Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to bardzo dobrze, dla mnie to co robi Tabata to przeciwieństwo żenady.

Ta gra NIE JEST Versusem, on zmierzał dokładnie donikąd. Scenariusz Nojimy nie został wyrzucony, tylko dostosowany do zmian, które zaszły wraz z przejęciem projektu przez Tabatę (i rebootu projektu)  (Dla fanów Nojimy polecam poczytać jego nowelki, szczególnie FF X 2.5).  Duża grupa pierwotnie odpowiedzialna za FFvXIII już nie jest w firmie, albo została odsunięta (nie ma się co dziwić).

Już nie mówiąc o tym, że tym razem planują zamknąć historię w jednej grze.
Po zmianie CEO w S-E wreszcie są porządki w firmie, jeszcze tylko ten projekt i czas na nowe rozdanie.

Edit: Śledzę każdy ATR, jedyne czego żałuję to to, że Tabata tak długo musiał trzymać gębę na kłódkę, ale cóż sprzątanie "Stajni Augiasza" to ciężkie zajęcie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

No ale to bardzo dobrze, dla mnie to co robi Tabata to przeciwieństwo żenady.

 

Ta gra NIE JEST Versusem, on zmierzał dokładnie donikąd. Scenariusz Nojimy nie został wyrzucony, tylko dostosowany do zmian, które zaszły wraz z przejęciem projektu przez Tabatę (i rebootu projektu)  (Dla fanów Nojimy polecam poczytać jego nowelki, szczególnie FF X 2.5).  Duża grupa pierwotnie odpowiedzialna za FFvXIII już nie jest w firmie, albo została odsunięta (nie ma się co dziwić).

 

Już nie mówiąc o tym, że tym razem planują zamknąć historię w jednej grze.

Po zmianie CEO w S-E wreszcie są porządki w firmie, jeszcze tylko ten projekt i czas na nowe rozdanie.

 

Edit: Śledzę każdy ATR, jedyne czego żałuję to to, że Tabata tak długo musiał trzymać gębę na kłódkę, ale cóż sprzątanie "Stajni Augiasza" to ciężkie zajęcie.

link nie dziala, czyli co cala koncepcja romeo i julii poszla do kosza? ta blondyna z wczesniejszych trailerow gameover?

Odnośnik do komentarza

Stronę nam zhackowali, więc tymczasowo nie działa. ;/

 

Co do treści - generalnie chodzi o to, że scenariusz autorstwa Nojimy poszedł się kochać i robi tylko za inspirację. Nie wiadomo jak daleko zaszły zmiany, ale na pewno nie ma już Stelli (zamiast niej jest Luna), nie ma sceny rozmowy na przyjęciu ani ataku na Insomnię (stolicę kraju Noctisa). Mocno przerzedziło też poprzedni zespół odpowiedzialny za grę. Ostały się tylko trzy osoby.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jutro o 8 rano nowy trailer, gamescom ma przyniesc ogolnie tony nowego materialu, niezmiernie sie ciesze, ze konczymy z walkowanym ponad rok obszarem demka i idziemy w nowe tereny - jestem niezmiernie ciekaw jak przedstawia sie ten projekt po tych wszystkich zmianach scenariuszowych

Mam złe przeczucia żeby nie skończył jak XII, która tak mnie wynudziła, że przerwałem w połowie (zrobię drugie podejście przy reedycji ale nie nastawiam się optymistycznie). Takie mieszanie w projekcie rzadko wychodzi na dobrze grze.

Ale żeby nie było to się cieszę i trzymam kciuki bo zagrałbym w dobrego, wysokobudżetowego (Action) jRPG :banderas:

W ogóle na tym GC pokażą sporo japońskich produkcji :notbad:

Odnośnik do komentarza

ja chce zobaczyc dowod, ze ta gra jest w zaawansowanych stadium i wyjdzie niedlugo, a od roku square walkuje tylko fragment mapy gdzie ma miejsce demko, a teraz dostalismy trailer zmontowany praktycznie z dwoch scen gdzie znowu zmienili design (tata noctisa inny niz kiedys), a ta scena co placze mu w objeciach odbywa sie jak mnie oko nie myli na tym placu miedzy drapaczami chmur, ktore tez juz chyba 2 lata pokazuja przy okazji roznych tech demo silnika

 

masakrycznie wlecze sie developing tej gry, a na domiar zlego przez te zmiany w scenariuszu i designie cos sie boje, ze oni znowu duzo materialu wywalili do kosza (dalej nie wiadomo czy to z trailera z 2013 z leviatanem robiacym rozpierduchce w tym miescie na wodospadach w ogole bedzie w grze)

Odnośnik do komentarza

Nie no lepiej pokazywać przez minute jak ojciec przytula dzieciaka.

 

Tak. Czasem lepiej. Czasem lepiej zrobić taki nastrojowy, oszczędny klimat mający na celu nastawienie widza na klimat.

 

 

Ficuś - jeszcze dzisiaj jest ATR. Będziesz miał nowy materiał. Gra wyjdzie koło świąt 2016 więc ujrzysz jeszcze dużo trailerów, które Ci zdradzą rzeczy, które powinieneś sam odkryć w grze, o to się nie martw.

Odnośnik do komentarza

Nie dałem rady i obejrzałem

Trailer słaby i tyle. To powinien być 30 sekundowy teaser zapowiadający prawdziwy trailer.

I nie chodzi o brak akcji, to jest po prostu zmontowane bez pomysłu i bez klimatu, ot wzieli dwie cutscenki z gry, wrzucili je, dodali smutną muzyke i viola.

Aczkolwiek cieszę się, bo dużo ten trailer nie zdradził. Teraz już obiecuje sobie, że nic więcej nie oglądam.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...