Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeczytalem recnezje i w takim razie podziekuje. Platne dodatki bez zadnych nowych przeciwnikow, ani bosow. Niech sobie w d.pe wsadza.

ze tak wtrace od siebie.

ogolnie w Fable 2 nie zanotowalem zadnych bossow, bo chyba nie mozna tym mianem okreslic nieco silniejszych rozbojnikow, szybszych i wtrwalszych wilkolakow czy ogra. a nowi przeciwnicy w See the future to kolorowe cienie, wrazliwe tylko na jeden rodzaj ataku.

ja tam nie zaluje kasy wydanej na dodatki - tym bardziej, ze przechodzilem gre drugi raz i dodatkowe misje pojawialy sie w miare progresu. ale ja naleze do tych, nazwanych przez recenzenta, ortodoksyjnych wyznawcow i niebawem zaczynam przechodzic gre po raz trzeci.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Mnie tak naprawdę tylko jedna rzecz wpieniła w Fable 2. Dlaczego, ale to dlaczego zrezygnowali z opancerzenia? Kurde jak przypomnę sobie jak fajnie wyglądała postać w pełnej, czarnej zbroi płytowej w pierwszej części to aż mi serce pęka jak widzę mojego bohatera w F2 ubranego w jakieś łachy :/

Odnośnik do komentarza

Bo żeby ją odblokować trzeba się trochę namęczyć:

 

 

Talk about an annoying achievement. There are 6 (Garth, Reaver, Hammer, Lucien, Theresa and Hero doll) hero dolls in Fable 2. 1 of which can be bought from the General Trade store (the Hero doll (generic with British pants) but you can only unlock one of the other 5 in your game, so swapping them with friends is a necessity. You'll get your character hero doll from the Shooting Gallery in Westcliffe which is the second prize; between 150 and 175 points. It can be quite tricky, but if you concentrate on head shots; you can get +3 for every target instead of +1, so take your time if needs be... But not too long.

 

 

Upierdliwy achievement

Edit:bah, nie zdążyłem.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem z savem z Fable. Niedawno zmieniałem HDD na customową 120 WD i niestety jedyny plik nie działający po przeniesieniu danych przez PC to właśnie save z Fable (no Forzy nie sprawdzałem, ale nie grywam w ogóle w nią ostatnio). I teraz moje pytanie i prośba. Jakby miał ktoś np. jakąkolwiek kartę pamięci do 360 i jednocześnie save na HDD byle jakim, to czy można sprawdzić, żeby save ten z którego wczytujemy grę z HDD zapisać na karcie pamięci?? W ten sposób wczytać z karty i zapisać na tym nowym dysku. Nie chce mi się grać znowu całkiem od nowa, bo tam mam wiele nie dokończonych tematów pod koniec...a znowu przekładać dyski (korzystam z obudowy od 20GB z Premiuma) też mi się nie chce za każdym razem jak mam grać w Fable...Pomóżcie proszę...Trochę to zawile brzmi, ale chodzi o przeniesienia savów między dyskami przy użyciu karty pamięci, bo przez PC nie chodzi...z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cały teatrzyk Piotrusia Kłamcy na fable2.com działa. Powiem więcej. Obszedłem go trzy razy i zdobyłem wszystkie nagrody, ale nie otrzymałem ich w kufrze w gildii bohaterów. Byłem połączony z netem i lipa. Ktoś gdzieś napisał, że trzeba rozegrać teatrzyk gdy jesteś na live'ie i dopiero wtedy zajrzeć do skrzyni. Czy ktoś może to zweryfikować?

Odnośnik do komentarza

Łykaj oba. Knothole zawiera sporo fajny przedmiotów (bronie, ulepszenia i mikstury związane z wyglądem itp.) See the future natomiast kawałek dalszej historii Fable 2 i masę upiększaczy do ciała i kilka niezłych ciuchów (potworki rula). W dodatku będziesz miał dostęp do Koloseum. No i jest większe prawdopodobieństwo, że w See the future znajdziesz lalki bohaterów. Ja znalazłem dwie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...