Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

No też mi się już wydaje, że pokazali wszystko co mogli pokazać. Duscae, pustynia, jakieś dungeony, bazy wojskowe. To mi wygląda na 70% gry i odnoszę wrażenie, że pozostała część będzie zamkniętym korytarzykiem już do końca gry, tak jak to oznajmili nam w którymś z niedawnych wywiadów.

Odnośnik do komentarza

Tylko że ja np widziałem Ramuha w demku, Titana odpuściłem i Shive było widać przez moment w trailerze wiec raczej i tak będzie opad szczęki, a to co pokazują to jest ciągle jedna i ta sama lokacja, wątpię żeby to była nawet 1/8 gry.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Zbliżyli się już dawno i z łatwością ją przeskoczyli. Taka hodowla złotego chocobosa z siódemki wciąga dupą każdego sidequesa w wiedźminie pod względem mechaniki. 

Jeśli obierzesz Wiedźmina z otoczki fabularnej i zostawisz samą mechaniką, to się okaże, że 90% sidequestów to jedno wielkie kopiuj wklej, które ciągnięte jest tylko i wyłącznie przez warstwę fabularną. 

I tak, wiem, że Finale miały z 5 takich dobrych questów na grę, a W3 ma ich 100, ale to już kwestia innej filozofii tworzenia dodatkowego kontentu w danym gatunku.

Niemniej teraz, kiedy seria upodabnia się do jej zachodnich odpowiedników i questy będą szły w ilość, raczej na pewno nie doskoczą do poziomu W3. I nie mówię tu o mechanice, bo do tej napewno doskocza a i zapewne przeskoczą, ale o warstwie fabularnej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się wrażenia z pierwszych 15 godzin i generalnie wszystkim się podoba. System walki chwalony, świat i klimacik podczas jego zwiedzania są mega absorbujące, jest dużo rzeczy do roboty, a sama gra posiada sporo "epickich akcji". Ktoś tam narzekał, że questy choć na początku fajne, to z czasem zaczynają być powtarzalne, ale w żadnym stopniu nie odbierają chęci dalszego grania w grę.

Jedyny zarzut, który zdaje się powtarzać, to fakt, że fabuła W GRZE nie do końca radzi sobie z wrzuceniem gracza w wir wydarzeń, tak żeby wszystko było jasne, klarowne i z odpowiednim ładunkiem emocjonalnym. I z tego powodu zapoznanie się z anime i filmem kinowym to jest mus przed zagraniem, bo one właśnie służą za taki fundament pod wydarzenia z gry. Także wystarczy zrobić sobie mały prolog w postaci animca i filmu i problem znika.

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnosnie PS PRO xd

 

Q: Will FFXV be coming to PCs? Also, what about the PS4Pro version of the game, the improvements will consist only in 4K and HDR or there’ll be modes/configurations for the player to choose how the game looks?

HT: About the PC we’re focusing all our efforts into the console versions of the game. So we’re not looking into it right now to be honest. Making a PC version of the game would mean we’d have to readjust a lot of stuff and concentrate solely on developing it, even though the development team has shown interest in getting a PC version out at some point. About the PS4PRO, it’s basically the same thing about the PC – if we wanted to take full advantage of the new hardware that would mean putting in much effort and time to make the game look and run better…and time is something we don’t have right now neither we had foreseen the PS4Pro existence before. In the future, with some dedication and time maybe we can get a PS4Pro version of the game that can take advantage of the systems capabilities. But as of right now the game has maxed out the PS4 horsepower.

 

http://www.mognetcentral.com/threads/final-fantasy-xv-general-news-thread.3288/page-336#post-41301

Odnośnik do komentarza

Po tych wszystkich zajawkach stwierdzam, ze gra mi się podoba, ale w nią na bilion procent nie zagram. Dlaczego? Wydawca pomimo gigantycznych kosztów produkcji poskąpił paru centów na kinową polską wersję językową. Tym samym wydawca i producent pospołu postanowili wykasztanić się nam Polakom na twarz. Nie chcę wszczynać kolejnej wojenki, ale mnie taka sytuacja niepomiernie mierzi. Ja grę bojkotuję. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...