Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, ze pewnie odpowiedz na to pytanie padala juz pare razy, ale nie chce przeszukiwac 26 stron.

Czy po zakonczeniu glownego watku mozna dalej robic misje poboczne i zaliczac pozostale achivmenty ?

Jezeli nie, to w fabule jestem w miescie zbirow i zaraz mam wejsc na arene - daleko jeszcze ? nie chce stracic szansy wykupienia paru domow i poslubienia jakiejs cyganki. LOL.

Odnośnik do komentarza

Hm.. Chciałem się wczoraj połączyć z jednym Amerykaninem i nijak nie dało rady. Obaj mamy ściągnięte te same dodatki (See the Future i Knothole Island free), próbowaliśmy kilkanaście minut i nic. On próbował się dołączyć do mnie, ja do niego, on zapraszał mnie, ja jego i za każdym razem wyskakuje komunikat "Nie udało się nawiązać połączenia w trybie współpracy", po czym trzeba restartnąć konsolę, jeśli chcemy dalej próbować się połączyć, bo mimo, że wyświetla się w profilu "Online - można dołączyć" to nie ma obok ani możliwości wyboru "Dołącz do gry", ani "Zaproś do gry".. Ma ktoś pomysł, jak się ostatecznie połączyć? Bo nie mam pojęcia, co może powodować taki stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że żeby grać w zawartości z nich, choć jeden gracz musi mieć wersję premium - ale nie mam zamiaru jej kupować, więc mam ściągnięte free, żeby w razie coopa z kimś z premium móc z nim grać. Napisałem to tylko hołdując zasadzie "Masz problem - opisz wszystko co jest w choć najmniejszym stopniu z nim powiązane". No to wie ktoś, czemu ten coop nie chce hulać?

Odnośnik do komentarza

a amerykanin mial premium? ja mam premium, bede pewnie wieczorem grac, mozemy sprobowac pokombinowac.

 

a co do samych dodatkow. kupilem i nie zaluje wydanych punktow.

fajne misje z bardziej kombinowanymi walkami (see the future), dodatkowe bronie i pies jako dalmatynczyk ;)

 

jedna rzecz tylko boli. polski jezyk w Fable 2 jest nawet w aziatyskich wersjach. ale DLC juz tylko po angielsku :/ szkoda

Odnośnik do komentarza

Aa, o to chodzi. Więc nie wiem czemu wam nie łączyło. Dziwna sprawa, spróbuj tak jak mówiłeś, z Polakiem. Może coś na łączach, nie wiem.

 

The Concierge

Open all the Demon Doors in Albion, or see another Hero do so.

 

W tym dodatku doszły jakieś nowe demoniczne wrota, czy ten acziw wpada odrazu?

 

jako że wrót otwartych wszystkich nie miałem, to nie wiem, za to ten od sexu 25 razy wpada od razu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Soul - żartujesz chyba? Jeśli dwie osoby mają free to po prostu nie będą mogły eksplorować obszarów z dodatków, ale w żadnym wypadku nie może to utrudniać gry w coopie w podstawową wersję gry.

 

To tak, myślałem że chodzi o dodatki.

Odnośnik do komentarza

Dzieki ! a powiedzcie mi - jak jest w dodatkach, skoro wybralem zakonczenie "Poswiecenie" to w dodatku nadal mam mozliwosc podrozowania z

psem

 

 

EDIT: przeczytalem recnezje i w takim razie podziekuje. Platne dodatki bez zadnych nowych przeciwnikow, ani bosow. Niech sobie w d.pe wsadza.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
No i zonk, proszę państwa. Z jiloo też nie mogę się połączyć. Może to coś z moim połączeniem? Ktoś ma pomysł?

ale probowales sie poprostu polaczyc, si? ja mam chyba w opcjach wylaczony online. wiec moze to jest problemem.

 

jak bedziesz na Live i ja bede to daj znac - pokombinujemy.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...