Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrzeszyłem wczoraj i zjadłem trochę czipsów Przysnacków - w Almie była promocja bodajże 2,99 za 135g (różne smaki).

Zgodnie z duchem narodowym, wziąłem cebulowe i były za(pipi)iste. Może dlatego, że dawno nie jadłem czipsów, a może dlatego, że były delikatne, mało oleiste, chrupkie, wyraźnie cebulkowe. Dieta to penis :(

 

5900073020316.jpg

Odnośnik do komentarza

Próbowałem kiedyś - z serii "z pieca" żadne niestety mi nie smakowały z racji tego, ze są chyba z mączki a nie z całych ziemniaków. Takie słodkawe, mdlące jak na mój gust. Firmy dwoją się i troją jaką wartość dodaną zamieścić w swoich chrupkach, a te Przysnacki chwalą się, że pyry są krojone razem ze skórką (tylko nie zauważyłem tego faktu w samych chipsach).

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zjadłem piekielne wasabi i czuć, że znacząco obniżyli ostrość, więc z moich ulubionych chipsów poleciały gdzieś daleko w dół. Szkoda, wcześniej mogłem się delektować każdym osobnym chipsem czując jego wspaniały smak, a teraz są jakieś mdłe. Żeby poczuć choć namiastkę przyjemności z dawnego smaku pojedynczego chipsa trzeba włożyć sobie do ust całą garść. Zawód po całości :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W biedronce nowe smaki laysów: bekon i pomidorki cherry. Szukać przy kasie. Nie kupiłem bo limit kalorii na dziś byłby przekroczony, ale jeśli to ten smak bekonu co jakieś kilkanaście lat temu to GOTY.

 

O takie były kiedyś, nie mogę wrzucić obrazka http://www.starwars.pl/stuff/frito/selb28.jpg

Edytowane przez Cosmos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Są owe Crunchipsy "Zuch Chłopaki i Zuch Dziewczyny".  Jadłem tylko Zuch chłopaki, które są o smaku pikantnej wołowiny. Były bardzo dobre, ale jadłem je na głodnego a to też zmienia wrażenia smakowe. Nie są to zwykłe chipsy mięsne, bo smakiem bardzo przypominają dobrego Strogonowa. Polecam, tym bardziej że Chrunchipsy to ogólnie bardzo dobre chipsy. Warto dodać, że zuch chłopaki są grubokrojone a zuch dziewczyny cienkie, o smaku grzanek czosnkowych. Te drugie mam zamiar spróbować przy  najbliższej okazji. 

Odnośnik do komentarza

hajdłem wczoraj czosnkowe cud dziewczyny (jak to brzmi), były ok ale bez szału, te czonskowe przysnacki którymi sie ostatnio zachwycałem były znacznie lepsze jak dla mnie

w tym wypadku to była niby grzanka czosnkowa, ale grzanki raczej tam nie czułem, czosnek też niewiele, bardziej jako posmak a nie w trakcie gryzienia, być może mylnie ale główny smak jak czułem to był smak maślany podobny do maślanych "wiejskich ziemniaczków"

 

w dodatku ogólnie smak był dosyć delikatny (w znaczeniu że było go mało poprostu)

jednak złe nie były ale drugi raz raczej nie kupie, pierwszy raz to spoko bo zaspokoiłem ciekawość co zwykle robie w przypadku nowego smaku chipsów

Odnośnik do komentarza

jadlem przed chwila te zuch chlopaki i w ogole nie jest to smaczne. zjadlem, ale nie poczulem zadnej rewelacji, nie polecam, bo juz w zyciu jadlem 500 tego typu smakow chipsow, wiec nic nowego nie odkryjecie. przygarnalem tez dzis wiejskie ziemniaczki o smaku malinowego pomidora. rowniez bez rewelacji, zwykle chipsy z delikatnym posmakiem ketchupu (jak w cheetosach), tez nie polece, bo szkoda troszke pieniedzy. posmakowalem za to ostatnio te przysnacki czosnkowe, co polecil yano i stwierdzam, ze sa bardzo w porzadku, naprawde warto wziac, jesli ktos lubi czosnek. nie wiem, czy  o tym wczesniej pisalem, ale stwierdzilem, ze warto jeszcze raz skrobnac. pozdrawiam, jan wezyk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...