Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Jadłem te crusti croc inferno. Dość ostre, ale liczyłem na coś więcej :D (Może to kwestia tego, że nie patrzyłem na datę ważności podczas kupowania, która była z 29.01.2014 :D Ale ch.uy, zeżarłem, jak przez tydzień nie będę pisał to nie jedzcie przeterminowanych crusti croc inferno!!!)

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to były jedne z najgorszych chipsów jakie jadłem, oprocz tego obrzydliwe też były o smaku musztardy, a najgorsze chyba o smaku piwa, kurfa nie wiem nawet po co je kupiłem, moja ciekawość do próbowania nowych rzeczy w przypadku tych piwnych chipsów naprawde była strzałem w kolano, zjadłem chyba ze 2 chipsy a reszte paczki wywaliłem

55683.4.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie tak spojrzę czasem na ten temat, ale wciąż zalewany jest on jakimis nowymi, dziwnymi pomysłami smakowymi, dotyczącymi chrupania.  I to bardzo dobrze; dzięki temu w dużej mierze zeżarłem kilka czipsów, o których bym pewnie nawet nie wiedział. Ale nigdy chyba nie mówiłem, co mi najbardziej "w paski"  jeśli chodzi o preferencje smakowe. Chips numer jeden to moim zdaniem orzechowy Curly, idealny do piwa; a że pijak ze mnie niepoprawny, tym samym chrupek właściwy. Na drugim miejscu tejże firmy Peppiesy, charakterystyki, poza smakiem, podobnej. A wspomniane "fromaże"? Zjeść się da, ale jak dla mnie jakie by nie były, to fromage=mdły.

Odnośnik do komentarza

a ja powiem że w ogole nie lubie mieszać alkoholu z jakimikolwiek przekąskami  (czy to chipsy, czy orzeszki czy jakiekolwiek jedzenie) - jakoś smak alkoholu nie pasuje mi do przekąsek które normalnie lubie, więc wychodzi na to że albo chleje, albo jem chipsy, ale nigdy nie łącze tych 2 rzeczy na poważnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...