Skocz do zawartości

Game Time


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc ostatni pożegnalny sylwestrowy odcinek, także już niedługo nikt sie nie będzie męczył :)

Rezygnujemy z Game Time na rzecz innej produkcji. Mogę jedynie zdradzić, że w styczniu kręcimy 3 pilotowe odcinki serialu komediowego i Myszaq będzie grał jednego z głównych bohaterów :)

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

heh mimo złych scenek na " wstęp " program był naprawde spoko recenzje były dobre ..... sonda uliczna tez niektóre scenki tez wypalały ostatnie odcinki to może nie najwyzszy poziom ale szkoda ze program schodzi z anteny mam nadzieje że odcinek sylwestrowy " da radę " bo mało jest u nas takich programów w Polsce..... więcej recenzji z 2 sondy uliczne 1 króciótka scenka przez cały program i mogłoby być naprawde super.... ale szkoda

Odnośnik do komentarza

Trochę się chłopaki za łatwo poddaliście. Fakt że tłumy kochały Myszaka i w ogóle, ale przecież Mashter czy Afro też dawali radę! W sumie jedyne co się wszystkim w ostatnich odcinkach nie podobało, to te słabe scenki, więc wystarczyłoby troche przemodelować formułę programu i pewnie dalibyście radę. No, ale teoretycznie tłumaczy was ten nowy projekt ;) Może zdradzicie więcej szczegółów? Czy ten serial będzie miał coś wspólnego z grami? Kogo poza Myszakiem i Mashterem w nim zobaczymy?

Odnośnik do komentarza

Nie no szkoda ze zarzucacie dzialanosc... lubialem ten program. A czy moze po rzuceniu GT bedzie mozna sciagnac archiwalne odcinki w wysokiej jakosci ? (jak poprzednie)

 

Nie no szkoda ze zarzucacie dzialanosc... lubialem ten program. A czy moze po rzuceniu GT bedzie mozna sciagnac archiwalne odcinki w wysokiej jakosci ? (jak poprzednie)

Odnośnik do komentarza
Za miesiąc ostatni pożegnalny sylwestrowy odcinek, także już niedługo nikt sie nie będzie męczył :)

Rezygnujemy z Game Time na rzecz innej produkcji. Mogę jedynie zdradzić, że w styczniu kręcimy 3 pilotowe odcinki serialu komediowego i Myszaq będzie grał jednego z głównych bohaterów :)

Czy fenix również będzie maczał w tym palce ?

To o tym mówi jego tajemnicza sygnatura z forum ?

("Zbuntowali się... ewoluowali... I MAJĄ PLAN

16.01.09")
Odnośnik do komentarza
Gość logan40

Zarówno w poprzednim jak i w aktualnym numerze "fazy" przed recenzjami wyszły bardzo padacko. Samych recenzji również było mało, brak sondy.... Jednak z drugiej strony szkoda że GT zniknie, gdyż uważam spadek poziomu za jakiś etap przejściowy, po dokooptowaniu jakiegoś schizola i przebudowie mechaniki programu GT miałby szanse wypalić. Szkoda ,niewiele jest takich programów i raczej niewiele jest szans że powstanią następne na ogólnym poziomie GT.

 

Tak czy inaczej całej ekipie GT życzę powodzenia i dalszych sukcesów, czekam na ostatni, mam nadzieje MOCNY odcinek pożegnalny :)

Odnośnik do komentarza
No poprzedni odcinek rzeczywiście najgorszy ale ten tez nie wiele lepszy. Scenki poprzedzające recenzję dalej są żałosne i IMO powinniście z nich zrezygnować bo widać, że nie macie już na nie pomysłów. Myszaq jeszcze jakoś ratował całość dzięki swojemu talentowi do robienia z siebie głupka, ale teraz kiedy odszedł ogląda się te całe sztuczne pajacowanie z politowaniem. Największym minusem jest brak sondy ulicznej, która była jak dla mnie najmocniejszym punktem każdego odcinka. Ogólnie myślę, że powinniście zmienić formułę programu bo jak tak dalej pójdzie to nikt tnie będzie tego oglądał poza wami samymi. Sory za ostre słowa, ale taka jest prawda.

 

a wiesz ze odczulem to samo, jakos wczesniej mnie smieszyly a teraz jak ogladalem bez myszaqa tylko mnie draznily, no offence chlopaki ale myszaq byl mistrzem w robieniu z siebie debila moze to i plus a moze nie :)

Odnośnik do komentarza

nigdzie nie odszedł żaden klimat, ostatni odcinek jest co tu dużo gadać,

o wiele lepszy od przedostatniego, szczególnie wejście, akcje na mieście,

na pewno widać brak Myszaq, ale on teraz musi wymyślać riposty dla swojej towarzyszki

prowadzącej audeycje w Superstacji(o tym tez można by nakręcić film)

 

odcinek zdecydowanie daje rade i ja chce oglądać wiecej O

w pewnym momencie nawet chyba ministry leciao, pzdrx

 

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale wl<urvvia mnie to, że chyab tylkoe ja chce pobrać stare odcinki w dobrej jakości. Podobno miał działac download od nowego roku - piszę na forum GT i tu i zero odzewu.

Fajnie, miło mi:)

PS. Pzoa tym torche wypilem to mam nieco inny humor, ale fakt faktem - mógłby ktoś z ekipy odpisać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A co z tym serialem Waszym?

 

 

Serial aktualnie powstaje w pocie czola i... bedzie gotowy na poczatek marca z tego co mi wiadomo... czyli za miesiac mniej wiecej

 

game time - jak mozecie wywnioskowac z ostatniej sekwencji w 26 odcinku - zawiesza dzialalnosc... robimy serial, ja jestem tylko chwilowo we wroclawiu i znow wracam do wawki, Afro i Masher ambitnie mysla o coraz wiekszych projektach... tak ze luz, na pewno nie zginiemy i bedziemy o sobie przypominac... poki co czekajcie na serial bo gametimowy duch sie nad nim unosi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...