Skocz do zawartości

Game Time


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Myszaq , pozdrów braszkę :)

Daję radę chłopak.A ostatni wyczyn (wybicie przedniej szyby) zasługuje na oklaski .

Cosik ćwiczy?

 

cwiczy napierdalanie w sciane :D

 

co do pytania wczesniej - gametime na wakaje ma... wakacje :) i nie bedzie odcinkow, wypoczywamy i takie tam.

 

za to w extrimie artykul na oslode

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
co do pytania wczesniej - gametime na wakaje ma... wakacje :) i nie bedzie odcinkow, wypoczywamy i takie tam.

Hm...coś długi ten wypoczynek...

Na forum gametimu piszecie , że premiera na początku października.

Może jakieś szczegóły? Czego możemy się spodziewać?

 

premiera z powodow roznych nowego odcinka gt nastopi w polowie pazdziernika - material sie robi aktualnie :)

 

Odnośnik do komentarza
co do pytania wczesniej - gametime na wakaje ma... wakacje :) i nie bedzie odcinkow, wypoczywamy i takie tam.

Hm...coś długi ten wypoczynek...

Na forum gametimu piszecie , że premiera na początku października.

Może jakieś szczegóły? Czego możemy się spodziewać?

 

premiera z powodow roznych nowego odcinka gt nastopi w polowie pazdziernika - material sie robi aktualnie :)

 

czekamy, czekamy a potem ocenimy, ocenimy :)

Odnośnik do komentarza

Dawniej moznabł opobierac tlyko 12 pierwszych odcinkow. Jak jest teraz to nie wiem.

Ale wroclawska telka.tv chciala by moznabylo ogladac tlyko online, by widzieli statystyki ile osob obejrzalo :|

Ja wciaz czekam na download 13ego (i kolejnych) odcinkow w HD, co by moc obejrzec sobie wygodnie na kanapie przed wielkim TV :|

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem dla Afro i bandy ale te scenki przed reckami są straszne, humor skierowany do hmmmm nie mam pojęcia co tu napisać, nie wiem kogo może coś takiego śmieszyć.

Kiedyś było lepiej, chociaż osobiście wywaliłbym to z programu bo naprawdę kiepskie to to jest.

Co śmiesznego jest w wykrzywianiu ryja i graniu lalką w kosza?!?!?!

Trochę powagi chłopaki. To że macie poczucie humoru to wiemy z PE ale w TV takie akcje wyglądają beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza

troche jest tak, ze game time to taki psxextreme w wersji video - podobne teksty, recki i oceny rowniez. bardzo podobal mi sie w tym odcinku mashter, nie w sensie fizycznym (nic do Ciebie nie mam Stary, od -wole dziewczynki) ale jego gra aktorska i darcie ryja - klawo. dawajcie wiecej efektow specjalnych i sieki a bede was ogladal czesciej.

 

myszaq - czy mi sie wydawalo czy ja Pana widzialem w SUPERSTACJI ? szok! ogladam TV a tu Pana wykrzywiony acz ugrzeczniony ryjek gada o g... o polityce! szok!

Odnośnik do komentarza
myszaq - czy mi sie wydawalo czy ja Pana widzialem w SUPERSTACJI ? szok! ogladam TV a tu Pana wykrzywiony acz ugrzeczniony ryjek gada o g... o polityce! szok!

 

A już myślałem, że tylko ja tak mam. Tego... jest jakaś szansa, żeby GT wylądował w SS?

 

 

tak, istotnie - zaczalem wspolprace z SUPERSTACJA, ale chyba dlugo tam nie zagoszcze bo smigam do redakcji Majewskiego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...