Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Halloween 2 (2009)

 

 

Nie spodziewałem się rewelacji. Już remake części 1. w reżyserii Roba Zombiego nie wywołał we mnie żadnych ohów i ahów - taki sobie filmik, ni to horror ni to nic (pierwowzoru Carpentera nie przebił). Po wydawałoby się zamkniętym zakończeniu części pierwszej nie spodziewałem się sequela remaku, ale powstał.... Co mogę powiedzieć... Zombie spieprzył ten film. Jeśli spodziewacie się porządnego slashera to możecie odejść zawiedzeni - przy każdym mordzie kamera lata, jak szalona i ciężko dojrzeć, co tam się w ogóle dzieje.Krew jest i to w dużej ilości, ale jakoś nie robi to wrażenia. Scenariusz.... - ehhhh, słaba motywacja Myersa do zabijana. Do tego jakieś białe konie, i inne psychoanalityczne motywy, o których nie chce spoilować. Powiem jedno - nie trzyma się to kupy, nie tworzy jakiegokolwiek klimatu. Co do głównej bohaterki, Laurie Strode, to przez cały film zachowuje się, jak (pipi).nięta (no okej przeżyła pierwszą część i jest dziewczyna w szoku, ale to nie usprawiedliwia jej, by zachowywać się jak skończona idiotka - biega, bluzga ludzi, płacze itp, itd.), w niczym nie przypomina Jamie Lee Curtis z oryginalnego H2.

 

 

Warto wspomnieć, że w tej części usłyszymy okrzyki wydawane przez Mayersa podczas morderstw. Halloween theme pojawia się tylko w napisach końcowych i do tego w jakiejś (pipi)/owej aranżacji z jękami O.o

 

 

Ogólnie: 3/10

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Godzilla: King of the monsters - no, pierwsza oryginalna czarnobiala Godzilla. Z(pipi)ane troche bo widzialem wersje z angielskim dubbingiem ale mimo wszystko film jest przeza(pipi)isty. Efekty specjalne sa swietne, fabula oczywiscie wciagajaca, watki rozdarcia wewnetrznego bohaterow sa oddane idealne, i to epickie poswiecenie sie na koncu filmu dla dobra ludzkosci - poezja, 10/10 .

Odnośnik do komentarza

Wnioskuje o dozywotniego bana dla przedmówcy na pisanie w tym dziale bo pier.dolca idzie dostać. Albo moze trzymaj się tematów o "2012" i "Transformersach" coby mi humoru ustawicznie nie psuć.

 

Po takich wypowiedziach tracę wiarę w ludzkość.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Wnioskuje o dozywotniego bana dla przedmówcy na pisanie w tym dziale bo pier.dolca idzie dostać. Albo moze trzymaj się tematów o "2012" i "Transformersach" coby mi humoru ustawicznie nie psuć.

 

Po takich wypowiedziach tracę wiarę w ludzkość.

Wolnosc slowa curwa, Halo 3 ma swietne oceny a nie kazdemu pasuje. Starczy?

Ja lubie swieto Bozego Ciala ty zas 3 Kroli. Dac mu bana!!!!!1

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Nie ma wolności słowa kiedy krytykujesz Big Lebowskiego, pogódź się z tym. Na takie bluźnierstwa nie sposób patrzeć bezczynnie.

I? Bekarty tez byly nudne ze wylaczylem po 40min. Wezcie sie odemnie od(pipi)cie ogladam to co chce i oceniam jak chce. Nie podoba sie to nie podoba sie mimo 8.7 na IMDB. Zaraz napisze ze Star Trek/Star Wars jest wuujowy to tez sie obrazisz bo SW jest super? Niga plis

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...