Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie każdemu podejdzie mangowy kawaii klimat z Talesow, czy Star Ocean. Ograłem wystarczająco dużo gier z gatunku, żeby wiedzieć co mi pasuje a co już mniej.

No, na pewno. 

 

Resonance of Fate, FF type 0, Nier, Drakengard 3 jak widać też były dla ciebie kawaii, że nie ograłeś. 

 

 

Skoro nie pojmujesz różnicy między tym

 

http://www.rpgfan.com/pics/Tales_of_Zestiria/ss-210.jpg

 

a tym

 

http://cdn3-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/gallery/ff-type-0-hd-screenshots/final-fantasy-type-0-hd_20150315191909.jpg

 

No to nie mamy o czym dyskutować. Jak już mówiłem, grałem w wystarczająco dużo gier z gatunku, żeby wiedzieć czego bym chciał od kolejnego Finala. 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie każdemu podejdzie mangowy kawaii klimat z Talesow, czy Star Ocean. Ograłem wystarczająco dużo gier z gatunku, żeby wiedzieć co mi pasuje a co już mniej.

No, na pewno. 

 

Resonance of Fate, FF type 0, Nier, Drakengard 3 jak widać też były dla ciebie kawaii, że nie ograłeś. 

 

 

Skoro nie pojmujesz różnicy między tym

 

http://www.rpgfan.com/pics/Tales_of_Zestiria/ss-210.jpg

 

a tym

 

http://cdn3-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/gallery/ff-type-0-hd-screenshots/final-fantasy-type-0-hd_20150315191909.jpg

 

No to nie mamy o czym dyskutować. Jak już mówiłem, grałem w wystarczająco dużo gier z gatunku, żeby wiedzieć czego bym chciał od kolejnego Finala. 

 

No, ale co Zestiria (o której nawet nie wspominam) ma się do nieogranego przez ciebie FF Type 0 :dynia: Czy Nier i innych jrpg, które wymieniłem?

Prawda jest taka, że jakbyś grał w inne jrpg oprócz jakiegoś finala raz na 6 lat, to nie waliłbyś smutów, że jrpg to musi być otwarty świat, smummony, drużyna, magia oparta na żywiołach czy turowy system.  

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Ale co z tego, że Nier? Podajesz jako przykład grę akcji z elementami rpg i jak głupek prujesz się do mnie że niby w coś nie grałem, bo w profilu nie znalazłeś :lol:. Nie każdy jrpg musi mieć turowy system walki, ale tak mi się najbardziej podoba i w to mi graj. Z tym systemem kojarzy mi (i pewnie nie tylko mi) się 90% gier jrpg. To samo z drużyną, albo magią  Jak masz z tym problem to trudno,to twój problem, tym bardziej, że rozmawiamy o FINALFANTASY, które tak właśnie wyglądało od dziesiątek lat, a nie o jakichś innych grach, które mi tu wciskasz jako wzorzec gatunku. Zwyczajnie nie patrzę obiektywnie na takie odbieganie piętnastki od kanonów serii, ale co z tego wyjdzie to się jeszcze okaże.

Odnośnik do komentarza

NieR jest action jrpgiem. Głupek to jesteś ty, bo definiujesz gatunek jrpg obecnością summonków czy obecnością firagi czy blizzagi:

 

 

Kiedyś jrpg cechowały się turowym systemem walki, drużyną składającą się z kilku członków, którymi mogliśmy kierować, magią opierającą się na żywiołach, summonami i otwartym światem, po którym mogliśmy się dowolnie przemieszczać. Co w nowym Finalu zostało z jrpg? 

Tylko totalny ignorant jak ty, odpalający raz na 6 lat finalka może pisać takie bzdury  :dynia:

Odnośnik do komentarza

Jak powstawało FFXV??

 

OeKsRM1.png?1

 

Czyli docelowy kod robiony pod DX11, a teraz cięcie i optymalizacja pod konsole obecnej generacji... :D

 

Polecam filmy tego gościa, co dzień robi małe podsumowanie wiadomości, które gdzieś już się przewijały. Fajny sposób na umilenie sobie czekania na gierkę ;)

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...