Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzkie mleko - młoda dziewczyna zaczęta podczas gwałtu wali jej na psychike od młodego . Boi się wychodzic z domu , jesli juz to tylko pod opieka jakiegos bodyguarda lub babki z klanu . W przyplywie naglej depresji wsadza se ziemniaka miedzy uda aby sie skutecznie zabezpieczyc przed wyglodnialymi mlodziencami w Peru . Matken pier.dolła w kalendarz to musi sprawic jej odpowiedni pogrzeb bo przeciez jej normy etyczne nie pozwalaja jej spokojnie patrzec na kapiace sie dzieciaczki w swiezo co wykopanym grobie . Idzie sprzedac swa uniwersalna i nieskazitelna niczyim penisem dusze probujac sprzatac u wytrawnej pani na salonach . Ogolnie to wnikliwa debate na tematy okologrowe i nolifowe czyli ktory lvl w tibii trzeba zdobyc by byc masterem albo ile razy dziennie trzeba opuscic dom aby uniknac sygnaturki ''nolife'' na forum pesixextrim . Wytrawne dane dla kinomanow . Polecam .

8=/10

 

 

Urocza piosenka z filmu ''duk duk duk''

http://www.youtube.com/watch?v=_GxRvqdkrSQ&feature=PlayList&p=8AF5A21455C89751&index=0&playnext=1

Odnośnik do komentarza

Ostatnio obejrzałem sobie Lynchowskie Twin Peaks. Wytłumaczy mi ktoś na czym polega fenomen tego ultra przeciętnego serialu? I czy drugi sezon jest tak samo nudny jak pierwszy?

Tłumaczyć gimberowi z avatarem z chińskiej bajki dlaczego TP jest najlepszym serialem wszech czasów, to jak tłumaczyć kobiecie na czym polega spalony.

Wypraszam sobie. Nie z chińskiej bajki tylko z gry na kąsole. :sleep:

 

 

TP przynudza okrutnie i ogólnie ssie kulki. Taka jest prawda, koniec, kropka

 

 

Droga bez powrotu 3 - wyłączyłem to ścierwo po 10 minutach, niech to będzie jakaś rekomendacja.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio obejrzałem sobie Lynchowskie Twin Peaks. Wytłumaczy mi ktoś na czym polega fenomen tego ultra przeciętnego serialu? I czy drugi sezon jest tak samo nudny jak pierwszy?

Tłumaczyć gimberowi z avatarem z chińskiej bajki dlaczego TP jest najlepszym serialem wszech czasów, to jak tłumaczyć kobiecie na czym polega spalony.

TP przynudza okrutnie i ogólnie ssie kulki. Taka jest prawda, koniec, kropka

 

Może nie zauważyłeś ale jest 3:1 z czego Ty jesteś tym po prawej. A jako że w Polsce jest demokracja przegrałeś i to Ty ssiesz teraz cyca mamy.

Odnośnik do komentarza

Za późnooooo

 

Ale potwierdzam kiche niespotykana. Całe szczęście, że miałem wybrakowane r5 i w jednym momencie włączyła sie oryginalna dzwiękówka, anioły zaczeły gadać ze sobą po rusku:) Można było sie pośmiać i to był najlepszy moment filmu

Odnośnik do komentarza

Fanboys - czwórka kumpli zatwardziałych fanów SW jadą przez całe stany aby włamać się do domu Lucasa i obejrzeć pierwszy epizod przed premierą (jeden z nich nie dożyje premiery)

masa smaczków i genialna polewa ze star treka, dobry road trip w sosie SW

Mi się też podobał.

 

Szczególnie końcowa puenta już w kinie przed seansem.

 

A wymiękłem przy scenach z "trekami" (Star Trek) hehe. No i ten motyw, że Harrison Ford nie zagrał nigdy w słabym filmie. Po czym najazd na billboard filmu "Sześć dni, siedem nocy" heh.

 

szef trekowców wygrał wszystko, zwłaszcza jak na alfonsa wpadli

- Han Solo is a BITCH!!!!

2009_fanboys_009.jpg

no mongoły totalne

 

albo jak się z Dannym Trejo pejotla nażarli

- tyyyy, ewok dyma ci nogę!!!!!!

poezja film, polecam

 

a wczoraj Up - no umarłem ze śmiechu, mistrzostwo świata w animacji

Odnośnik do komentarza

The Box - o ku rwa;0 niech was reka boska broni przed ogladaniem tego filmu. Ten film to katastrofa, najgorsze go wno jakie ogladalem w ciagu ostatnich lat i wliczam w to filmy polskie, mongolskie, filmy klasy Z itp. Nie przesadzam. O ja je,bie...dobrze, ze obejrzalem w to w domu a nie w kinie...Gowno przeladowane orzechami [*]

 

Zgon na pogrzebie - no fajny film, ale ostatecznie troche zawodzi. Atmosfera sie podkreca, czlowiek liczy na apogeum glupawych scen, a tu nagle humor zostaje calkowicie uciety, wchodzi powazne przemowienie glownego bohatera i film...sie konczy. Szkoda, ale i tak warto zlookac.

Odnośnik do komentarza

Wyspa Tajemnic - Pani Solando znika z zakładu dla chorych psychicznie, dwóch szeryfów federalnych przybywa więc na wyspę gdzie mieści się zakład i zaczyna się śledztwo. Świetny, trzymający za jaja thriller, Scorsese i DiCaprio dali radę.

Co prawda jest to film z cyklu "ale to już było", ale ogląda się to rewelacyjnie.

Dobry scenariusz, dobre wykonanie, dobre aktorstwo i zakończenie. Daję 9/10.

 

Zombieland - Całkiem niezła komedyjka o zombie, która zaczyna się genialnym "For Whom The Bell Tolls". Do tego świetny motyw z wizytą bohaterów w Hollywood. Film żadnym dziełem nie jest, ale obejrzeć można. Fajnie że kręcą dwójkę. Daję 7/10.

Odnośnik do komentarza

Trick - międzynarodowa intryga w polskich realiach. Film to jakieś nieporozumienie, do bólu przewidywalny, w momentach gdy twórcy chcieli zaskoczyć widza odczuwa sie zażenowanie. Jedynymi scenami na które da sie patrzeć są te które rozgrywają sie za murami więzienia. Odradzam wszystkim pójście do kina na ten szmelc, lepiej poczekać aż poleci na polsacie.

Najwięszym żalem jaki twórcy serwują widzowi jest:

 

ostatnia scena i ukazanie napisu który ukryli na fałszywkach

 

Bez oceny

Odnośnik do komentarza

Shutter Island - Świetny film! Polecam, bo nijak człowiek się nie spodziewa tego, jak to wszystko się skończy. Di Karpio gra okej, przerysowani "oponenci" też dają radę. 2h dobrego kina. Zaszaleję i powiem nawet że 9/10. Bo ostatnio takie coś było chyba w

Szóstym zmyśle

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...