Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Little Miss Sunshine - 8+/10. To jeden z tych filmów, które chcesz oglądać i oglądać. Plus znakomity utwór przewodni.

 

No właśnie nie wiem czemu wszyscy twierdzą, że ten film jest spoko. Dla mnie nie jest. Motyw z gimbusem i wujciem pedałem był dla mnie okrutnie beznadziejny. Zresztą wszystko pozostałe też, no może poza dziadkiem.

Odnośnik do komentarza

Little Miss Sunshine - 8+/10. To jeden z tych filmów, które chcesz oglądać i oglądać. Plus znakomity utwór przewodni.

 

No właśnie nie wiem czemu wszyscy twierdzą, że ten film jest spoko. Dla mnie nie jest. Motyw z gimbusem i wujciem pedałem był dla mnie okrutnie beznadziejny. Zresztą wszystko pozostałe też, no może poza dziadkiem.

 

To straszne.

Film jest ciepły, fajny no. Ogląda się to bardzo przyjemnie. Może miałeś zły dzień.

Odnośnik do komentarza

JCVD - kto by pomyślał, że człowiek doczeka filmu z Van Dammem w roli głównej z zaburzoną chronologią i bez kopania po mordzie na pierwszym planie :woot:

 

Może nie jest to arcydzieło, ale historia całkiem fajnie pomyślana, trzyma w napięciu i czuć tu duży dystans do osoby Żan Kloda. Po słynnym monologu trochę więcej się spodziewałem (może dlatego, że francuskiego ni chu-chu, a mam wrażenie, że tłumaczenie spłyciło lub niedostatecznie dobrze oddało wszystkie kwestie) ale jako rachunek sumienia upadłej gwiazdy jest więcej niż ok. W ogóle jest w tym filmie kilka fajnych zabiegów reżyserskich. Nie wiem na ile jest to zasługa niedowierzania, że VD mógł zagrać w czymś takim, ale oglądało mi się to świetnie. 7,5/10

 

Mam nadzieję, że ktoś grubszy w holyłudzie go jeszcze zatrudni, bo chłop potencjał ma i szkoda by było, żeby do końca kariery zakopał się znowu w projekty typu Uniwersalny Żołnierz 8 i Kickboxer: Tong Po Ressurection.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio odświeżony PIANISTA na TVP HD- rewelka 9/10.Aż ma człowiek ochotę za zachodnią granicę się wybrać i fakami niemiaszków obrzucać. Klasyk i szacun dla Polańskiego. Z nowości polecam INCEPCJĘ bo filmek wymiata w warstwie wizualnej i stopniu zamotania-dobre kino.Z obrzydliwości-NEKROMANTIK 1&2 tudzież SALO 120 dni SODOMY-tak (pipi).niete filmy nieczęsto goszczą w moim odtwarzaczu dvd/kompie-poza jakąkolwiek oceną.Aha; i zgadzam się z którymś z przedmówców -książka KRWAWY POŁUDNIK to absolutny mus do przeczytania-czekam na ekranizację. Gdyby oddali choć częściowo klimat i rozmach książki zapowada się epicki, mega krwawy film historyczny.pozdro.

Odnośnik do komentarza

droga, lubię takię klimaty, film mi się spodobał, wystawiam 7/10

 

+ za to że było kilka momentów w których myślałem że zaraz się zacznie, bójka, strzelanina ogólnie mówiąc akcja, a tak się nie działo.

 

 

e: glopol jest coś takiego jak edycja posta ;)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

droga, lubię takię klimaty, film mi się spodobał, wystawiam 7/10

 

+ za to że było kilka momentów w których myślałem że zaraz się zacznie, bójka, strzelanina ogólnie mówiąc akcja, a tak się nie działo.

 

 

e: glopol jest coś takiego jak edycja posta wink.gif

 

 

sorki,nowym jest na forum i tak szczerze to nie patczałem jeszcze jakietu funkciony są.. :-)

a co do Drogi, to film zupełnie nie umywa się do książki-przed lekturą trzeba go oglądać- wtedy może się podobać.I niestety u nas dostępna jest jedynie wersja ocenzurowana-do filmu nie trafiła scena z noworodkiem.Kto czytał książkę, ten wie o co chodzi ...;-O

Edytowane przez glopol
Odnośnik do komentarza

Powrót Żywych Trupów 2

 

Lekki zawód, pierwsza część to najśmieszniejszy film w całej historii śmiesznych filmów, a na dwójce tylko kilka razy się uśmiałem. Pewnie za dużo bekowych filmów o zombie się naoglądałem i takie absurdy mnie już tak nie śmieszą.

 

To ten film z gadającymi kościotrupami-zombie, połową psa-zombie i gazem którego nie niszczy wybuch ładunku atomowego? Jeśli tak, to ja po tym filmie pomyślałem "kto mi odda półtorej godziny mojego życia?".

 

A nie, to była pierwsza część. A jako że zwykle kolejne części są gorsze od poprzednika, to współczuję.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Powrót Żywych Trupów 2

 

Lekki zawód, pierwsza część to najśmieszniejszy film w całej historii śmiesznych filmów, a na dwójce tylko kilka razy się uśmiałem. Pewnie za dużo bekowych filmów o zombie się naoglądałem i takie absurdy mnie już tak nie śmieszą.

 

To ten film z gadającymi kościotrupami-zombie, połową psa-zombie i gazem którego nie niszczy wybuch ładunku atomowego? Jeśli tak, to ja po tym filmie pomyślałem "kto mi odda półtorej godziny mojego życia?".

 

A nie, to była pierwsza część. A jako że zwykle kolejne części są gorsze od poprzednika, to współczuję.

tak to raczej jedynka i właśnie ta część jest za(pipi)ista. Punki uwięzione w kostnicy, broniące się przed atakiem zombie.

, pół kościotrupa wyjawiające dlaczego muszą jeść mózgi, absurdalne teksty punków i ich debilne zachowanie. A na końcu i tak wojsko zrzuca bombę atomową na miasto. No (pipi)a, komedia wszech czasów. W moim rankingu bekowych filmów o zombie Powrót Żywych Trupów zajmuje pierwsze miejsce. Na drugim Martwica Mózgu, a na trzecim Planet Terror.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...