Skocz do zawartości

Game Time


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uff kamień z serca. Myślałem ,że już się nowego Gametime nie doczekam( bo na stronie ani widu ani słychu tylko ta gansterka się załącza) . Odcinek trzyma wysoki poziom , czekam na kolejny .Hmm myszaq w TV ogólnokrajowej? ale czy to wytrzyma społeczeństwo? Hehe Powodzenia

Odnośnik do komentarza

dawno ju nie ogldaem game time, ale ostatni odcinek yobacyem

Sykoda, ze zmieniliście wstawke, poprzednia była świetn, ale ta też jest spoko

Recenzja Mercenaries- beznadziejna. Za mało tekstu od recenzenta, za długa. Za to inne zrobione bardzo dobrze. Wstawki też mogłyby być krótsze.

Ogólnie jest dobrze.

 

BTW

Myszaq- miejscami wyglądasz jak Jack Nickholson w "Lśnieniu" (fryzura + miny :))

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Za duzo wyglupow, za krotkie recenzje. WIekszosc wstawek z chlopakami nie jest jakosc specjalnie smieszna, czesc jest naprawde denna i do tego malutko naprawde rozwalajacych akcji. Zmiencie tez wyglad graficzny boxa na ktorym wyszczegolniacie +, - i ocene, gdyz obecne biale tlo wola o pomste do nieba.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Właśnie, te wstawki osobiście niezbyt mnie śmieszą :/ . Zanim obejrzałem, to myślałem sobie: "W końcu jakiś dobry program o grach, skończą się wreszcie te beznadziejne TVN-owskie dow(pipi)y". Jednak już po obejrzeniu muszę stwiedzić, że ten rodzaj humoru, który pokazuje Game Time, mi nie odpowiada (nie to, że niesmaczny - po prostu nie widzę w tym nic śmiesznego) i wracam do TV4. Zawiodłem się.

Odnośnik do komentarza
Kiedy bedzie mozna ten gametime normalnie pobierac zeby w smiesznie malym okienku nie ogladac? :/

 

 

Program jest kozacki :D mnie tam smieszy(moze nie tyle wstepniaki co sąda czy sonda nie wiem mam dysortografie) tylko szkoda ze nie mozna pobierac bo w tym mini okienku to ja nic nie widze

 

Po prawej stronie pomarańczowego paska nawigacji filmiku macie taki magiczny przycisk który robi full screena ;)

Odnośnik do komentarza
Program jest kozacki mnie tam smieszy(moze nie tyle wstepniaki co sąda czy sonda nie wiem mam dysortografie) tylko szkoda ze nie mozna pobierac bo w tym mini okienku to ja nic nie widze
Jasne, masz dyskografie, więc nie możesz sprawdzić poprawnej pisowni siedząc przy kompie...

A tobie tak bardzo to przeszkadza ze az musisz skomentować... a dyskografie to ja mam Eazy-E. tez cos nie za dobrze z pisaniem u ciebie

Edytowane przez Psykoman 187
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No poprzedni odcinek rzeczywiście najgorszy ale ten tez nie wiele lepszy. Scenki poprzedzające recenzję dalej są żałosne i IMO powinniście z nich zrezygnować bo widać, że nie macie już na nie pomysłów. Myszaq jeszcze jakoś ratował całość dzięki swojemu talentowi do robienia z siebie głupka, ale teraz kiedy odszedł ogląda się te całe sztuczne pajacowanie z politowaniem. Największym minusem jest brak sondy ulicznej, która była jak dla mnie najmocniejszym punktem każdego odcinka. Ogólnie myślę, że powinniście zmienić formułę programu bo jak tak dalej pójdzie to nikt tnie będzie tego oglądał poza wami samymi. Sory za ostre słowa, ale taka jest prawda.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...