Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem z 15 minut. Graficznie nie ma jakiegos porazajacego skoku w stosunku do pierwszej czesci, ale klimat jak z Ksiazek Dickensa mnie zmiazdzyl. Sciezka dzwiekowa swietna, no ale jezeli chodzi o gameplay to nuda jak narazie, powtorka z jedynki, pozbieralem monety i trafilem do zamku, zobaczymy jak fabula sie rozwinie, choc ta w Fable nie jest najwazniejsza.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co pamiętam...

Wybierasz gest "kciuk w górę", oczywiście po odpowiednim rozkochaniu w sobie danej postaci (chyba, że jest to prostytutka to nie musisz rozkochiwać ;)), potem gest "podążaj" i prowadzisz do łóżka, dom CHYBA nie musi być twój. Ale pewności nie mam.

Przy stosunku z prostytutką płacisz symboliczną kwotę i musisz mieć prezerwatywę (do kupienia w sklepie wielobranżowym).

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

dwie opcje - po prostu grać, wykonywać pracę - kupować sklepy/ domy pod wynajem - grać - kasa sama wpada

drugi sposób nie do końca uczciwy - jak wyżej tylko że po kupować sklepy/ domy pod wynajem zapisujesz, wyłączasz live, zmieniasz datę na konsoli na dajmy na to 2020 rok wczytujesz i masz wiecęj kasy, możesz tak powtarzać aż będziesz miał ile chcesz.. ale to cheat :rolleyes:

Jak najszybciej zacznij kolekcjonować nieruchomości.. a na koniec gry będziesz miał spoko ;)

Odnośnik do komentarza

znakomicie... pod warunkiem, że pojawi się w Polsce.

powoli przymierzam się do tej gry. w takim razie poczekam na GOTY. chociaż z drugiej strony nie wiem czy nie taniej wyjdzie kupić teraz nówkę i osobno DLC.

poza wspomnianymi dodatkami edycje GOTY dla innych gier zawierają jakieś inne bonusy ? czy nie ma co liczyć na coś więcej ?

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Gra fajna,naprawde lepsza niz jedynka. Grafika rowniez daje rade, szczegolnie efekty swietlne, choc framerate czasem szarpie, Na kilkanascie godzin w sam raz zabawa. Szkoda tylko, ze nie mozna zginac, co robi z poziomu trudnosci, a raczej jego calkowitego braku farse.

 

zimzvm mam do sprzedania Fable 2 ;]

Odnośnik do komentarza

A ja myślałem, że blizny pokazują nam, że przeszłość jest prawdziwa (Papa Roach - Scars). A tak w ogóle to wystarczy łyknąć miksturkę z Knothole Island i blizn nie ma. Jedyne co spada to czystość. To raczej mała cena. Ale i tak nigdy z tego nie skorzystałem. Nawet jednej fiolki wskrzeszenia.

 

To co napisałeś o psychice prawdziwego gracza, to trochę nie prawda. Definicja prawdziwego gracza nie jest jednolita. Jeden oleje blizny, drugi będzie nad nimi rozpaczał, a ostatni powie, że mu się podobają. Nawet jeżeli ktoś jest casualem, cieniasem lub jakkolwiek by go tam nazwać, to nie znaczy, że mamy wyśmiewać lub komentować pejoratywnie jego styl gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...