe, czyli domową, wodną i boską (ta która mnie interesuje jest pewnie jedno lub dwugwiazdkowa). Znalazłem też kupca w Oakfield i miał "lepsze" wersje marchwi. Wykupywałem im cały asortyment, podnosiłem ceny na straganach i nic.

W zamian mogę poratować pieniędzmi, wypasioną bronią, lub czymś podobnym.

 

Możesz obniżyć ekonomię miasta i wtedy jakość towarów poleci na ryj. Swoją marchew zdobyłem albo w Oakfield albo w Bloodstone. W tej chwili nie pamiętam. W Oakfield pewnie będzie ciężko jeśli obroniłeś miasto przed kultem Cienia. Jedynym wyjściem przy tak dużej ekonomii jest Bloodstone, które będzie miało najwyżej trzy gwiazdki. Możesz spróbować także w Westcliff. Raczej za cztery gwiazdki nie wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pamięta ktoś skąd wytrzasnąć spódnicę nierządnicy ? potrzebuję by otworzyć jedne z demonicznych drzwi, zwiedziłem każdy sklep z ubraniami i nigdzie nie ma :(

 

Już mam :)

 

Mam jeszcze jeden problem, pomimo obejrzenia wszystkich historyjek na fable2.com nie pojawia mi się nic w skrzyni,wie ktoś może dlaczego tak się dzieje?

Edytowane przez sebaxfan
Odnośnik do komentarza

Po każdym komunikacie o wygranej (czyli po teatrzyku Zielona Gęś) strona informuje nas o tym aby zalogować się na Xbox.com (odsyła nas tam). Koniecznie to należy zrobić. Ale raczej tak zrobiłeś i najnowszego patcha też masz. Gdy podchodzisz do skrzyni (zalogowany do Live i konto Gold) pokazuje Ci się komunikat w stylu - "Visit fable2.com", czyli niespecjalnie? Bo jeśli tak, to coś nie zagrało z otrzymaniem nagrody ze strony. Normalnie to wyskakują ikony przedmiotów. Radzę wtedy udać się na rynek Bowerstone i zagadać do ludzi o fanty. Kto wie może znajdzie się ktoś życzliwy.

Odnośnik do komentarza

Tak właśnie robię, ale problem polega na tym że na stronie informują mnie że te przedmioty już posiadam, a ja nie mogę otworzyć skrzyni

 

Jakby ktoś miał ten durny kostium kurczaka pożyczyć na chwilę lub odsprzedać to będę wdzięczny :)

 

Zobacz na straganie z ciuchami w Oakfield - ja tam kupiłem jeden taki strój :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...