Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Wronek, Saker zrobił materiał z Biernatem o stawie skokowym, Owca też jakieś ćwiczenia mobilizacyjne wrzucał. Jak nie masz uczulenia na WK to możesz sobie obejrzeć.

 

 

 

 

I jeszcze tutaj 3 ćwiczonka rozciągające od Biernata, od 33 minuty.

 

 

 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Pytam serio bo jesli walą teścia to sredni sens ma dla mnie czerpanie wiedzy od nich. Bo skad ma sie zaje.biscie znac na naturalnej kulturystyce ktos kto przygrzmocil kilka cyklów testosteronu.

 

Jak wiecie ja niedawno zaczalem. Pytalem na poczatku znajomego trenera czy moge budowac mase i palic fat. Odp oczywiscie to co wy. Mowil ze z tesciem mozna obehsc wiele ograniczen no ale przedstawil wszelkie mozliwe konsekwencje wiec nawet nie mysle o takich akcjach. Bede ciezko pracowal i w rok dojade mam nadzieje do niezlej formy bez ryzyka ze mi wlosy chocby wypadna

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Chłopaki z WK kłują na 100%. Szarku też wali soki i myślisz, że od walenia gruchy i jedzenia Makdolana mu tak łapy urosły? Podpowiem - nie. A koks to nie cudo co samo zrobi robotę, tworzy idealne warunki do anabolizmu ale wynik zależy od ćwiczącego. Wiadomo, że jest łatwiej ale to nie oznacza, że robi się samo. :)

Odnośnik do komentarza

No nie do konca bo jesli np radza mi "jedz co chcesz wygladaj jak chcesz" a wala koksik czy omawiają redukcje a są napomppwani towarem to troche nie halo.

 

Z drugiej strony nie fair jest to co mowi palica tj "skad ma taką łape jak nie od koksu". Zalozmy ze za 100 lat bede mial taką i zrobie to naturalnie. Ja tak naprawde nie wiem jeszcze jakie geny mam do tego sportu,wszystko mozliwe. I wtedy mi ktos powie ej no fajnie ale ty bierzesz bo jestes duzy?

 

Sa te klasyczne objawy czyli tradzik czy te cycki kobiece, ja tam u nich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony nie fair jest to co mowi palica tj "skad ma taką łape jak nie od koksu".

Tym do mnie te pier.dolenie kierujesz? XD Ja tam napisałem, że Szarku ma tą wielką łapę od dobrego treningu, michy i koksu. Jakby brał sam koks, walił konia i żarł w Makdolanie a nie ćwiczył to by takich osiągów nie miał. A po nazwisku to możesz sobie do swojej starej pisać i naucz się czytać bo kumacja u ciebie słaba.

Odnośnik do komentarza

Sa te klasyczne objawy czyli tradzik czy te cycki kobiece, ja tam u nich nie widziałem.

Mit, z dobrym portfelem, lekarzem i dostępem do soków / inhibitorów aromatazy + jedzeniem i obserwacją organizmu można walić strzały i ładnie wyglądać. Nie można przeginać za długo.

Odnośnik do komentarza

 

Z drugiej strony nie fair jest to co mowi palica tj "skad ma taką łape jak nie od koksu".

Tym do mnie te pier.dolenie kierujesz? XD Ja tam napisałem, że Szarku ma tą wielką łapę od dobrego treningu, michy i koksu. Jakby brał sam koks, walił konia i żarł w Makdolanie a nie ćwiczył to by takich osiągów nie miał. A po nazwisku to możesz sobie do swojej starej pisać i naucz się czytać bo kumacja u ciebie słaba.
sry z palice nie chcialo mi sie cofac strony a masz dzieny troche nick i mi uleciał no offense

 

Lit wlasnie nie. Promuje jedz co chcesz a mimo to w domysle wygladaj dobrze.

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

No nie do konca bo jesli np radza mi "jedz co chcesz wygladaj jak chcesz" a wala koksik czy omawiają redukcje a są napomppwani towarem to troche nie halo.

 

Z drugiej strony nie fair jest to co mowi palica tj "skad ma taką łape jak nie od koksu". Zalozmy ze za 100 lat bede mial taką i zrobie to naturalnie. Ja tak naprawde nie wiem jeszcze jakie geny mam do tego sportu,wszystko mozliwe. I wtedy mi ktos powie ej no fajnie ale ty bierzesz bo jestes duzy?

 

Sa te klasyczne objawy czyli tradzik czy te cycki kobiece, ja tam u nich nie widziałem.

 

To sa klasyczne objawy ale u mietków którzy po pół roku na sucho walą koks i nawet nie wiedza co to odblok. U ogarnietych typow to sie prawie nie zdarza przy normalnych dawkach. 

 

No to jak ci ktos tak powie to chyba nie ma lepszego komplementu dla naturalnego typa ze ktos posądza go o koks czyz nie? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Z drugiej strony nie fair jest to co mowi palica tj "skad ma taką łape jak nie od koksu".

Tym do mnie te pier.dolenie kierujesz? XD Ja tam napisałem, że Szarku ma tą wielką łapę od dobrego treningu, michy i koksu. Jakby brał sam koks, walił konia i żarł w Makdolanie a nie ćwiczył to by takich osiągów nie miał. A po nazwisku to możesz sobie do swojej starej pisać i naucz się czytać bo kumacja u ciebie słaba.
sry z palice nie chcialo mi sie cofac strony a masz dzieny troche nick i mi uleciał no offense

 

Lit wlasnie nie. Promuje jedz co chcesz a mimo to w domysle wygladaj dobrze.

 

Obecnie odeszli od tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...