Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ta galaretka? Ogólnie najlepszym posiłkiem to dla mnie jest śniadanie (placek z płatków wraz z owocami to istna petarda) ale zastąpienie ryżu owsianką na cały dzień to chyba kiepski pomysł. Z czego te omlety robisz?

 

Bardzo dobra, mam 3 opakowania bo sie chyba (pipi)li i zamiast 2 wysali 3 :D

4g nialka na 200ml wody wychodzi, nie za slodka, dobry zapychacz.

Polecam szczegolnie na low carbie.

Omlety robie z 3-4 jajcow + troche pomidora + troche jakiejs szynki + troche sera zoltego

Tak wychodzi ok: B/T/W -> 40/23/3

 

O której godzinie trenujesz wronero?

 

Trenuje 19/20, trening ok 55-65min + czasem sauna + czasem z jakims ketlem sie pobawie a tu pobiegam na biezni czy orbitreku, czasami jakiegos planka zrobie.

Odnośnik do komentarza

trochę dziwnie to wygląda, może dlatego tak mi się wydaje, że jeszcze siebie nie oglądałem jak robię pompki na poręczach. W sensie, że nie schodzisz za nisko. Z 60kg u pasa to wielki szacun :) swoją drogą to moje ulubione ćwiczenie

40 a napisałem ze za tydzień 60 spróbuje ;) Jak mam niżej schodzić,kąt 90 stopni był zawsze,często i tak schodziłem niżej.

Odnośnik do komentarza

6ty dzien dzisiaj jak robie ten carb nite. Ogolnie poki co mega prze(pipi)ane. Czuje sie beznadziejnie, wszystko mnie drazni, poce sie jeszcze wiecej niz zawsze ( normalnie juz ze mnie leci jak z dziwki w kosciele). Ciezko z przepisami ogolnie. Troszke moglem sobie to zaplanowac, a nie wskoczylem z dnia na dzien. Wiec improwizuje. Czekam do soboty, bo wtedy wyzerka :sorcerer: 

Odnośnik do komentarza

6ty dzien dzisiaj jak robie ten carb nite. Ogolnie poki co mega prze(pipi)ane. Czuje sie beznadziejnie, wszystko mnie drazni, poce sie jeszcze wiecej niz zawsze ( normalnie juz ze mnie leci jak z dziwki w kosciele). Ciezko z przepisami ogolnie. Troszke moglem sobie to zaplanowac, a nie wskoczylem z dnia na dzien. Wiec improwizuje. Czekam do soboty, bo wtedy wyzerka :sorcerer:

 

zaopatrz sie w galaretke od kfd, idealna na napady glodu/slodkosci :F

Odnośnik do komentarza

 

6ty dzien dzisiaj jak robie ten carb nite. Ogolnie poki co mega prze(pipi)ane. Czuje sie beznadziejnie, wszystko mnie drazni, poce sie jeszcze wiecej niz zawsze ( normalnie juz ze mnie leci jak z dziwki w kosciele). Ciezko z przepisami ogolnie. Troszke moglem sobie to zaplanowac, a nie wskoczylem z dnia na dzien. Wiec improwizuje. Czekam do soboty, bo wtedy wyzerka :sorcerer:

 

zaopatrz sie w galaretke od kfd, idealna na napady glodu/slodkosci :F

 

Nie mieszkam w PL, ale jak mam ochote na cos slodkiego to biore tabletke slodzika hehe. Ogolnie dzis juz lepiej. Dobrze pojadlem. W ogole troszke dziwnie bez chleba. No bo jak to sama jajecznice zrec co nie? A z drugiej strony piers z kurczaka z boczkiem i serem. No ku.rwa!!!

Odnośnik do komentarza

Lece już drugi tydzien PHATa (trening prawie identyczny do tego ---> http://www.kfd.pl/phat-power-hypertrophy-adaptive-training-206511.html/ ) i powiem wam, że jest mega rzeźnik. Ostre założenia, żeby w dni siłowe dokładać ciężar - bezwzględnie zawsze (!!) i do tego ciężkie i intensywne dni hipertroficzne. Jest co robić - polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...