Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Film tak jak piszesz to zwykły gniot, ale książka odziwo jest bardzo fajna. Przede wszystkim opisana historia jest spójna i cały ten turniej ma logiczne wyjaśnienie.

 

 

Byzantium - liczyłem na klimatyczny film o wampirach i klimatycznie nawet jest, ale niestety troche nudno 6/10 plus jeden szkopuł w scenariuszu, który niestety gryzie przez cały film

 

jedna z głównych bohaterek, jest wampirzycą, żyje 300 lat i przez ten czas nie nauczyła się innego sposobu na utrzymanie siebie i córki niż bycie prostytutką :ermm: 

 

Odnośnik do komentarza

wczoraj w nocy leciał na TVN Paranormal Activity 3. Oglądałem go w urywkach, ale całości jeszcze nie miałem okazji obejrzeć.

 

O dziwo nie zawiodłem się i bynajmniej nie był to stracony czas, który przeznaczyłem na oglądanie. Jedynka, wiadomo, była czymś świeżym i wszyscy się nią zachwycali. Był to solidny horror. Dwójka była już słaba, w ogóle nie straszyła, w pamięci została mi jedynie komiczna scena w której jakiś przyrząd domowy wychodził sam z basenu xD Czwórka to już w ogóle padaka, nawet nie będę o niej pisał - nudna, bez polotu, nieciekawa.

 

Trójka zaskoczyła kilkoma fajnymi patentami, parę strasznych scen również miała. Ogólnie bardzo ciekawy film. Myślę że jest to chyba najlepsza odsłona Paranormal Activity.

 

 

Chociaż dla mnie pomysł z tym kultem czarownic był nietrafiony i zepsuł cały klimat. Dla mnie, gdyby były to zwykłe duchy a nie jakieś śmiercionośne demony byłoby bardziej strasznie

 

8-/10

Odnośnik do komentarza

Ja jak oglądałem jedynkę o 1 w nocy to potem się bałem zasnąć. xD

To było naprawdę coś.

Dwójka dla mnie była słabsza, trójka jeszcze słabsza, ale 4 jakoś tak dla mnie powróciła do korzeni i bawiłem się nawet nawet.

Mimo, że to tasiemiec z tym samym jakoś spoko mi się to ogląda. Może dlatego, że lubię taką tematykę. ;>

Odnośnik do komentarza

hunger games

 

nie kojarze filmu który mialby tyle niedociagniec i głupot scenariusza, no ale co mozna zbudowac na pomysle  wysyłania dzieci na arene smierci dla dobra cywilizacji ktora robi  z tego show. Nie do wybronienia.

No (pipi)a, Battle Royale gone full retard. Najlepsze jak się typ w podłoże wkomponował malując się pędzelkiem, bo nauczył się tego dekorując ciasta. No i Kravitz z żółtymi powiekami ( * ). Bardziej niedorzecznej wizji przyszłości nie dało się chyba stworzyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cage też był kiedyś kimś w rodzaju aktora, Bruce W. od lat bez iskry, Deep gra jedną postać, podobnie DiCaprio, Downey Jr dosłownie jedną postać, Pitt od kilkunastu lat ma coraz większe problemy z mimiką, więc dlaczego nie Norton? To jest dosyć częste, że wraz ze szybkim sukcesem schodzi im powietrze i odwalają fuszerkę, popadają w rutynę (role minimalnie ekspresyjne), przeciętniactwo. Coraz mniej ról charakterystycznych i coraz więcej "jaki ja jestem luźny madafaka".

Odnośnik do komentarza

Oglądałem nowego wolverina

 

No taki troche bez polotu i bez konkretnej zadymy. Mimo ze wolverin to moja ulubiona postać

Zawsze mnie wkurza w tych filmach z kategoria wiekowa od12 lat ze logan nikogo nie przecina i nie rozszarpuje. Zawsze takie ugrzecznione walki. Ledwo komuś wbija te pazury i to zwykle pokazane jest w malo nezposredni sposob

 

Ta postac ma potencjał ale powinna byc w bardziej doroslym i brutalnym filmie. W koncu komiksy potrafią byc bardziej brutalne

 

Btw mam nadzieję ze doczepia mu z powrotem pazury

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...