Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz
Talk to her / Porozmawiaj z nią - Po nieudanymzapoznaniu sie z kinem Pedro Almodovara (zaczalem od ZŁE WYCHOWANIE) troche niechetnie wlaczylem ten film.Z poczatku dosc nudny, jednakze z kazda kolejna minuta robilo sie coraz ciekawiej, a piekna muzyka dopelniala caly obraz znakomicie.Film opowiada piekna historie, ktora mozna interpretowac na wiele sposobow, a co najwazniejsze, sklania do przemyslen - obejrzalem go 2 dni temu, ale nawet teraz mam metlik w glowie i przypominam sobie rozne sceny.

scena, kiedy ten maly czlowieczek wchodzi do pip,ki swej ukochanej, jest niesmaczna, ale po glebszym zastanowieniu ma swoj przekaz

 

Ogolnie, polecam, dobre kino :)

 

5-/6

 

Dziwnym jets. Dla mnie "Hable con ella" to chyba jeden z gorszych filmów Pedro mimo że często nagradzanych. Zdecydownanie wolę Złe wychowanie (najlepszy film) i Wszystko o mojej matce. Szkoda, że premiera nowego filmu Almodo zapowiedzana jest dopiero na wrzesień.

Odnośnik do komentarza

A wlasnie ja 'złe wychowanie' wylaczylem po dwudziestu paru minutach - nie moglem jakos przebrnac przez ta cala gejoska otoczke.Wiem, moze to nie jest dobre podejscie, ale nikt nie jest doskonaly i nie przebrnalem przez to :(

W przyszlosci planuje jeszcze obejrzec Volver no i siegne tez po 'wszystko o mojej matce' skoro polecasz ;-)

Co do porownan, ze to najgorszy film jego tworczosci, to ja msuze sie powstrzymac, bo za malo widzialem ;-)

 

Odnośnik do komentarza

paranoid park

podobal mi sie, wywolal u mnie takie uczucia jakie chyba van sant chcial chcial aby u odbiorcy wywolal. nie wiem co wiecej napisac. -4/5

 

historia morderstwa i zmagania sie z samym soba.

 

 

undergang

ogladalem jakas extended edition. jak dla mnie za dlugi. nudny. calosc filmu mozna opisac jednym zdaniem.

 

 

hitler nie chce uwierzyc w porazke, popada w obled, niektorzy ludzie sie od niego odwracaja i uciekaja inni zostaja z nim do smierci.

 

 

-3/5

Odnośnik do komentarza
Jako dodatek dobra muzyka i niekiedy świetne zdjęcia (krajobrazy). 8+/10

 

wyśmienita muzyka, oprócz krajobrazów, parę scen też dobrze w pamięć zapada, jak np. napad na pociąg. warto jeszcze nadmienić grę młodego afflecka, naprawdę irytującego bohatera stworzył.

 

chyba mój ulubiony film z kilku ostatnich lat.

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza
Wczoraj oglądnęłem sobie Butterfly Efect 3 7/10

Film dosyć dobry, podróże w czasie itp. Ale za to zakończenie było zarąbiste!

Chyba sobie zartujesz. Ja juz na poczatku wiedzialem ze takie bedzie uhuauhauhau. Obejrzyj se Pile.

Widziałem wszystkie części :]

Jeżeli jesteśmy już w tym temacie... Widziałeś Hostel 2?

Masakra... Jestem ciekaw czy osoby piszące scenariusze do takich filmów, te różne pułapki, sposoby zabijania, mają jakąś rysę na berecie, bo dekapitacja członka to już skrajność.

Odnośnik do komentarza

Crank 2 - Litości...

The Wrestler - Taki dość dość...Mikey sobie poradził rewelacyjnie za to.

Donnie Darko - bardzo dobry i wart polecenia...choć ma swoje lata.

The Broken - niby nic, a jednak potrafi przykuć uwagę. Taki na jeden raz.

Inkheart - Omijać szerokim łukiem...

Franklyn - lekko podbijający psychikę, wart polecenia.

 

Odnośnik do komentarza
bo dekapitacja członka to już skrajność.

 

To ty jeszcze mało brutalnych i skrajnych filmów widziałeś.

 

Proponuję serię Guinea Pig na początek.

Jo jeszcze młody i całe życie przede mną.

Geez ten Guinea Pig to hardcor. Właśnie przeczytałem reckę ,łaaaaa. Widzę że się piła nawet przy tym chowa... Motyw z igłą, masakra... :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
bo dekapitacja członka to już skrajność.

 

To ty jeszcze mało brutalnych i skrajnych filmów widziałeś.

 

Proponuję serię Guinea Pig na początek.

Jo jeszcze młody i całe życie przede mną.

Geez ten Guinea Pig to hardcor. Właśnie przeczytałem reckę ,łaaaaa. Widzę że się piła nawet przy tym chowa... Motyw z igłą, masakra... :wkurzony:

 

Jak chcecie hardkory to zobaczcie Man Behind The Sun, w kinach zmarło kilkanaście ludzi przez ten film.

Odnośnik do komentarza

Crossing over film twórcy Running Scared ( Potęga strachu )

Polecam wszystkim bez wyjatku.

 

Problemy ludzi starających sie w USA o zielona karte/obywatelstwo

 

Wnioskuje tez zeby dodać recke do nowego PSX Extrema.

 

Prosze

Odnośnik do komentarza
Crossing over film twórcy Running Scared ( Potęga strachu )

Polecam wszystkim bez wyjatku.

 

Problemy ludzi starających sie w USA o zielona karte/obywatelstwo

 

Wnioskuje tez zeby dodać recke do nowego PSX Extrema.

 

Prosze

Dokładnie to samo miałem napisać - film jest świetny!

 

Jeszcze obejrzałem ostatni Burning Plain - w sumie niezła produkcja o "wyzwolonej" kobiecie do której wracają jednak postacie z przeszłości. Ogólnie spoko cycki Charlize i troche przewidywalne sceny, ale ogólnie można obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Plac Zbawiciela- Nie skonczyłem tego filmu i chyba go już nie skończę. Kino zmywakowe- wszystkie najwazniejsze sceny rozgrywają się w łazience albo kuchni. Do tego schematy, wypróbowane tendencje. Wszystko zakrapiane graniem na emocjach. Polacy jak kręca dramat to wychodzi antyczna tragedia. Krazue stać na więcej co udowodnił Długiem. 2+/6
Odnośnik do komentarza
Crossing over film twórcy Running Scared ( Potęga strachu )

Polecam wszystkim bez wyjatku.

 

Problemy ludzi starających sie w USA o zielona karte/obywatelstwo

 

Wnioskuje tez zeby dodać recke do nowego PSX Extrema.

 

Prosze

Dokładnie to samo miałem napisać - film jest świetny!

 

Jeszcze obejrzałem ostatni Burning Plain - w sumie niezła produkcja o "wyzwolonej" kobiecie do której wracają jednak postacie z przeszłości. Ogólnie spoko cycki Charlize i troche przewidywalne sceny, ale ogólnie można obejrzeć.

Wielkie dzieki za przypomnienie o Charlize właśnie odpalam ;) cos naskrobie jak obejrze

 

odnosnie Crossing Overa: obejrzyjcie taki clip może was zachęci ;)http://www.youtube.com/watch?v=JEdrB-yzx0g

 

widzialem tez Into The blue 2: prócz kilku piersi lasek i rozgrywki w siatkówke plażowtą to historia nudna 3/10 szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie dość, że odgrzewasz starocia, którego już wszyscy widzieli, to jeszcze źle go oceniasz. A tak naprawdę to chyba najlepszy polski film XXI wieku.

 

Dział to "ostatnio widziałem" a nie nowe filmy więc chyba mogę odgrzać starocia..sprzed dwóch lat. Zresztą, filmy, którym towarzyszyła taka histeria warto obejrzeć na chłodno. Wtedy nie oceniasz pod wpływem emocji. Źle go oceniam? Ja go oceniam bardzo trafnie. Za dużo dramatów oglądałem aby taki rozczulacz mnie chwycił za serce. Tam jedyna ciekawa postać to postać teściowej. Reszta to klisze. Najlepszy film polski XXI? Szczerze mówiąc nie wiem czy to jakaś nobilitacja. Wolę starocie z PRL odgrzewać bez uczucia, że ktoś mnie nabiera na łzawe historię. A już tak zupełnie między nai to mam uczucie, że to Ty, któryś film z rzędu źle oceniasz (Vicky Crisitina Barcelona).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...