Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

No a czego się spodziewaliście po takim adhd "gameplayu" jaki widać na fragmentach od E3 2013 ? Dookoła rozpier/dol, wszystko wybucha, lata, bohater ma granat w (pipi)e, co chwila lata po ścianach i suficie. Serio ktoś myślał, że to będzie wszystko manualnie kontrolowane ? Final Fantasy nie żyje i mam cichą, aczkolwiek nierealną nadzieję, że wyniki sprzedaży piętnastki wpędzą kretynów z SE w poważne tarapaty. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby ta gra wyszła w tym roku to by była hitem a znając SE to wyjdzie w 2016 roku. Szczególnie, że oni demo zapowiadają na 2015 rok hahaha.

 

Jeśli gra wyjdzie w 2015 to zostanie hitem, a jak rok później to szrotem? Ciekawe.

 

A dema często wychodzą parę dni przed premiera gry, więc gdzie tu beka?

Odnośnik do komentarza

 

 

Do X wydawali same dobre FF, dopiero XII byla s(pipi)ona. W trzynastki jeszcze nie gralem, wiec tak wiele szans to im nie dawalem.

Jak XII wg Ciebie była s(pipi)ona to radze nawet nie odpalac XIII

 

 

FF12 i FF13 to crapy.

 

FF12 to nie gra wybitna,  nie taka jak wcześniejsze finale, ale nadal bardzo fajna gra. A przy zestawieniu z FFXIII to nawet bym ja nazwał genialna.

 

Ale nie mozesz powiedziec ze FF12 to crap

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Do X wydawali same dobre FF, dopiero XII byla s(pipi)ona. W trzynastki jeszcze nie gralem, wiec tak wiele szans to im nie dawalem.

 

Jak XII wg Ciebie była s(pipi)ona to radze nawet nie odpalac XIII

 

FF12 i FF13 to crapy.

FF12 to nie gra wybitna,  nie taka jak wcześniejsze finale, ale nadal bardzo fajna gra. A przy zestawieniu z FFXIII to nawet bym ja nazwał genialna.

 

Ale nie mozesz powiedziec ze FF12 to crap

Jedyny final z ktorego nie potrafie z miejsca wymienic calej ekipy, ten glowny bohater i ta jakas mloda laska tak nijacy ze nawet po namysle nie wiem jak sie nazywali. Jedynie Balthier i Fran mieli jakies osobowosci. Fabula i system wali tez leza, grajac w to czulem sie jakby to bylo jakies offline mmorpg, zmeczylem w bolach.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Problemem jest raczej to, co przyznaje sam Tabata:

 

 

If our fans are uneasy about the information we have released, then our ways of issuing information may in fact be poor. Even though we didn’t have a lot of time, I wanted to make clear the current situation. In the future, our information releases might be poor, but I think we can receive your approval.

Nie chcę dramatyzować, ale ten wywiad + nowe 2 minuty gameplayu naprawdę zrobiły robotę i nakręciły mnie znowu, bo wywiad tuż po TGS naprawdę wypadł tragicznie i nakreślał słaby widok na walkę w FF15, a tutaj pokazano nam Vergil DLC do Fajnal Fantasy :D

 

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...