Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

a jakakolwiek kobiete lubiłeś?

 

 

jeśli już mowa o polskich aktorach to wlałem hociażby anne przybylską (sprzed paru lat)

z5846118X.jpg

 

 

 

co do grycanki to nie raz sie zastanawiałem jak mogło powstać takie monstrum, oczywiście cała jest gruba ale ciało ma bardzo grube ale nie jakoś masakrycznie grube jak 300kg wieloryb, ale właśnie na twarzy wygląda jak by ważyła 300-400kg, zawsze mnie to zadziwiało jak można mieć aż tak okrągłą i pączkowatą twarz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

chyba moja ulubiona marka chipsów, nie tłuste dobrze doprawione, smakują imo jak kultowe bekonowe lejsy z lat 90'tych

ogólnie też pozytywnie oceniam "przysnacki" ale jednak szału nie robią

 

zachwalane tu wcześniej "przyznacki" o smaku rozmarynu - wg mnie praktycznie wcale nie smakowaly rozmarynem (który to od paru miesięcy bardzo lubie i uważam za cudowny dodatek do smażonego mięsa), podbnie "przysnacki" o smaku wiejskiej szynki kompletnie nie smakują jak wiejska szynka (któregoś razu kupiłem je i kupiłem też zwykłą "szynke wiejską" - przypadkiem wybrałem akurat tą szynke ale zgrało się do testów chipsów - kompletnie nie smakowały jak szynka wiejska, tak naprawde to w ogole nie smakowały jak szynka)

 

w ogole jeśli chodzi o za(pipi)isty stosunek jakości to ceny to u mnie na pierwszym miejscu są chipsy biesiadne, które niestety kilka lat temu zostały skasowane

13_500x640.jpg

 

 

to było zbyt dobre żeby było prawdziwe i niestety zostało skasowane

 

ostatnio marka "biesiadne" pojawia się czasem w temacie chrupek, ale to niestety nie to samo co kiedyś

Odnośnik do komentarza

właśnie wygooglowałem to na szybko i wyszły mi jakieś fotki z przysmakiem, dlatego napisałem że to był mój ulubiony w dzieciństwie, ale nie byłem pewny co to jest to soltino bo nie znalazłem konkretnego zdjęcia z tym.

 

przysmak świętokrzyski też można kupić do domowej roboty, i pare razy kupiłem ale najczęściej temperatura oleju nie była taka jak trzeba i tylko część wychodziła tak jak trzeba a inne były zbyt brązowe, dlatego wole kupować ten gotowy

 

btw w googlu wyszło kilka rodzajów tego przysmaku ale ja jakoś najbardziej lubie ten co dałem na fotce, a pamiętam że 20 lat temu to jego opakowanie było jeszcze prostrze - foliowa torebka beż żadnego nadruku i tylko kartonik z informacjami i nazwą wewnątrz opakowania

 

żeby podbić nostalgie jeszcze bardziej powiem że pamiętam że zawsze sobie zostawiałem przysmak świętokrzyski na czas oglądania bajek na polonii1, a dokładnie na gigi'ego, ulubiona bajka i ulubiona przekąska

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie testował te chipsy ale w paczkach po max 30 g na raz na spróbowanie, no nawet 20 g.

 

W Anglii jest tego dużo więcej, wszystko można kupić w małych paczkach. Są nawet takie duże paczki zrobione z małych paczek, nie pamiętam dokładnie ile ale po kilka-kilkanaście małych paczuszek opakowanych w folię sobie można było kupić po przyjemnych cenach.

No i też dobre chipsy mają, jak tam pracowałem to praktycznie codziennie coś wpieprzałem :P. A i tak wróciłem 3kg lżejszy mimo jedzenia na potęgę tamtejszych fast-foodów, nie wiem jak to się stało. Może to przez pracę 12h/dziennie ^_^'.

Chyba mają zwyczaj dawania tego dzieciakom do szkoły czy coś i stąd tak. U nas tylko średnie i duże paczki są. Też mnie to wku,rwia, jem taką paczkę >150g później przez cały tydzień i jak tylko jest ochota, to sięgam.

Odnośnik do komentarza

Przeciez sa male paczki, duszki tylko takie kupuje.

 

chipsy-szynka-wiejska-135g-przysnacki.jp

chyba moja ulubiona marka chipsów, nie tłuste dobrze doprawione, smakują imo jak kultowe bekonowe lejsy z lat 90'tych

Faktycznie nie są tak tłuste jak np lays, za(pipi)iste są również te o smaku rozmarynu Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...