Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem tego rzekomoego g.owna, ale wyobrazam sobie, ze wybral najbardziej skrajne przypadki z wielu lat i wrzucil do jednego filmu.

Przeciez historie z np. łowcami skór, pawulonem to nie jest jakiś farmazon, wiec sluzba zdrowia tez nie jest bez winy. Jak ktoś zrobi film o policjantach w stylu drogówki to spoko, jakie to prawdziwe.

Ogolnie ten cały płacz zalatuje hipokryzja chociaż znając Vege odpier.dołił w tym filmie niezłą groteskę i nie wiem czy chce się o tym przekonywać na własnej skorze.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Ale serio ktoś broni Botoksu?

 

Może inaczej. Vega robi film o gierkach i stulejarzach, którzy poza siedzeniem w piwnicy, marszczeniem freda i pykaniem na kąsoli są nolajfami, którzy stalkują koleżanki, nie myją się a w wolnej chwili podpalają kotom ogony. Co by to było????!!!!!1111

 

 

Prawda?

Odnośnik do komentarza

 

a Botox to film o domach pomocy społecznej?

 

w sumie podsunąłeś Vedzie pomysł na Botox 2 - 100% śmiertelności. 

o całej polskiej służbie zdrowia, która jest w opłakanym stanie. Jak do kogoś nie przemawia to, że pielęgniarki są obłożone tak wielka ilością obowiązków że ledwo widzą na oczy co się przekłada na jakość świadczonych usług to niestety Botox będzie feee. Sam się chyba wybiorę do kina bo strasznie dużo lamentu widzę na forumku.

 

Nie oglądałem tego filmu, ale tam chyba nie chodzi o to, że system jest niewydajny, niedofinansowany itp. co przekłada się na jakość świadczonych usług, a raczej o to, że ludzie ze służby zdrowia przechodzą podczas zatrudniania egzamin na bycie kurhwą. 

Odnośnik do komentarza

Hell or high water - mocne zaskoczenie, oczywiście pozytywne. Świetnie oddany klimat małomiasteczkowego Teksasu, zwyczajnych miejsc, ludzi, kurzu, piachu i słońca. Do tego ciekawe prowadzenie akcji tak, że się nie nudzi, dobrze grający aktorzy (Pine, szczególnie w pierwszej połowie, daje najbardziej radę a Bridges jest tak teksański jak tylko można być) i muzyka idealnie dopasowana do klimatu i tematyki filmu. Jedyne do czego mogę się przyczepić do lekko zbyt nachalne forsowanie wymowy anty-bankowej "banki to ZUO", "banki to zuodzieje!!", "zadłużajo i domy zabierajo!!". Poza tym 8/10 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Lepsze oceny zbiera za to Wind River, również kryminał w śnieżnych klimatach, trzeba obejrzeć.

Film jest dobry, miałem go okazje w lipcu zobaczyć. Taylor Sheridan zadebiutował bardzo dojrzałym obrazem, ale po napisaniu scenariuszy do Sicario i Hell or High Water, nie powinno to nikogo dziwić. Konceptualnie filmy zresztą tworzą trylogię. Nadal więcej dzieje się pomiędzy słowami niż w samych słowach, a emocje zwykle są stłumione i niedopowiedziane.

 

Zagrany jest bardzo dobrze, muzyka Nicka Cave'a i Warrena Ellisa idealnie wypełnia kadry, więc polecam, w sumie idealne kino na taką porę roku. Optymiści będą jednak zawiedzeni.

 

O kurczę dzięki za to info. Sicario i Hell or High Water jedne z najlepszych filmów ostatnich lat a jeszcze do tego muzyka Cave? Czemu ja o tym wcześniej nie slyszałem to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

 

 

a Botox to film o domach pomocy społecznej?

 

w sumie podsunąłeś Vedzie pomysł na Botox 2 - 100% śmiertelności.

 

o całej polskiej służbie zdrowia, która jest w opłakanym stanie. Jak do kogoś nie przemawia to, że pielęgniarki są obłożone tak wielka ilością obowiązków że ledwo widzą na oczy co się przekłada na jakość świadczonych usług to niestety Botox będzie feee. Sam się chyba wybiorę do kina bo strasznie dużo lamentu widzę na forumku.

Nie oglądałem tego filmu, ale tam chyba nie chodzi o to, że system jest niewydajny, niedofinansowany itp. co przekłada się na jakość świadczonych usług, a raczej o to, że ludzie ze służby zdrowia przechodzą podczas zatrudniania egzamin na bycie kurhwą.

Tzn?
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, Botoks oprócz znikomych walorów artystycznych, jest dodatkowo filmem niebezpiecznym społecznie - nie dość, że bazuje na błędnej statystyce (17% śmiertelności w polskich szpitalach - zero porządnego researchu, faktycznie 0,5%-0,66%), to jeszcze żeruje na strachu i niechęci do całej służby zdrowia i ludzi tam pracujących. Takie dodatkowe antagonizowanie jest ohydne, daje amunicję antyszczepionkowcom i innym ruchom zajmującym się paramedycyną.

 

Serio - opinie po filmie, to często: tak jest, czysta prawda, Vega mówi jak jest! Zabijają, nie leczą, lekarzyki pier.dolone. Przypomnę jeszcze tylko, że Vega leczy się u bioenergoterapeuty i twierdzi, że zrobił film, będąc natchnionym przez Boga.

 

1 mln widzów w polskich kinach, a będzie więcej :| 

 

 

Nie oglądałem tego rzekomoego g.owna, ale wyobrazam sobie, ze wybral najbardziej skrajne przypadki z wielu lat i wrzucil do jednego filmu.

Przeciez historie z np. łowcami skór, pawulonem to nie jest jakiś farmazon, wiec sluzba zdrowia tez nie jest bez winy. Jak ktoś zrobi film o policjantach w stylu drogówki to spoko, jakie to prawdziwe.

Ogolnie ten cały płacz zalatuje hipokryzja chociaż znając Vege odpier.dołił w tym filmie niezłą groteskę i nie wiem czy chce się o tym przekonywać na własnej skorze.

 

 

Botoks 2-3/10 przekoloryzowana farsa z plątanina wątków tak w skrócie .

 

 

byłem na tym 'filmie' i cytuję powyższe wypowiedzi bo są bardzo trafne

 

Nawet nie bardzo wiem co  napisać o tej spier/dolinie. Wyobraźcie sobie że bierzecie nagłówki z Faktu opisujące przypały w Pogotowiu Ratowniczym i afery w szpitalach/prywatnych klinikach/koncernach farmaceutycznych na przestrzeni lat i lepcicie z tego gó/wna 'film'. Gdzieś tam dorzucacie totalnie zbędne wątki, propagandę antyaborcyjną, historyjkę od biedaka paszczura do pięknośći z salonów itd.

 

Poplątanie z poje/baniem szokujące na siłę.

 

Jeszcze mnie naszła taka refleksja, ten film to jakby nieudolna próba zrobienia szpitalo/lekarskiej wersji Drogówki.

Odnośnik do komentarza

Wszystko co powyżej trafnie napisane.

 

To jest zlepek wybiórczo dobranych, wyolbrzymionych faktów żeby jak najwięcej szokować i zadowolić ludzi o najniższych potrzebach. Widownia filmu to w większości były Karyny i Seby, którzy spędzają popołudnia na oglądaniu "Trudnych spraw", "Szpitala" czy innych gó.wien.

 

To tak jakby ktoś zrobił film o Mirku handlarzu, który ujawnia tajemnicę, że każde auto w Polsce jest zespawane z dwóch a każdemu klientowi się wciska chiński szrot, albo o księżach gdzie każdy jest pedofilem i alkoholikiem, albo o celnikach, których głównym hobby jest picie wódki i napier.dalanie uchodźców. Gawiedź bez piątej klepki miałaby ubaw po pachy.

 

Vega to rak polskiego przemysłu filmowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...