Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Jadlem wczoraj nowe Crunchips. Ponoc maja dwa smaki w jednej paczce. Jedna paka to wino + jakis kurczak grilowany, a drugie to grecka salatka + chu.j wie co. Te pierwsze całkiem smaczne, myslalem, ze wino spier.doli robote, ale jednak sie mylilem. Co prawda malo wyczuwalne, ale dobre. Kurczaczek na propsie.

 

Gorzej z ta druga opcją. Nigdy nie bylem fanem greckich smakow, ale to jest kur.wa katastrofa, na czym te skur.wesyny zarabiaja. Nie potrafie opisac tego smaku, bo byl kompletnie chu.jowy, ala tzatziki czy coś. Nie polecam nikomu, chyba, ze chcecie wypier.dolic cala paczke do smietnika. Aha, troche mi sie kojarzyly te chipsy z lejsami ogórkowymi.

 

edit: znalazlem w koncu te smaki :D wystarczylo wejsc na oficjalna strone, a nie googlować jak kretyn -,-

 

http://www.crunchips.pl/

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

też  ostatnio jadłem zachęcony tym tematem, co prawda nie pierwszy raz od 10 lat, ale przyznaje że były świetne i wciągnąłem całą paczke bez popity (a jak niedawno mówiłem ostatnimi czasy nigdy nie zjadam paczki chipsów na raz, nawet jak są dobre to zjadam 1/3 a potem podgryzam z szafy przez kilka dni, ale duszki o(pipi)ałem odrazu)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no wy chyba kur.wa zartujecie z tym cheddarem. serio wam to smakuje? kupilem ostatnio zachecony pozytywnymi opiniami i musialem wypier.dolic pol paczki. zjadlem pare sztuk i mnie dźwigało, prawie sie porzygałem. dla pewności poczęstowałem jeszcze parę osób i nie usłyszałem od ŻADNEJ z nich, że chipsy są choć trochę dobre. nie wiem, może tutaj na forum mamy prawdziwych znawców tematu, a moi znajomi i rodzina to kompletne bezguścia i nie wiedzą co dobre. fakty są takie, że to jedne z najgorszych czipsow, jakie jadłem.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
no wy chyba kur.wa zartujecie z tym cheddarem. serio wam to smakuje? kupilem ostatnio zachecony pozytywnymi opiniami i musialem wypier.dolic pol paczki. zjadlem pare sztuk i mnie dźwigało, prawie sie porzygałem. dla pewności poczęstowałem jeszcze parę osób i nie usłyszałem od ŻADNEJ z nich, że chipsy są choć trochę dobre

 

podbijam, ani nie były serowe, ani nie były ostre, takie niewiadomo co, ogolnie na minus, więcej ich nie kupie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...