Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam Logitechy X-230 i nie mogę się do niczego przyczepić. Czyste basy i ogólna dobra jakość dźwięku, przy przyzwoitym wyglądzie i świetnym wykonaniu. Potrafią naprawdę dużo, jak się da na maksa to dźwięk urywa łeb, ale zwykle mam je niemal na minimum bo gram wieczorami.

Moim zdaniem za mniej niż 200zł naprawdę warto.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Witam

Szukam głośników 5.1 do Xboxa 360 do 300 zł (jeśli będzie trzeba to trochę dołożę). Obecnie mam podłączone głośniki Logitech Z3 i jestem z nich zadowolony, lecz chciałbym mieć dźwięk przestrzenny. Głośniki te mnie zadowalają pod względem dźwięku i jeśli udało by się znaleźć jakiś model 5.1, który gra tak samo (lub i lepiej) było by super.

 

Z góry dzięki

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odswiezam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wezme jednak glosniki 2.1, bo nie chce doplacac tyle kasy do dekodera czy glosnikow. Nie mowie, ze nie byloby dobrze, ale na razie to dla mnie troche za duzo. Wiec podobne pytanie, tylko inny rodzaj glosnikow. 300 zl - chyba da sie cos za te cene dobrego znalezc, zwlaszcza, ze kupowalem za te cene w kwietniu Logitech Z3 i ktore sprawdzaja sie naprawde dobrze (teraz sa podpiete do Xboxa) i ktore doczekaly sie juz nastepcy - Z4. Jakie modele sa jeszcze godne polecenia w tym przedziale cenowym? Od razu mowie, ze wole wydac cala kwote niz podniecac sie, ze zaoszczedze pare zlotych, a kupie jakiegos crapa.

 

P.S. Czy do PS3 da sie podpiac glosniki 5.1 bez tych calych ceregieli z dekoderem?

 

P.S. Czy taka zewnetrzna karta dzwiekowa zalatwilaby sprawe?

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
P.S. Czy do PS3 da sie podpiac glosniki 5.1 bez tych calych ceregieli z dekoderem?

ceregiele z dekoderem dotycza kazdego urzadzenia z wyjsciem optycznym czy coaxialnym.

chcesz miec 5.1? musisz miec dekoder - nie ma innej opcji.

nie mam PS3, ale watpie, by miala wyjscia bezposrednio na glosniki.

P.S. Czy taka zewnetrzna karta dzwiekowa zalatwilaby sprawe?

pytasz o PS3 czy Xbox360? i w jaki sposob taka karta miala by zalatwic sprawe? musisz doprecyzowac pytanie.

ogolnie karta podlaczona do X360 nie zadziala, bo to nie komputer - jak chcesz zaistalowac sterowniki?

przez analogie odpowiem, ze pewnie nie zadziala tez na PS3, ale tu pewnosci nie dam.

Odnośnik do komentarza
pytasz o PS3 czy Xbox360? i w jaki sposob taka karta miala by zalatwic sprawe? musisz doprecyzowac pytanie.

ogolnie karta podlaczona do X360 nie zadziala, bo to nie komputer - jak chcesz zaistalowac sterowniki?

przez analogie odpowiem, ze pewnie nie zadziala tez na PS3, ale tu pewnosci nie dam.

 

W sumie to i o jedno i drugie, ale bardziej interesuje mnie, jak ma sie sprawa z X360. Chodzilo o to, zeby uzyskac ten dzwiek 5.1.

Odnośnik do komentarza

do zadnej konsoli nie da sie podlaczac takich kart muzycznych na USB

konsole maja juz w sobie karty muzyczne wiec po co mialby ktos taka ewentualnosc zostawic?

 

zeby uzsykac dzwiek 5.1 czy to z PS3 czy X360 musi byc dekoder tego dzwieku i tyle...

 

PS.

mamy jeszcze tandem konsola z linuxem, a to juz nie stwarza zadnych problemow by takie karty instalowac, tylko po co?

Odnośnik do komentarza
ok sprobuje jeszcze raz:) Glosniki mam podlaczone do wzmacniacza , a wzmacniacz ma z tylu wyjscia i chce takim kablem polaczyc konsole z wzmacniaczem. Niestety xbox takiego wyjscia nie posiada. Co mam zrobic? 00047418abb.jpg

kup przejscowke zenski chinch-zenski chinch (female RCA - female RCA). wyglada tak:

rca-ff.jpg

potrzebujesz dwie, lub jedna polaczona skladajaca sie z dwoch, bo takie tez sa. dostaniesz w sklepie z elektronika, powinny tez byc w saturnach czy mm.

biala i czerwona koncowke (obie to audio) od kabla xbox wkladasz w powyzsze przejsciowki, a z drugiej strony laduja koncowki kabla RCA idace od wzmacniacza (takiego jak pokazales na zdjeciu). do telewizora idzie tylko zolta koncowka (video) ktora pewnie podlaczasz przez przejsiowke RCA-compisite (po naszemu chinch-euro):

c_adapt.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
A ja tam mam pytanie :D

Możecie mi polecić jakieś głośniki takie 5.1 w przedziale 800-1000 złotych za nowe? Kiedyś gdzieś widziałem głośniki Creatve'a z dekoderem DTS za 594 złote, ale teraz za chińskiego boga nie jestem w stanie sobie przypomnieć modelu ani gdzie ja to widziałem :D Pomoże ktoś?

 

 

Pozdrawiam :rotfl:

 

Ja posiadam i polecam Logitechy z-5500 mają DTS,THX i dużą moc, jakiś czas temu kupowałem za ponad tysia ale teraz ze spokojem znajdziesz za mniej :D

Odnośnik do komentarza
A ja tam mam pytanie :)

Możecie mi polecić jakieś głośniki takie 5.1 w przedziale 800-1000 złotych za nowe? Kiedyś gdzieś widziałem głośniki Creatve'a z dekoderem DTS za 594 złote, ale teraz za chińskiego boga nie jestem w stanie sobie przypomnieć modelu ani gdzie ja to widziałem :D Pomoże ktoś?

 

 

Pozdrawiam :rotfl:

 

Ja posiadam i polecam Logitechy z-5500 mają DTS,THX i dużą moc, jakiś czas temu kupowałem za ponad tysia ale teraz ze spokojem znajdziesz za mniej :D

a nawet i Z-5400 (czy Z-5450 z bezprzewodowywi satelitami).

niby nizszy model, ale za to z dwoma wejsciami optycznymi - mozna wiecej urzadzen podlaczyc.

kumpel ktory uzywal obu zestawow twierdzi, ze nie zauwazyl roznicy w brzmieniu. ja moge sie wypowiedziec tylko o 5450 - graja wypasnie, sasiedzi pewnie maja czaem dosc moich nocnych senasow ;-)

Odnośnik do komentarza

Wszędzie pisze o głośnikach 2.1 lib 5.1 a mnie interesuje zestaw zwykłych ( dwie szuki) głosniczków komputerowych, które da rade podłączyć do x boxa. Obecnie mam głośniki ale takie gdzie nie ma żadnego wejścia do którego można by podłączyć konsolke.

Najlepiej jak ktoś by zapodał jakiegoś linka do takich głośniczków

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...