Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

@Kanabis

 

Czyli w sumie tym co mam rozumiem, ze moge sobie machac i nic z tego nie wyjdzie? Nawalanie tych hantlow nie sprawi, ze przytyram nieco miesnia a brzuchy na lawce nic nie pomoga na budowe kaloryfera (najpierw liposukcja najpierw)? Chlopie, ja nie chce wyrywac du.p tylko pocisnac sobie w kacie ciezarkami i lepiej sie poczuc, jakbym moze mial jakies systematyczne machanie przez kogos rozpisane byloby latwiej sie w to powkrecac. Pisalem ci to 2 posty temu chyba. Czemu zmuszasz mnie do tlumaczen?

 

@Maciucha

 

Rozwin. Wazylem je w robocie bo tam paczka przyszla, sam bylem ciekaw. Sa w czyms gorsze od zelastwa?

 

BTW. jak juz skonczycie robic podsmiec.h.u.jki napiszcie cos do rzeczy, dziekowka koledzy cwiczeniowcy.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że te talerze bitumiczne są dużo większe od swoich żelaznych odpowiedników i cwiczenie 10kg talerzami bitumicznymi na hantlach byłoby bardzo niewygodne ;).

Poszukaj sobie w google cwiczenia pod hasłem 'cwiczenia z hantlami w domu'. Nikt ci tu chyba nic innego nie wymyśli, a wiadomo że warto się poruszac, chocby dla lepszego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza

ciężaru ci styknie na razie. masz gryf ? nawet jak nie masz, to po 20 na hantle wystarczy. 

 

chcesz plan jakiś ? jak tak, to ile dni w tygodniu ? proponuje 4.

 

jak chcesz zrobić jakieś mięśnie, to na razie zapomnij o spalaniu tluszczu z brzucha. ale jak porobisz brzuch to i będzie on lepiej wyglądał, będzie silniejszy.

Odnośnik do komentarza

bitumiczne 10kg na hantlach.

dobry żart :D

 

Sory nie doczytałem, czytając że ma ławke automatycznie pomyślałem że ma sztange :)

@Kanabis

 

Czyli w sumie tym co mam rozumiem, ze moge sobie machac i nic z tego nie wyjdzie? Nawalanie tych hantlow nie sprawi, ze przytyram nieco miesnia a brzuchy na lawce nic nie pomoga na budowe kaloryfera (najpierw liposukcja najpierw)? Chlopie, ja nie chce wyrywac du.p tylko pocisnac sobie w kacie ciezarkami i lepiej sie poczuc, jakbym moze mial jakies systematyczne machanie przez kogos rozpisane byloby latwiej sie w to powkrecac. Pisalem ci to 2 posty temu chyba. Czemu zmuszasz mnie do tlumaczen?

 

No nie pomogą bo co ci z świetnych mięśni brzucha skoro nie bedzie ich widać

Odnośnik do komentarza

Dobra chlopaki. Ogarniam sobie w necie cwiczenia na hantle. Jak bede mial pytania bede walil do was. W sumie ukladanie mi planu sensu nie ma bo ja nie mam zamiaru masy robic. Wlasciwie wciaz chudne bo obecnie do 1200 max kalorii dochodze, nadrabiam na weekend ale i tak waga leci. Szkoda, ze nie mozna chudnac i robic miesnie. Kulturysty ze mnie nie bedzie. :P

Odnośnik do komentarza

No mam 180 cm i 78 kg (sie rano wazylem). Chcialbym pozbyc sie tluszczu z bandziora, doje.b.ac miesnie na brzuchu i dzieki cwiczeniom hantlami sprawic, by pojawil sie biceps, triceps, troche zeby cyce mi urosly i ramiona. Science fiction takie w sumie. Nie chce byc kulturysta. Cos jak pedalek Musial np.

 

z14258164Q,Maciej-Musial.jpg

 

tylko ile to trzeba wazyc wtedy? 70 kg? Jeszcze 8 kg mniej? o_O

Odnośnik do komentarza

Nie lubie sie ograniczac za mocno i wiazac z silownia na bardzo dlugo. Zapuscilem sie i wygladac jak Musial to marzenie bo po tym sadlem miesni raczej nie bedzie wiec wpadlem na pomysl zeby cwiczyc. No i nie kreca mnie nabite sylwetki, szanuje prace jaka ktos wlozyl w muskulature ale ja nigdy specjalnie silny nie bylem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...