Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze wczoraj zrobilem nogi na silce az mi spodnie trzeszcza to dzisiaj w nagrode kupilem sobie te przysnacki do ligi mistrzow. no ale niestety czipsy nie doczekaly do meczu. wybralem smak szynka wiejska, byly jeszcze boczek, rozmaryn i czosnek. przyznam ze dobre, chociaz troche podobne do chyba top czipsow z biedronki. ale i tak paka poszla na raz i zaczaje sie jeszcze na czosnek albo rozmaryn (ten boczek czy bekon to podejrzewam takie jak wedzonka wiejskie ziemniaczki).

Odnośnik do komentarza

w czasie warna jadłem 2 nowe rzeczy

 

1 duszki pizzowe - całkiem dobre, lekki posmak dzieciństwa, ale mimo wszystko wole zwykłe klasyczne

 

2 przysnacki czosnkowe

39698.jpg

niedawno ktoś sie podniecały przysnackami o smaku rozmarynu i rzeczywiście były całkiem fajne, ciekawy smak ale dla mnie jednak bez szału

ale za to czosnkowe to było wielkie pozytywne zaskoczenie. jadłem już kilka rodzajów chipsów czosnkowych i zwykle ich smak był dosyć słaby i ostro zalatywał chemią. ale tutaj bało naprawde bardzo dobrze. już sam zapach jest bardzo przyjemny, kojarzył mi sie z zapachem pieczeni mocno doprawionej czosnkiem, w smaku też bardzo dobre, naprawde przyjemny i zrównoważony, nie jedzie chemią i nie ma żadnego dziwnego posmaku, tylko właśnie czosnkowy w najlepszej formie (bo w sumie sam czosnek potrafi różnie smakować - tutaj była ta dobra wersja)

 

nie powiedział bym że to najlepsze chipsy jakie jadłem ale napewno jedne z lepszych jeśli chodzi o odwzorowanie smaku podanego na opakowaniu (gdzie najczęściej smak np pizzy, kiełbasy, itp kompletnie nie ma nic wspolnego z realnymi potrawami których smak ma imitować)

 

mam jeszcze drugą nowość przysnackow który pewnie dziś wypróbuje - bekon (chipsy a nie prażynki), jeśli będzie równie dobry jak czosnkowe to mogą naprawde być pyszne chipsy

 

skoro mowie o przysnackach to jeszcze dodam 2 rzeczy z tej marki:

chrupki serowe - bez szału, wg mnie znacznie gorsze nich cheetosy serowe

 

chrupki o smaku grzybów - słabe, mdłe i bez wyrazu, znacznie znacznie gorsze niż chrunchipsy borowikowe (które swoją drogą są u mnie na 2 miejscu jeśli chodzi o odwzorowanie smaku, właśnie zostały pobite przez te czosnkowe, ale nadal są fajne)

 

strona przysnackow - niestety nie ma na niej wszystkich produktów

http://www.przysnacki.pl/chipsy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dobra sprawdziłem przysnacki o smaku wędzonego boczku, ale w porównaiu z czosnkowymi to spory zawód

 

nie to że niedobre ale poprostu smakują bardzo podobnie do wszystkich innych chipsów o smaku mięsnym (czy to szynka, czy żeberka, czy inne bekony) - czyli nie smakują kompletnie jak mięso pokazane na obrazku tylko jak typowy pseudo mięsny chips.

zawiodłem się po tym jak okazało się że czosnkowe tak wiernie i korzystnie oddają smak czosnku. tutaj kompletnie nie czułem boczku

 

mimo wszystko złe nie były. poprostu nie smakowały jak boczek

Odnośnik do komentarza

Ja naprawdę nie jestem wybredny co do chipsów, ale ostrzegam wszystkich przed tą paką chipsów cebulowych z Tesco za 3.79. Chipsów jest dużo, praktycznie paka jest wypchana do pełna, ale są obrzydliwe, praktycznie słodkie, pod koniec myślałem że się wyrzygam i pierwszy raz nie zjadłem całych chipsów. Nie jestem wybredny ale to co mi zaserwowali jest nie do zjedzenia dla cywilizowanego człowieka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...