Skocz do zawartości

Game Time


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najnowszy odcinek rotfl XD. A ta kobieta: "Gry co sprawiają że dzieci będą ucinać kotkom ogonki". Mamy swojego polskiego Jacka Thompsona XD! "W co Pani grała w dzieciństwie?" *poważnie* - "W zośkę" Gametime rulezzzzz!!!

 

 

Hehe, gdyby tak przekopac sie przez roczny material z ulicznych sond, to wychodzi, ze co druga osoba we Wro ma niezle namieszane w bani :(

 

odcinek 17 "sie montuje" :D

Odnośnik do komentarza

NOWY, 17 ODCINEK GAMETIME juz czeka! Znajdziecie go jak zwykle na:

 

http://www.gametime.pl oraz

http://www.telka.tvk.pl (klikacie tutaj w nazwe Game Time po prawej).

 

Zapraszam, bo mamy tam swoja wersja Mariana na polskich ulicach (Mashter z wasami atakuje tramwaj), Pudziana sprawdzajacego efekt Masy, a i Afro podpalal pol dzielnicy sprawdzajac fizyke z Crysis w realu! Oprocz tego wizyta w Techland, konkurs i jatka na wzor Unreal Tournament III!

 

Polecam i prosze o opinie tutaj lub na forum http://www.gametime.pl/forum

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

kolejny 'wybuchowy' odcinek- oby tak dalej. Myszaq smigający z mikrofonem czy mashter przebrany za kochajacego inaczej hydraulika dali rade(jak zwykle zreszta) ale jeszcze konkretniejsza akcja bylo 'z kamera u branży'(kali chyba jednak doprawdy jest czlowiekiem typu 'whooo hooo' :) ) . prosze o wiecej takich wywiadow z ludzmi zajmujacymi sie naszym hobby (nie tylko studia developerskie ale np. znani gracze, relacje z turniejow itd.). co do recenzji to spodobalo mi sie jedno stwierdzenie przy mass efect - 'ludzie puszczaja sie po calej galaktyce', no genialne, kur.wa ;) i jeszcze jedno - 'zombików'? tak sie teraz w branzy na nich mowi? :)

 

ide sie napic i zjesc troche moich 'artefaktow'(tak, tak kolejny raz pije do Pana z techland ;) ) ;) a Wam zycze kolejnych udanych odcinkow ciekawie rozwijajacego sie programu GT.

Odnośnik do komentarza
jeszcze konkretniejsza akcja bylo 'z kamera u branży'(kali chyba jednak doprawdy jest czlowiekiem typu 'whooo hooo' ^_^ ) . prosze o wiecej takich wywiadow z ludzmi zajmujacymi sie naszym hobby (nie tylko studia developerskie ale np. znani gracze, relacje z turniejow itd.).

 

w nastepnym odcinku druga czesc relacji z TECHLAND - tak ze zaprasam, m.in, pojawi sie kowboj i babka-designerka leveli :(

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ostatni ep i uznałem, że wymaga on pochwał na forum :lol:

 

Najmniej mnie ciekawiły same recki, ale akcje z Marianem na mieście (kapitalne podłożenie dźwięków) i początek, czyli pytania o VR dają mocno radę. Co chcemy w następnych odcinkach? Jeszcze bardziej wykręcone akcje wśród ludzi i nagranie ich reakcji :D

Edytowane przez Gonzo_
Odnośnik do komentarza

Rożne różności związane z MAriem widziałem, ale to co zrobił Mashter to poprostu.. no... nie do przebicia, mimo prostoty. Dobrze nagrane, świetny podkład dzwiękowy no i te szalone ruchy.

 

Szkoda, że recki filmu nie bylo, ale to tylko przez spotkanie w TECHLANDZIe, a nie na stałe ?

 

A no i żeby nie było - cała rezta ekipy też spisała sie na medal, ale gwiazdorem numeru uznaje tą wersje Miaria. Nooo i ekzekfo Pan nazywany przez kolegów ,,Dupą".

Odnośnik do komentarza
Nie no, jestem pełen podziwu dla Myszaka za te wszystkie akcje wśród ludzi (Wiedźmin, CoD, Efekt Masy). Mam jednak pytanie do ekipy: jak to kręcicie, to nie boicie sie że będzie chciała was zgarnąć policja albo inna straż miejska za coś takiego?

 

:D

 

heh, podstawa to nakrecic i sie szybko zmyc w nowe miejsce... tam nakrecic scene i sie zmyc ;)

 

dwa razy juz paly przyjezdzaly, ale skonczlo sie na weryfikacji, czy nie jestesmy wariatami :P

Odnośnik do komentarza
Nie no, jestem pełen podziwu dla Myszaka za te wszystkie akcje wśród ludzi (Wiedźmin, CoD, Efekt Masy). Mam jednak pytanie do ekipy: jak to kręcicie, to nie boicie sie że będzie chciała was zgarnąć policja albo inna straż miejska za coś takiego?

 

:D

 

heh, podstawa to nakrecic i sie szybko zmyc w nowe miejsce... tam nakrecic scene i sie zmyc ;)

 

dwa razy juz paly przyjezdzaly, ale skonczlo sie na weryfikacji, czy nie jestesmy wariatami :P

 

Znaczy, zweryfikowali że nimi jesteście i tak po prostu puścili was wolno? :D

Odnośnik do komentarza

Chłopaki podziwiam wasze poświęcenie. Tyle razy zaliczać kontakt z glebą ;) A jak żeście w jednym z odcinków się w błocie wytarzali to już w ogóle była masakra ;)

 

A jakieś sugestie? Ciężko coś powiedzieć skoro program jest tak dobry. Bardzo fajne są wszystkie te akcje w których zaczepiacie ludzi, jak np. Myszaq na targu udający żołnierza. Czekam na więcej, bo obecnie to mój ulubiony program TV(?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...