Skocz do zawartości

Game Time


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kalinho

Zajo epizod! Świetnie, że 'pogadanki Myszaqa' są przed reckami danej gry oraz nawiązują do recenzowanej gry. Recenzje właściwe wydały mi tym razem się jakoś drętwe i trochę sztuczne- nie wiem może miałem gorszy dzień i doskwierał mi brak humoru. Pogadanka z obcokrajowcem o Killzone była niegrzeczna ale jakże qva śmieszna!! :D Natomiast to, co podobało mi się najbardziej, to 'coś tam o grach' !! MIAZGA!! Świetny klimat (3 hc, kozak Graczy co to już nie jedną 'myszke' widziało), świetny humor (trochę w angielskim stylu :D ) i właściwe imo oceny gier. Brakowało mi GT! 3majcie tak dalej i wbijajcie się wreszcie do TVP albo TVN :D

 

 

edit:

no i gadka o nunchaku i gwiazdce mam zamiar użyć na lajfie bo to tekst wręcz oskarowy :D

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza

Powrót Myszy i Game-time i to w jakim stylu. Gadki powalały (nunchak + obcokrajowcy), a do tego patent o pogadankach. Szkoda tylko, że tak mało akcji z kotem było (byście go do stawiku wrzucili ;)), a poza tym - całość tip-top.

BTW Afro w pierwszej recce jakby na kacu był i męczył te słowa niemiłosiernie (no offence :)) ale tak to, nie ma się czego przyczepić.

Czekamy na więcej.

Ps. Oby pogadanki wychodziły z jajem a nie na siłę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Albo mi coś umknęło a sledze w miarę często forum, albo nic nikt nie mówi o tym nowym projekcie który miał ujrzeć światło dzienne pod koniec marca. Dzieje się coś w temacie?

 

Nowy, nikomu nie znany projekt za 2-3 tygodnie będzie miał swoja stronę www i poleci w necie - o wszystkim dam znać :)

 

Minął już miesiąc a o nowym serialu nic nie słychać :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

powiem krótko: właśnie tak chcę by te program wyglądał.

recki, gadki, pogadanki, gnilec i wieś Myszaq'a. cała ta zabójcza mikstura mnie ma!

 

przywale się tylko do lip-sync w 'coś ta o grach' bo ewidentnie coś nie zagrało. co do pogadanek o grach to zajo, że pojawił się kot- puściliście oko do fanów programu :D ( w następny odcinku niech go Mashter zje :D )

 

zachodzę tylko w d/upę dlaczego Was jeszcze nie ma w kablówce? Może kiedyś?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kolejny wrzesniowy odcinek i niestety nie ma juz tych swirnietych filmikow przed reckami, a wielka szkoda. Kiedys podobala mi sie nastepujaca kolejnosc: Sonda, filmik i recka. Dobrze ze wrocil Myszaq, ale bez Afro i Mashtera tez by nic nie powstalo. Cos tam o grach jest fajnie spontanicznie nagrane i to cenie. No to chlopoki powodzenia na przyszlosc, czekam na kolejna dawke humoru ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...