Skocz do zawartości

Przepisy


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grzybiarz napisał:

@Rudiok i gotowe:

Zrobiłem na sylwka to znajomi pytali skąd miałem przepis, a ja mówię że od Rudioka z forum psextreme:) 

Nie no joke, dzisiaj zrobiłem dopiero. W sumie nie wszystkie się zmieściły do naczynia, ta ostatnia pieczara na foto, to z patelni:) ale pod przykryciem ładnie się usmażyło w oliwie z zalewy.

thanks 

2CD6F769-C5FF-4971-AFEF-2C3031C525BA.jpeg

E73CB2AB-8C11-4DF3-86A4-9076FDAEB4BA.jpeg

92FAAA22-CF07-4CE8-B93E-5AE31E4F4803.jpeg

B812B6F0-83E0-4691-86AF-FB7935D3071B.jpeg

 

No i gitówa :ohboy:

Choć też myślałem, że to raczej portobello kupiłeś a to po prostu większy kaliber ;)

Mikołaj ojebany przed czy po pieczarkach? :beksa:

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
W dniu 16.01.2019 o 21:11, Mejm napisał:

Ostatnio chodza za mna zapiekanki. Ale takie jak z nadmorskich/dworcowych budek - chrupiace, ze spieczonym serem, pieczarkami podsmazonymi i keczupem. Na razie suplementuje sie tymi z lidla. Sa calkiem spore i smakowo ok. Ale chcialbym zrobic swoja od poczatku i w sumie mam zagwozdke, bo nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale jakie jest ciasto na zapiekanke? Stawiam, ze drozdzowe ale jednak jest chyba inne niz na pizze.

 

Zatem, ma ktos sprawdzony przepis na ciasto do zapiekanki? xD Poki co szukam tutej, jeszcze nie odpalalem szerokiego internetu.

Odkopuje po 5 latach. Piekarnia Opolska przy Opolskiej 24 sprzedaje najlepsze bułki na zapiekanki. Kroisz przez środek i masz dwie ogromne. Pieczarki ścierasz na dużych oczkach na tarce i mieszasz z serem (mozarrella, bądź inny starty). Podziękujesz mi potem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...