Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimu czasy nadrobiłem troche zaległości:

American Psycho - dość klimatyczny film z gęstą atmosferą. Spoko rola batmana. 7+/10

Walc z Baszirem - bardzo dobra animacja, jeden z najciekawszych technicznie filmów jakie widziałem. W bardzo ciekawy sposób przedstawione wspomnienia osób które przeżyły wojne. Poruszający i trafiający w samo sedno sprawy film. Mocne 8+/10

Ostatni dom po lewej - Całkiem niezły jednak nie wybijający sie nadzbyt z szeregu. Typowy zabijacz czasu nic ponadto. 5/10

Gorączka - nic dodać nic ująć 10/10

Watchmen - dopiero za 2 razem wyłapałem mnóstwo szczegółów które mi umkneły podczas seansu w kinie. Zatrzęsienie wręcz epickich cytatów, świetny humor, wciągająca historia każdej z postaci. 10/10 :D

Odnośnik do komentarza
Adrenalina 1- ogladam ten film juzdrugi raz i czuje ze nie ostatni. Za(pipi)iste polaczenie komedii i kina akcji :D 10/10

Kto twierdzi ze High Voltage lepszy niz jedynka ten chyba slepy i gluchy ;]

Dokładnie - dwójka w ogóle mi nie podeszła a w jedynce banan nie schodził z ryja.

Nie, jest dokładnie odwrotnie. Crank 2 to jeden wielki banan na ryju przez cały seans z mega wypasionym OST, a z jedynki pamietam tylko jak wyskoczył z helikoptera i biegał po miescie.

 

 

^_^

Odnośnik do komentarza

hurt locker - najlepszy film akcji jaki widzialem od ostatniego bourna, motyw przewodni to uzaleznienie od adrenaliny w czasie walki i problemy z tym zwiazane, cos podobnego poruszal evan wright w generation kill (w serialu bylo to w sumie tylko wspomniane na samym koncu w rozmowie z godfatherem), ocena moze na wyrost (swiezo po seansie) aleco tam;] - 9+

Odnośnik do komentarza

Big Lebowski - w tym filmie jest dosłownie wszystko - niemieccy nihiliści, latynoski pederasta, żydowski weteran wojny w wietnamie (ktory przypomina o tym przy kazdej okazji), feministka-artystka, zaskakujący zwrot akcji, rozbrajajace dialogi, ciekawa fabula i przede wszystkim luzacki hipis Dude, w którego wcielił się Jeff Bridges i była to chyba jego życiowa rola, bo już nie pamiętam kiedy widziałem tak naturalnie zagraną postać. John Goodman jest równie dobry, Buscemi jak zwykle wymusza uśmiech na twarzy, a Torturro, który mimo tego , że pojawia sie tylko na chwile wywoluje salwe smiechu. 9.5/10

Odnośnik do komentarza

Scarface - chyba każdy zna ten film. Historia młodego kubańskiego imigranta, który pragnie szybko dorobić się w kraju wielkich możliwości. Niby prosta konstrukcja od zera do bohatera, ale kapitalna rola Pacino i świetny scenariusz sprawiają, że film ogląda się rewelacyjnie. Genialne dialogi, akcja, bezkompromisowość głównego bohatera. Film jest już klasyką gangsterskiego kina i odbił się echem w popkulturze (teledyski, gry video, filmy).

9/10

Odnośnik do komentarza
Tenacious D: The Pick of Destiny- ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCK! O ile slucham tylko polskiego hip-hopu i prawie kazda inna muzyka/piosenka mi nie podchodzi to tenacious d wbil mi sie w uszy jak najlpeszy polski hip-hop! Film sam w sobie tez zarabisty "banan nie schodzil z ryja" :D 9/10 soundtrack: 10/10

Może to znak, że czas poszerzyć muzyczny repertuar?

 

Team America World Police - co stanie się jeżeli twórcy South Park zabiorą się za pacynki? Dokładnie to czego każdy się spodziewa. Zwariowana komedia naśmiewająca się dosłownie ze wszystkiego w dosyć niewybredny sposób. Genialna animacja postaci, świetne efekty i wspaniała gra aktorska kukiełek (wiem, głupio to brzmi, ale po prostu to trzeba zobaczyć). Jak to bywa z panami od SP nie zabrakło tutaj również wulgaryzmów, absurdalnego humoru, sexu i brutalnych wstawek. Świetny pastisz amerykańskich filmów o wybitnych jednostkach (Top Gun, Rambo itp). Czwórka gnojków z South Park już mnie troszkę znudziła, a tu niby to samo, ale jednak podane w zupełnie innej formie. Naprawdę polecam. 9/10

 

@Jakim

Ta piosenka leciała: AMERICA! FUCK YEAH! xD

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Star Trek- dobrze zrobiony prequel, ale nie tylko, znakomite efekty specjalne. Niezły Kirk, lepszy Spock młody.

Nawet jakaś fabuła jest.

 

8/10

 

Doomsday- fajny odmóżdżacz, ale, że

na komarkach i furach z lat 60tych te dzikusy dogoniły Bentleya, to nie wybaczę

 

 

6+/10

 

Taken- liczba ofiar w tym filmie chyba przebija łączną ilość z Rambo 1-3. Ogólnie przyjemna sieka.

7=/10

 

Shoot'em Up- motyw marchewki rządzi, trochę przegięć jest, ale niektóre rozwiązania w tym filmie mnie rozbroiły.

 

7/10

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widziałem film pt. Wydział Venice Underground, który leciał na neofaszystowskiej jedynce. Mocno średni kryminał, bez zaskakujących zwrotów akcji, wszystkiego się można domyślić w połowie filmu. Historia opowiada o nowo powstałej grupie do zadan specjalnych wydelegowanej prosto z Akademii do rozpracowania handlarzy narkotyków; klimatem przypomina się raczej CSI: Miami albo Gliniarz i Prokurator, ale bez błyskotliwych dialogów, za to z paroma romansami w międzyczasie. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...