Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z niesymetrycznym rozwojem mięsni klatki piersiowej. Zdaję sobie sprawę, że nie ma idealnej symetrii ale u mnie wygląda to dość nietypowo; lewą pierś mam lepiej rozwiniętą niż prawą w dość znacznym stopniu ALE za to mięsień zębaty przedni (ten pod pachą) mam dużo lepiej rozwinięty z prawej strony. Podejrzewam, że przyczyną jest pewne wychylenie do przodu prawego ramienia. Mam tak od urodzenia, ciężko to zobaczyć (w ubraniach w ogóle tego nie widać) bez analizy pod kątem symetrii.

 

Co mam robić by wyrówać taki stan? Zamieniłem już szangę na sztanielki, myślałem nad jakąś lepszą techniką prawej ręki, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

No ale jak ma być efekt odstawienia skoro sam piszesz że nie uzależnia

 

Są różne zespoły odstawienia,bez uzależnienia,np. gorszy humor,roztargnienie i nie piszę o tym związku.Zaciekawiło mnie natomiast jedno z zastosowań:

-zwiększa napięcie zwieracza odbytu

 

Coś dla homo,bo jak "wszyscy"wiemy,mięsień ten zbyt często penetrowany nie od tej strony co powinien być(czyli z zewnątrz) zaczyna słabnąć i "popuszcza"

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

No ale jak ma być efekt odstawienia skoro sam piszesz że nie uzależnia

 

Są różne zespoły odstawienia,bez uzależnienia,np. gorszy humor,roztargnienie i nie piszę o tym związku.Zaciekawiło mnie natomiast jedno z zastosowań:

-zwiększa napięcie zwieracza odbytu

 

Coś dla homo,bo jak "wszyscy"wiemy,mięsień ten zbyt często penetrowany nie od tej strony co powinien być(czyli z zewnątrz) zaczyna słabnąć i "popuszcza"

te miesnie Kegla mozna ladnie wycwiczyc, ale tym pewnie chyba nikogo nie zaskocze:)

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?showtopic=1600

Odnośnik do komentarza

Jechałem przez blisko 3 miesiące FBW.

Stwierdziłem, że zmienię sobie trening i z różnymi wariantami ćwiczeń chciałbym zacząć ćwiczyć takim systemem:

A - Klatka, Barki, Triceps (+ew. brzuch i łydki) 7/6/5 serii

B - Nogi, Plecy, Biceps (+ ew. brzuch i łydki) 7/6/5 serii

 

Trening A B A B co dwa dni. Zacząłem odczuwać ciągłe zwiększanie ciężarów i przy FBW mam wrażenie, że nie jestem w stanie się zregenerować w ciągu 48 godzin.

Próbowałem już wariantu A - ćwiczy mi się świetnie, tylko że przegiąłem i mam kontuzję lewej ręki, więc jeszcze trochę poczekam zanim spróbuję wariantu B.

 

Co myślicie o takich zmianach? Miałbym na regenerację nóg, klatki i pleców blisko 96h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...