Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, mam pytanie
Powie mi ktos dlaczego gdy atakuje wrogow to Noctis traci punkty zycia ??
Strasznie mnie to wkur.... 
Raz gdy z latającego statku wyskoczyli żołnierze to wykonałem warp strike gdy stali w grupie i zaliczylem zgon  :angry: 
Czy to z powodu uzywania krolewskich broni czy ja poprostu czegos nie doczytalem albo nie rozumiem??  :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

uzywanie krolewskich broni rowna sie powolna utrata zycia kosztem wiekszego damage

Kurde troche lipa. No, ale skoro tak jest to trzeba zmienic oręż.

Dzieki za odpowiedz :)

Dodatkowo jak wbjasz sie w duza grupe to raczej na bank nie obronisz plecow i ci ktos kopa w dpe zasadzi. Bijesz jednego a pozostalych 5 leje ciebie. 

Zdaje sobie z tego sprawe, ale bardzo mnie zaskoczylo, ze wpadajac im na głowy przy uzyciu topora z grobowca krola, nagle gine nie otrzymawszy zadnego ciosu od przeciwnika  :/ 

No, ale juz wiem, ze to wina broni i trzeba ja zmienic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem ten specjalny dungeon. Fajna zabawa, zawsze coś innego.

W jednym czy dwóch miejscach utknąłem na dłużej, ale tak bez nerwów.

 

Ukończyłem po jakiś ok 4h...

W pełni szczęśliwy ze zdobycia tylu itemków poleciałem od razu do Regalii... Startuje... i zahaczyłem o górkę... BUM! Game Over.

 

A sejw oczywiście nie zrobiony...   :reggie:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ok jako fan serii nie spieszyłem sie i starałem się zrobić wszystko za pierwszym razem.

- po godzinie bylem znudzony 90% czasu to jazda samochodem.

- po 15h okazało sie że najlepsze bronie zdobyłem w pierwszej godzinie ??

- po 30h okazało sie że "ULTIMA WEPONS" dostaje sie za marchewki!!! tak to nie żart ani żargon, centralnie hodujesz marchewki (sadzisz , spisz i już ) dajesz gostkowi 4 a on ci daje bron która z 40DMG Cid przerabia na 200-350DMG powtarzasz to dla każdej postaci.

- po 80 miałem platynę i odinstalowałem gre nie chce widzieć season passa,

 

Reasumując jeżeli czytasz tego posta nie KUPUJ!!! tej GRY masz dwa sposoby na jej przejście

1) nie marnujesz czasu, używasz "fast trawel"  i masz loadingi  2-3min co quest/minute, ale kończysz gre w 10-15 godzin.

2) nie używasz fast trawel,  nie masz loadningow ale grasz 50-80 godz bo co min podróżujesz do kolejnego miejsca przez 3-8 min, ergo 80% gry to jazda samochodem tam i z powrotem.

Poza tym dramatycznym wyborem gra nie ma absolutnie żadnej fabuly (w porownaniu do FF15 Kingsglave), gra jest dramatycznie prosta w pierwszym lub w 2 chapterze dostajesz najlepsze bronie , kolejne rozdziały to jazda samochodem lub pociągiem plus parę QTE i następny rozdział.

 

Fabula jest taka biedna że w połowie dostajesz możliwość cofania czasu ale nie w taki sposób jak myślicie  ;) po prostu fabula jest taka biedna że w największej lokalizacji (5x Wiedźmin) nie ma co robić wiec idziesz dalej a tam fabula odcina CI możliwość powrotu wiec jedyny sposób by nabrać XP, czy wyhodować więcej marchewek to skok w czasie zebranie marchewki i powrót z powrotem do fabuły !!!!!.

 

Większość potworów lvl99 rozwalasz dwoma flaszkami magi i taktycznym ciosem grupowym  "overwhelm", a Adamantoise to jakaż żenada zero strategi bierzesz broń która pozwala CI strzelać 6x1000-2500DPS i tak przez 3 dni w grze no i jakieś zaplecze 20-40 elixirow.

 

FF15 ROZCZAROWANIE ROKU :( 2/10

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

mnie tez ten final rozczarowal i nawet przed zakupem o tym wiedzialem, specjalnie zakonczenie widzialem na youtube by nie kusilo kupic, a i tak kupilem jak trafilem smieszna okazje i w tydzien nabilem w niej wiecej godzin niz przy niektorych grach w pol roku :P - wiec rozumiem jako fan serii te narzekanie, a granie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...