Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

PIŁA 3D

 

bardzo dobra czesc piły

 

plusy:

- brutalnosc - najwiecej gore ze wszytkich czesci, powiedzialbym ze nawet wiecej niz w paru piłach naraz, w sumie tylko jedna smierc nie była ultrabrutal , <liczy>, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11, no, conajmniej 11 gore, do tego około 5 nożem, i jeden wisielec, najs

- niezagmatwana na siłe czesc, zadnych niedomowien na koniec, wszystko juz zostalo wyjasnionei calkiem nawet niezle, pare starych bohaterów, pare fajnych nawiazan

- widac raz cycka, tak cycka, nie cycki, bo reszta była juz oderwana :(

- zakończenie moze i wskazuje dalsze czesci, ale moze tez juz zakonczyc serie

 

minusy:

- niedorzecznosc sytuacji i zajsc ( buszowanie po komisariacie, ultra zywotnosc, normalka)

- 3d którego mogloby nie byc, moze 3 razy flaki leca w strone widza, ale zapomina sie o efekcie po minucie

 

mocne 7/10, warto isc do kina, jesli ktos lubi chodzic do kina

Odnośnik do komentarza

American Psycho 2 - jaki ten film jest słaby, ojesuuuuuuu. Żerowanie na calkiem dobrym pierwowzorze w sposób cholernie nieudolny i mający z nim niewiele wspólnego. Historia słaba, gra aktorska mętna i w ogóle suche to. Liczyłem na więcej Patricka Batemana, ale niestety jego czas antenowy wynosił 20 sekund i 0 linijek tekstu. :down:

Odnośnik do komentarza

kenny - pseudokument (jest takie slowo????) o hydrauliku zajmujacym sie toi-toiami. zona go nie nawidzi, ludzie mu nie podaja reki, jego stary to zrzeda a mimo to kenny zachowuje pogode ducha nawet gdy ktos podpala jego toalety. inspirujace i smieszne 8

 

Mockumentary (jezeli to cos w stylu np. the Office).

 

Jeśli ktoś woli używać języka polskiego, może powiedzieć "paradokument".

 

paradokument jest chyba bazowany na autentycznych zdarzeniach a "mokumentarz" nie

 

edit

 

Harry brown - byly marine grany przez m. caine'a ma dosc dresow robiacych trzode na JEGO osiedlu i postanawia dac im nauczke za pomoca drutu kolczastego, sig-sauera, glocka, smitha i wessona. taki brytyjski gran torino - 8

najlepsza scena:http://www.youtube.com/watch?v=l9rmHPmnnKw

Edytowane przez epl
Odnośnik do komentarza

Mission to Mars - łojapie.rdole, mało mi było chu/jowych dziesięcioletnich filmów o Marsie. Tak jednym zdaniem to Odyseja Kosmiczna w wersji dla upośledzonych. Nie wiem kto obciągał De Palmie, że zgodził się ten syf wyreżyserować. A Morricone chyba za bardzo nie wiedział do jakiego filmu muzykę komponuje.

 

A ja się śmiałem z robaczków :(

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj "The Thing" i film wywarł na mnie spore wrażenie. Śmiem rzec, że większe niż Obcy 1 i 2. Stopniowanie napięcia, element odcięcia od świata i walka ze szczególnie sprytnym wrogiem wypadają wybornie. Pomimo śmiesznego początku (z tym latającym spodkiem) film bardzo daje radę.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Romance&Cigarettes. film braci Coen pana torturro. dla mnie mistrzostwo świata, świetne dialogi, muzyka genialna, super obsada. daje 9/10. końcówka troche odstaje od reszty filmu dlatego nie dycha :thumbsup: ogólnie polecam. kupiłem za 12.99zł w saturnie w złotych szałasach, DOSTAJESZ AWANS SKU.RWYSYNU!!!!!1111!111

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

inception - uffff, film roku, film stulecia??? napewno najbardziej efektowny wizualnie obraz ostatnich lat, eye-gasm po prostu, czy tylko mi forteca przypominala pierwszego MGS-a?:D 10/10

 

 

taking of pelham 123 - lubie filmy scotta, lubie denzela ale tego filmu nie polubie, nudne i do bolu przewidywalne, travolta smieszy a gandolfini kompletnie nie pasuje jako burmistrz, slabo 4/10

 

redbelt - polecam, bardzo fajny pozytywny film o obijaniu ryja i honorze wojownika 8+

 

Odnośnik do komentarza

inception - uffff, film roku, film stulecia??? napewno najbardziej efektowny wizualnie obraz ostatnich lat, eye-gasm po prostu, czy tylko mi forteca przypominala pierwszego MGS-a?:D

 

Wow, skojarzyłeś to z pierwszym MGS-em, niesamowite. Biorąc pod uwagę, że i Nolan, i Kojima oddali w taki sposób hołd temu samemu filmowi, to naprawdę bystrość masz wielką.

 

Przy okazji mam poradę na przyszłość dla wybitnych reżyserów, jeśli tu jacyś są: nie oddawajcie hołdu "W tajnej służbie JKM". Zarówno w "Incepcji", jak "Metal Gear Solid", jest to zdecydowanie najsłabszy fragment całego dzieła.

Odnośnik do komentarza

Czekając na sobotę - dokument HBO traktujący o życiu na polskiej wsi, zabawach w dyskotece i ogólnym ciężkim życiu pozamiejskim. Nieco przesadzony ale w moim odczuciu ciekawy. System niszczy dupa która macha śledziem na imprezach i mówi, że zawsze to chciała robić i tak sie spełnia. 7,5/10

Odnośnik do komentarza

skończyłęm z quake3 także mogę cos skrobnąć.

 

Ostatnio widziałem sporo filmów, napisze o jednym.

Wyśnione miłości / Amours imaginaires, Les (2010)

 

15475.13e05.h575.w400.jpg

 

 

Drugi film Xaviera Dolana, 21 letniego atora i reżysera.

Opowiada o trójce przyjaciół, dokładniej o poszukiwaniu miłości, szczęscia, tęsknocie za uczuciem.

 

Temat dosyć banalny - rywalizacja pomiedzy dwojgiem przyjaciol o względy Nicolasa blondynasa.

 

heartbeats1.jpg

 

to , w jaki sposob film jest nakrecony, zasluguje na pochwałe - fajne ujecia, nastrojowa muzyka.

Do tego bardzo ladnie wystylizowane miejsca, w ktorych rozgrywa sie akcja.

Final jest dosc przewidywalny, ale historia nie zamyka sie.

 

uwaga: zawiera tresci zarowno hetero jak i homo.

 

5-/6

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...