Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wczoraj kupiłem swoją wersję Fable 2. Na razie pograłem z 2-3 godzinki ale już cholera wiem że, jest to gra dokładnie jakiej oczekiwałem. Takich perełek brak na rynku praktycznie samych FPS-ów. Ale ja nie o tym, przeglądałem MarketPlace w celu sprawdzenia dodatków do pobrania i natknąłem się na 2 wersje do pobrania dodatkowej wyspy tylko że jedna jest płatna a druga darmowa. Kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi, może ktoś wytłumaczyć ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema!

W fable 2 mam takiego bug'a że jak mam misję z tym przedstawicielem złodziejstwa (chyba się nazywa Łupieżca) co ludzie Luciena atakują bloodstone nie mogę wyjąć broni. Wrogowie mnie ignorują i tak naprawdę nic nie mogę zrobić tzn mogę chodzić ale nic poza tym. Mam uaktualnioną wersję gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpowie mi ktos ;/

 

- Jak schudnac =o?

- Jak kogos wezmiemy aby za nami szedl to jak go potem odstawic bo lazi za mna taki jeden i mnie wnerwia a nie chce go zabijac

- Od czego zalezy to "efektowne" zabijanie znaczy sie gdy kamera sie zmienia a czas lekko spowalnia?

- Jak sie dobrze dorobic pieniazkow?

Edytowane przez HeXa
Odnośnik do komentarza
Czy da się wyglądać jak ten człowiek z tyłu okładki?

 

Czyli czerwona broda i włosy, a do tego czerwone rogi? :D Jak grałem jako zły rosly mi tylko rogi i nic więcej :/ Do tego te rogi były jakieś mizerne :ninja:

 

wielkość rogów może zależy od cechy jak bardzo jesteś zły

 

co do fryzury i brody to napewno jest takie uczesanie u fryzjera do wybrania, a co do koloru fryzury to są czerwone barwniki wiec można sobie zmienic kolor fryzury/brody

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja wczoraj kupilem ta gre. Wczesniej mialem opory, slyszalem rozne opinie, a ze nie bylem wielkim fanem jedynki to czekalem po prostu, az gra stanieje. Szkoda, bo przylaczam sie do wszystkich tych, ktorzy w grze sie zakochali. Graficznie jestem zaskoczony, gdyz wiekszosc ludzi pisalo, ze jest slabo,a na mnie gra robie mega pozytywne wrazenie - jest basniowa, a w polaczeniu z wciagajacym gamplayem dostalem tytul, ktorego nie wyciagne z konsoli do poki nie jej nie skoncze ! ^_^

Przekozak !

Odnośnik do komentarza

A mnie sie trafił jakiś bug chyba...

 

Moja misja to byc maksymalnie zły od samego poczatku. Ok, rogi juz sie pojawiaja. Wszystko w porzadku, aż tu tagle ni w pięć ni w trzynaście rogi zniknęły...

 

Zło mam na maksa w lewo, ubijam wieśniaków, morduje wioske i NIC! Kilka blizn, lekko przekrwione oczy i to wszystko :( Pasek Zepsucie-Czystość gdzies pośrodku.

 

Co mam robić aby znów mieć rogi !?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...